Feedback Συζήτηση για τη Γιορτή 1 Η γιορτή του χάλογουιν

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 11/10/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    απόλυτο δίκιο εχει η lagoudaki, όντως έκανα τεράστιο λάθος, καθώς μετρούσα τους πόντους σε κάθε πελάτη και δεν είχα δει οτι κάθε παραγγελία δίνει τους δικούς της πόντους.
     
    Αρέσει στους -sia1971- και αμφιθεα.
  2. βαρουχα

    βαρουχα Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπερα παιδια
    δεν εχω καταλαβει πως παιρνουμε τις εξτρα ανταμοιβες.....
     
  3. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα. Πρέπει να αγοράσεις το εισιτήριο (με ευρώ...) και τότε θα πάρεις όλες τις ανταμοιβές από τα επίπεδα που έχεις ήδη περάσει.
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, Coinhunter01, βαρουχα και 2 σε άλλους.
  4. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Λοιπόν είπα θα το προσπαθήσω και θα δω πώς πάει... και το είδα... μεγάλη ανοησία... έχω δώσει τεράστιες ποσότητες στις παραγγελίες με μηδαμινές απολαβές. Αυτό το δρώμενο πραγματικά σου αδειάζει τις αποθήκες, επιτέλους το βρήκαν. Κάθε επίπεδο ζητάει όλο και περισσότερους πόντους με αποτέλεσμα να θεωρώ αδύνατο αυτή τη στιγμή να φτάσω στο τέλος. Εννοείται ότι είναι και η τελευταία φορά που ασχολούμαι με γιορτές και παραγγελίες... τι να πω... θα λαλήσω.
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, kitsena, nota.dim1802 και 14 σε άλλους.
  5. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλημέρα αγρότες και αγρότισσες!

    Εγώ είπα να το κάνω όλο από περιέργεια μιας και είχα καλό απόθεμα, το μόνο που αγόραζα ήταν, τα προστατευτικά αφτιών, αυτά δεν ξέρω από που τα παράγουμε, κάτι μου διέφυγε:music: και αρκούδες.

    [​IMG]

    Οι ανταμοιβές θα μπορούσαν να είναι πολύ καλύτερες, σε σχέσει με αυτά που δίνουμε.
    Δεν ξέρω αν θα παίξω στην επόμενη γιορτή, θα δω τη ανταμοιβές θα βάλουν και θα αποφασίσω.
    Έχω κάνει όλες τις παραγγελίες και έχουν μείνει άλλες 6 ημέρες, οπότε τώρα ξέρω στο περίπου τι γίνετε.
    Τα buffs από το Εορταστικό Κατάστημα, θα έπρεπε να τα ενεργοποιούμε όποτε θέλουμε εμείς, εκτός και αν χρησιμοποιούνται μόνο κατά τη διάρκεια της γιορτής.

    Καλή επιτυχία σε όσους ασχολούνται με τη γιορτή!;)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 7/11/19
    Αρέσει σε sofiapao76, vagelis1968, Dr.Kelly και 8 σε άλλους.
  6. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημερα Γρηγορη!
    Μπραβο, αξιος!!!!
    Σιγουρα απευθυνεται σε τοσο μεγαλα επιπεδα που εχουν μεγαλα αποθεματα, οταν θα φθασουμε καποτε κι οι μικροτεροι εκει, ισως ασχοληθουμε κι εμεις.
    Τα προστατευτικα αυτια ειναι το εργαστηριο των κοαλα, φτιαχνεται στο εργοστασιο της πολης και αν θυμαμαι καλα ειχε δοθει σε παλιοτερο δρωμενο.
    Καλες επιτυχιες σε ολα τα επωμενα δρωμενα που θα ασχοληθεις!!!
     
  7. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Πανάκριβη,πολυέξοδη,
    μα τώρα πήρε τέλος,
    κι αν πέντε μέρες έλειψα,
    κι εγώ έγινα μέλος...

    ...αυτών που την τελειώσαμε,
    κι αδειάσαμε αποθήκες,
    ας έρθει ένα καλύτερο,
    με πιο καλές συνθήκες.

    [​IMG] .
     
    Αρέσει σε sissy1988, troullys, mini88_ και 10 σε άλλους.
  8. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Η πρώτη γιορτή , η γιορτή του Χάλογουιν έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.


    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.