Συζήτηση για την γιορτή του κάστανου

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 20/11/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    αυτή η ανάρτηση τα λέει ολα
    αυτή είναι η αλήθεια και η πραγματικότητα
    είτε αρέσει είτε δεν αρέσει

    (Βιβή όπως σε όλα τα συμφωνητικά υπάρχει στους όρους και είναι καλυμμένη η εταιρεία και ναι μπορεί να κάνει αλλαγές και τροποποιήσεις)


     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 24/11/14
    Αρέσει στους Stefoulini και dimitra-c-i.
  2. kikigr!

    kikigr! Ανερχόμενος συντάκτης

    Μπορειτε να μου πειτε γιατι δεν παει κατω η μπαρα να δω τους 1000?
     
    Αρέσει στους misirli, ellee68 και SYLVART.
  3. natalia_prod72

    natalia_prod72 Στρατηγός του φόρουμ

    Βαλε το ποντικι πανω στα ονοματα και με την ροδελα πας προς τα κατω
     
    Αρέσει σε *mava*, ellee68, florist1968 και 3 σε άλλους.
  4. adiaforos1

    adiaforos1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    και σε εμένα δεν λειτουργεί βλέπω μόνο τους πέντε πρώτους, μήπως πρέπει να ενεργοποιήσουμε ή να απενεργοποιήσουμε κάτι
     
    Αρέσει στον/ην ellee68.
  5. kikigr!

    kikigr! Ανερχόμενος συντάκτης

    θεά!!!! Υποκλίνομαι
     
    Αρέσει σε *mava*, misirli, SYLVART και 2 σε άλλους.
  6. RARANIARO

    RARANIARO Ενεργός συντάκτης

    εγω εδωσα τα ζωακια :cry:μου και αυριο θα δωσω και 1600000 τα εκτροφης :cry:που τα ηθελα για το φωτια και λαβρα(το οποιο βεβαια τωρα το αφηνω για το μελλοοοοον γιατι δεν εχω ζωα)αδειασα ολη την φαρμα,ειναι δηλαδη φαρμα φαντασμα χωρις ζωα και φυτα ελπιζω να μην επελεξα λαθος να παιξω το event-.-
     
    Αρέσει σε t.n.s, ellee68, βιβη.2003 και 3 σε άλλους.
  7. dionmilia84

    dionmilia84 Προχωρημένος

    καλησπερα σε ολους! ξεκινησα αυτο το ιβεντ μετα απο πολυ!!... σκεψη και πιο χαλαρα απο οπιοδηποτε αλο απο οσο καιρο πεζω farmerama...σκεφτομενος να φτασω μονο!.. στο πρωτο βημα ηρεμα ακουραραστα και αβαδιστα καπου στην δευτερη μερα λεω αντε κοματια να γινει ας παρω και τα κουπονια που ειναι στο 3.. αυτη την στιγμη εχω 3194 κολοκασι και ειμουν σε διλημα να αποφασισω αυριο το πρωι να ξεκινησω να φυτευω με μικρα τσαντι και ισως αν εβλεπα οτι δεν προλαβαινα..σουπερ λιπασμα..αν και δεν νομιζω οτι θα το εκανα το "εγκλημα"τελικως...διοτι η 96 ωρες που ξαναενεργοπιοιτε η φασολια σε βγαζουν εκτος πλανου... τωρα κατα την γνωμη μου η αξιες που ζηταει ειναι επιοικως "τρελες" το μονο που θα ηθελα ειναι το τελευταιο διακοσμητικο! ομως προσωπικα δεν το κοστολογω πανω απο ενα ζωο εκτροφης τελευταιας γενιας...και αν ηθελα εστω και της 20 μπανανες η οτι αλο απο τα ταιλευτεα "καλα" δωρα απλα θα τα επαιρνα με ενα καρο αλους πιο απλους τροπους απτο να πεταξω της αποθηκες!!..μου η τα χορτοταλιρα μου που τα εβγαλα με "ιδρωτα" αλλα και με αληθηνα euro!.. παντα φηλικα! καλο βραδι!
     
    Αρέσει στους ARGIR0123456, ellee68 και βιβη.2003.
  8. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    τελειωσε η συσκεψη για να μαθουμε τα νεα;τι θα γινει τελικα;
     
    Αρέσει στους *mava* και ellee68.
  9. *xrysa*

    *xrysa* Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    poios einai o bonus kwdikos paidia sth giorth tou kastanou?
     
