Feedback Συζήτηση για την ανακαινισμένη λαχαναγορά

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 25/5/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. yolanta71

    yolanta71 Ανερχόμενος

    καλησπέρα η λαχαναγορά για μένα είναι χάλια! τα ουσιαστικά εικονίδια και γράμματα πολύ μικρά και η τεράστια εκθεση απο πάνω σε κάθε παρθυρό περιττή. Η κατηγοριοποίηση που ανέφεραν οι συμπαίκτες υπήρχε και στην προηγούμενη , λίγο μικρότερη αλλά βλέπαμε τι μας γινότανε.
    ΥΓ χτες πηγα στον οφθαλμίατρο και δεν χρειάζομαι γυαλιά πρεσβυωπίας
     
    Αρέσει σε ESABA, zananna, adameua και 15 σε άλλους.
  2. κορδωνη52

    κορδωνη52 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Αλλαγη χωρις κανενα λογο. Μια χαρα ηταν η προηγουμενη λαχαναγορα.Αντι να μας βοηθατε μας δυσκολευετε και μας κανετε να βαριομαστε.
     
    Αρέσει σε ESABA, zananna, adameua και 15 σε άλλους.
  3. Troufitsas

    Troufitsas Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    σπανια ποσταρω αλλα τωρα επιβαλλεται!
    Αθλια εμφανιση, χανομαστε στα πολλα κλικ! Καλυτερη ηταν η προηγουμενη εμφανιση, πιο ευκολη και βολικη.
     
    Αρέσει σε zananna, adameua, nikol82 και 13 σε άλλους.
  4. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Οχι οχι να φυγει, δεν τη θελω, :cry:>:( 10 λεπτα εψαχνα για να δω απλως αυτο που ηθελα. Ειναι δυσχρηστη, και αργοκινητη με πολλα κλικ, ηταν καλυτερη πριν, με τη μπαρα κυλησης μπορουσα να βλεπω καθε αποστολη απο την αρχη.
    Επισης αυτα τα μεταλλια τα βρισκω εντελως κακογουστα και χοντροκομμενα, τα αστερια ηταν πιο ομορφα. Δε με νοιαζει να εχω αγαπημενες αποστολες, μονο τελειωμενες, και ετσι δε βοηθαει να τελειωσουν, απλα χανονται.:mad:
    Αυτα απο μενα,
    καλο απογευμα και καλο Σ/Κο σε ολους.
    Επισης πολυ μικρα τα γραμματα, αλλα αυτο παλευεται.
     
    Αρέσει σε ESABA, zananna, evieva και 18 σε άλλους.
  5. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα. μονο τα μπιζελια μας ελειπαν χαχαχαχα χασαμε τα αυγα και τα μπιζελια
     
    Αρέσει σε adameua, -Barbie73-, sofiapao76 και 7 σε άλλους.
  6. smacsyl

    smacsyl Άρχων του φόρουμ

    Καααπως καλυτερα με τα μεγενθυμενα εικονιδια...Πιστευω οτι η καινουρια λαχαναγορα θα αποδειχθει πρακτικοτερη εν τελει μιας που βλεπουμε παρα πολλες αποστολες και οχι μονο τρεις ..Επισης βοηθαει πολυ ο τροπος παραδοσης αλλα και η μπαρα προοδου.Το μονο που μενει ειναι να συνηθησει το ματι o_O;)
     
    Αρέσει σε powerranger91, -smart97-, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  7. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    αν και μου αρεσουν οι αλλαγες, γιατι βαριεμαι ευκολα ,με μπερδευει αρκετα η καινουρια λαχαναγορα, θα πρεπει να την συνηθησουμε!
     
    Αρέσει σε soyla74, powerranger91, sofiapao76 και 3 σε άλλους.
  8. kadim65

    kadim65 Νέος ειδικός

    Προσπάθησα να βρω κάτι θετικό αλλά δυστυχώς δεν βρήκα. Δεν μου αρέσει!!!
     
    Αρέσει σε soyla74, gagalia, zananna και 7 σε άλλους.
  9. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Η κατάσταση της λαχαναγοράς απλά τραγική:mad:, προσπάθησα να κάνω κάποιες αποστολές, δυστυχώς μπερδεύτηκα πάρα πολύ. Πάντως αυτή η αλλαγή είναι η χειρότερη όλων, καθόλου βολική. Δεν ξέρω πως σε κάποιους άρεσε αυτό το πράμα, ειλικρινά, προσπαθώ να βρω κάτι καλό, αλλά δεν... Μαζί με τα χωράφια της πανσελήνου, και η αλλαγή της λαχαναγοράς, οι χειρότερες για μένα μέχρι τώρα στο παιχνίδι. Δεν ξέρω τι σκέφτηκαν οι προγραμματιστές του παιχνιδιού, αλλά στο συγκεκριμένο κομμάτι, έπεσαν έξω. 8)
     
