Feedback Συζήτηση για τη Νέο περιεχόμενο " Λόφος Ηλιοτροπίων " & "Αλπικοι κήποι"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 13/6/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. renalian

    renalian Ενεργός συντάκτης

    τα πορτοκαλι κλαδευτηρια εξαφανισμενα για μερες....σκετη απογοητευση
     
    Αρέσει στον/ην GEPPO1.
  2. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα, δεν ξερω αν συμβαινει και σε άλλους παίχτες, αλλά ενας πελάτης ζητάει φυτό που δεν έχω ξεκλειδώσει ακόμη.
     
    Αρέσει στους Lina123 και GEPPO1.
  3. Panagiotiis

    Panagiotiis Κόμης

    Καλησπέρα και από εμένα!
    Η αλήθεια είναι πως και εμένα ζητάει πράγματα που δεν έχω ξεκλειδώσει, όπως είναι για παράδειγμα ο βολίτης.

    Αποφάσισα να φτιάχνω σήματα μόνο και να παραδίδω μόνο αποστολές.
    Δεν θα ξεκλειδώσω ακόμα κάτι άλλο. Το μόνο που είναι ξεκλείδωτο είναι το αλπικό εντελβάις που ξεκλείδωσα από λάθος. Αλλά η αλήθεια είναι πως κάτι μπορεί να γίνει ώστε να επωφεληθώ που το ξεκλείδωσα. Και εννοώ το μονοπάτι της σοφίας ;)
    Καλή συνέχεια:)
     
    Αρέσει στους Lina123, GEPPO1, Marinaloren και σε ακόμα ένα άτομο.
  4. lagoudaki

    lagoudaki Γνώστης του φόρουμ

    Δοκίμασε να βάλεις δέντρα με μεγάλη διάρκεια. Επίσης έχεις όλες τις διαθέσιμες εκτάσεις ανοιχτές?
    Εγώ έχω απόθεμα 12 κλαδευτήρια χειρός στην αποθήκη μου.
     
    Αρέσει στον/ην Marinaloren.