    Αρέσει στον/ην ellee68.
  10. ARGIR0123456

    ARGIR0123456 Ενεργός συντάκτης

    ναι ετσι ειναι συμφωνο απολυτα καλημερα σε ολους ...............................
     
    Αρέσει στους ellee68, dionmilia84 και βιβη.2003.
  11. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημερα!!!
    evieva δεν νομιζω στις σ.ε να εχει γραφτει ποτε κατι τέτοιο!!!
    ξαναδιαβασα την ανάρτηση και δεν το έλεγε.αυτο που λες εσύ ειναι νομιζω για τους κανονες του φορουμ ή τη γενικη λειτουργια του παιχνιδιου και οχι ειδικα για καθε ιβεντ.

    *xrysa* διαβασες καπου για μπονους κωδικο;στην ανακοινωση παντως και στις σ.ε δεν λεει κάτι.
     
    Αρέσει στον/ην ellee68.
  12. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Καλημέρα. Έχοντας καταναλώσει αυτά [​IMG] με εξευγενισμό αυτά είναι τα δικά μου αποτελέσματα[​IMG]σε άνετο χωράφι και σε απλό [​IMG] !!
     
    Αρέσει στους Stefoulini, kikigr! και βιβη.2003.
  13. tzeni62

    tzeni62 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    άρα άλλαξε η ενέργεια της φασολιάς...
    μας ενημέρωσαν για την απόφαση τους ?
    μας είχαν πει οτι θα το δουν (το λάθος) και θα μας ενημερώσουν για να ξέρουμε πως θα συνεχίσουμε.
    δεν βρήκα κάποια ανακοίνωση.υπάρχει?
     
    Αρέσει στους ellee68 και βιβη.2003.
  14. fenia233

    fenia233 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    πρέπει να ενεργοποιήσεις στον εξευγενισμό την αγάπη λιπάσματος και την διπλή αγάπη λιπάσματος για να έχεις το αποτέλεσμα του δευτερολέπτου
     
    Αρέσει σε ellee68, Stefoulini, *mava* και 4 σε άλλους.
  15. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Ομολογώ ότι αυτό μου διαφεύγει. Πώς γίνεται?
     
  16. [stsimpouklis]

    [stsimpouklis] Γνώστης του φόρουμ

    Παιδια λογω του εβεντ η τιμη στην μαρμελαδα τριανταφυλλο εχει πεσει στην τιμη των 18.000 χορτ. στην δικη μου λαικη!!!
    αρχηστε να αγοραζετε!!!
     
    Αρέσει στους ellee68, elenigri και βιβη.2003.
  17. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    στην δικιά μου έχει 30000!!!!
     
    Αρέσει στον/ην ellee68.
  18. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Και στη δική μου 22.300! ε και? τι να την κάνεις αν δεν έχεις το σωστό εξευγενισμό τριαντάφυλλου ενεργοποιημένο? τα διακοσμητικά τελικά συμφέρει να τα έχεις κάτω αν δεν έχεις σούπερ λίπασμα με τον τόνο.(στη δική μου περίπτωση)
     
    Αρέσει στους ellee68, maria071966, misirli και σε ακόμα ένα άτομο.
  19. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Περιμένουν να τελειώσει το ιβέντ και να προλάβουν να το εκμεταλευτουν κάποιοι;Και όταν τελειώσουμε εμείς θα το αλλάξουν;Ότι απόφαση πάρουν πρέπει να την πάρουν άμεσα. Προχθες.
    Υσ.Που είναι οι μαθηματικοί του φόρουμ να κάνουν και αυτοί τους υπολογισμούς τους να μας πουν αν είναι bug ή όχι;
     
    Τελευταία επεξεργασία: 25/11/14
    Αρέσει σε ellee68, Stefoulini, elenigri και 3 σε άλλους.
  20. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα,
    Δεν έχουμε καμία επίσημη ενημερώση ακόμα.
    Αυτό που γνωρίζουμε είναι οτι υπάρχει bug στον υπολογισμό των Bonus το οποίο και προφανώς θα διορθωθεί.
    Θα σας ενημερώσουμε μόλις βγεί κάποια απόφαση.


    Σας παρακαλώ να μείνετε στο θέμα το οποίο είναι "η γιορτή του κάστανου" και οχι το θερμοκήπιο. Μπορείτε να συζητήσετε περί αυτού στην γενική συζήτηση.
    Ολα τα ποστς που είναι εκτός θέματος θα διαγράφονται πλέον
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.