    Αρέσει σε soyla74, evieva, adameua και 11 σε άλλους.
  10. -smart97-

    -smart97- Ενεργός συντάκτης

    εχω την εντυπωση οτι εγινε μια διορθωσουλα και τωρα οταν αλλαζουμε εργασιες μας βγαζει κατευθειαν το τελευταιο βημα που εχουμε ξεκλειδωσει κ οχι οποιο ειχαμε επιλεξει στο προηγουμενο βημα που χαζευαμε :) μπραβο στην ομαδα που προωθει τα παραπονα μας και μπραβο που διορθωνονται, εν μερει τουλαχιστον...
    ελπιζω να γινει ετσι και με κανα δυο ακομα πραγματακια, ωστε να εχουμε μια πολυ λειτουργικη λαχαναγορα :)
     
    Αρέσει σε soyla74, adameua, emily5863 και 7 σε άλλους.
  11. dimitra.s

    dimitra.s Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Δεν μου άρεσε καθόλου, συμφωνώ με όσα έχουν πει παραπάνω οι συμπαίκτες μου... Το μόνο καλό που βρήκα είναι ότι είναι χωρισμένη σε κατηγορίες, αν και θα ήθελα να είχε άλλη μία, αυτή για τα προϊόντα από τα εργαστήρια
     
    Αρέσει σε soyla74, gagalia, powerranger91 και 9 σε άλλους.
  12. emily5863

    emily5863 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα σε ολους προσωπικα δυσκολευομαι και μπερδευομαι πολυ για πρωτη φορα δεν μου αρεσει καθολου η αλλαγη τα γραφικα ειναι μικρα και δυσαναγνωστα, η γνωμη μου ειναι η επαναφορα στην παλια λαχαναγορα.
     
    Αρέσει σε soyla74, gagalia, kadim65 και 6 σε άλλους.
  13. billgab

    billgab Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Προσωπικά μου αρέσει πιο πολύ τώρα. Η κατηγοριοποίηση αριστερά και ειδικά η επιλογή 'πρόοδος' με βοηθούν πάρα πολύ στην οργάνωση, επειδή έχω ανοιχτές πάρα πολλές αποστολές. Έτσι δεν χάνομαι συνέχεια να ψάχνω σε ποιες αποστολές έχω ακόμη βοηθούς ή στις πανσέληνου να ψάχνω ποιες θα τελειώσω πρώτες... Το μόνο μείον θα έλεγα πως είναι το αρκετά μεγάλο παράθυρο με το κείμενο σε κάθε βήμα...
     
    Αρέσει σε skareleni, soyla74, powerranger91 και 3 σε άλλους.
  14. -Barbie73-

    -Barbie73- Ενεργός συντάκτης

    Καλησπέρα.
    Και μένα μου αρέσει πολύ!
    Την βρίσκω πολύ λειτουργική!!!
    Να λέω και τα καλά....;)
     
    Αρέσει σε billgab, skareleni, soyla74 και 3 σε άλλους.
  15. Louisa

    Louisa Κόμης

    Κι οι μέρες περάσανε... και τη λαχαναγορά δοκιμάσαμε ξανά και ξανά... και το αίτημα παραμένει:
    Φέρτε πίσω την παλιά λαχαναγορά!!! Η νέα είναι άκρως δύσχρηστη!!!
     
    Αρέσει σε soyla74, gtrullis, ESABA και 7 σε άλλους.
  16. -smart97-

    -smart97- Ενεργός συντάκτης

    εγω πλεον συνηθισα και την βρισκω αρκετα λειτουργικη, με την επιλογη του ειδους των αποστολων και με την ρυθμιση της καταταξης τους διευκολυνεται πολυ η ζωη μου :D
     
    Αρέσει σε -Barbie73-, smacsyl, sofiapao76 και 3 σε άλλους.
  17. νταφυντακ

    νταφυντακ Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Η καινούρια λαχαναγορά μας αποτρέπει τελείως να ασχολούμαστε , η επαναφορά της παλιάς με την προσθήκη των πιό αναλυτικών κατηγοριών θα ήταν τέλεια.
     
    Αρέσει σε soyla74, Louisa, jimixatz και 3 σε άλλους.
  18. monolith2

    monolith2 Επιφανής του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλη την παρέα. Νομίζω πως κάθε αλλαγή στην αρχή μας ξενίζει έχοντας συνηθίσει τις προηγούμενες λειτουργίες. Στην πορεία όμως συνηθίζουμε τις όποιες αλλαγές έχουν γίνει. Προσωπικά η αλλαγή της λαχαναγοράς μου αρέσει γιατί γιατί έχει περισσότερες λειτουργίες και είναι πιο εμφανίσιμη. Πάντως γενικά το παιχνίδι -καλώς ή κακώς- σε σχέση με το παιχνίδι που γνωρίσαμε πριν αρκετά χρόνια, είναι μέρα με τη νύχτα!!!:)
     
    Αρέσει σε Gulit1, -Barbie73-, powerranger91 και 5 σε άλλους.
  19. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.