Feedback Συζήτηση για τα πάντα σχετικά με το παιχνίδι

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -Snorkel-, 17/10/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Σε συναισθανομαι :(, ακριβως τα ιδια κι εγω και οχι μονο μηνα αλλα μήνες τωρα. Καλυτερα δωρα μου δινουν οι απλοι γυροι απο οτι οι party. Μια ανανεωση πλεον ειναι επιβεβλημενη , ειδικα να φυγουν απ τους party γυρους ολα εκεινα τα εντελως αχρηστα , οπως π.χ. η τηγανιτα :mad:. Δυστυχως εδω τα γραφουμε μαλλον για να βρισκουμε παρηγορια ;)
    Καλη συνεχεια :inlove:
     
    Αρέσει σε aggellll, vagelis1968, fisherman65 και 17 σε άλλους.
  2. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλη την παρέα και καλή Σαρακοστή σε όλους μας. Θα συμφωνήσω πως το ροδάνι είναι ότι να ναι. Κίτρινες αναβαθμίσεις στάβλων και σε απλούς γύρους και σε πάρτι. Πορτοκαλί αναβαθμίσεις επίσης. Σε οτι αφορά το απλό τόση ζάχαρη, αλάτι και όλα τα υπόλοιπα βιοτεχνικά προϊόντα τα χουμε με τους τόνους. Μια αλλαγή την χρειάζεται, ειδάλλως γιατί να μπούμε σε διαδικασία να αγοράσουμε πάρτι γύρους; Να πάρω τι; Μάφιν;, τηγανίτες; Γαλακτοκομείο κίτρινο; Καταβροχθητής μυγών; Ή μήπως μια μάσκα αλόης μορίνγκας; 8)
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, aggellll, martha72 και 18 σε άλλους.
  3. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλησπέρα στην αγροτιά!
    Ήθελα να μοιραστώ τη χαρά μου μαζί σας!!
    Τώρα το βραδάκι γύρισα σπίτι και είπα να ανοίξω τα 38 πίκολο που είχα βάλει...
    και ναιιι έτυχα φιορινόδεντρο:eek: και ψέκασμαααα, μαζί με άλλα καλούδια!:eek::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
    Τα έτοιμα προς συγκομιδή τα είχα ήδη:music:.

    [​IMG]

    Και στα δικά σας:D.
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, walrus4673, .pastaflora. και 27 σε άλλους.
  4. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους!!!Ενα νεο δρωμενο εξελισεται με αδιακοπο ρυθμο στις φαρμες μας!!Ζωα μυστικοι πρακτορες της εταιριας και των συντονιστων μας στελνουν.....υποσεινηδειτα μηνυματα με ανταμοιβη-δωροδωκια αστερονομισματα!!Μην ξεγελαστουμε και αποκαλυψουμε τα μυστικα του παιχνιδιου που κραταμε μυστικα στο συρταρι μας !!!Προσοχη:DxD!!!!
    Καλοο μηνααα σε ολους!!!:inlove::inlove:

    Ευχαριστούμε:inlove::D:inlove:
     
    Αρέσει σε GaTe987, jimthrilosgate7, Megas_kokoriko και 11 σε άλλους.
  5. kellyboukou

    kellyboukou Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλημέρα, φαίνεται πως τα πανέξυπνα πλασματάκια ξέρουν πως δεν έχω κάποιο μυστικό, γιατί δεν έχει εμφανιστεί κανένα στην φάρμα μου xD
    Καλό μήνα σε όλους!
     
    Αρέσει σε Marinaloren, viky-, αμφιθεα και 5 σε άλλους.
  6. Επιθεωρητής_Ποντικώ

    Επιθεωρητής_Ποντικώ Αρχάριος στο φόρουμ

    Όλα τα μυστικά θα βγουν στην φόρα.

    Το υπογράφει ο Επιθεωρητής Ποντικώ!!!!!
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, Marinaloren, jimixatz και 5 σε άλλους.
  7. Hecuba

    Hecuba Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλό μήνα σε όλη την παρέα του Farmerama. Τι να πω, ευφάνταστο ,χιουμοριστικό, (μου έφτιαξε τη διάθεση πρωί-πρωί) να είναι καλά οι
    δημιουργοί του. Περιγράφει άψογα όλες τις σχέσεις. Να δω τι μυστικά θα αποκαλυφθούν ,περιμένω εναγωνίως.8)
     
    Αρέσει σε icons1, Marinaloren, kona111 και 5 σε άλλους.
  8. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλό μήνα συναγρότες!!!!Τι φοβερά μυστικά ειναι τούτα δω που βγήκανε στη φόρα!!! φοβάμαι μη βγουν και τα δικά μου τα "άπλυτα "στη φόρα...ποιός τα μαρτυράει άραγε;
     
    Αρέσει σε Hecuba, Marinaloren, kona111 και 4 σε άλλους.
  9. Επιθεωρητής_Ποντικώ

    Επιθεωρητής_Ποντικώ Αρχάριος στο φόρουμ

    Είναι υπό έρευνα....
     
    Αρέσει σε Hecuba, Marinaloren, kona111 και 6 σε άλλους.
  10. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημερα και καλο μηνα σε ολους με αγαπη :inlove:
    Κυριε επιθεωρητα καντε ομως γρηγορα στην ερευνα σας, ψαξτε αυτον που υπεβαλε σε "βασανιστηρια" ? την αγαπημενη μας Thumbelina
    και αποκαλυψε τι περιεχει το σεντουκι με προμηθειες εκτακτης αναγκης :D:D:D του καπεταν τρομαρα :p, ειμαι σιγουρη πως καποιο απο αυτα τα υπουλα ζωακια τη βασανισε. Πρεπει να οργανωθουμε μη παρουν θαρρος κι αρχισουν να βασανιζουν και τις υπολοιπες αγαπημενες μας
     
    Αρέσει σε Hecuba, Marinaloren, kona111 και 4 σε άλλους.
  11. Επιθεωρητής_Ποντικώ

    Επιθεωρητής_Ποντικώ Αρχάριος στο φόρουμ

    Τώρα ήρθε και η δική σου ώρα αθώα μου περιστερά!!!
     
    Αρέσει σε Hecuba, Marinaloren, αμφιθεα και 4 σε άλλους.
  12. viky-

    viky- Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ωραιο πολυ ωραιο, κοιτα να δεις που με βαλανε στο τρυπακι να ψαχνω τι να κανω τα αστερονομισματα!!!!!!!!!!!ΟΜΩΣ το πιο αξεχαστο ηταν εκεινο το καραβι που βουλιαζε,αληθεια πια χρονια ηταν? Καλο μηνα και πολυ γελιο!!!!!!!!!!!!
     
  13. kellyboukou

    kellyboukou Ανερχόμενος συντάκτης

    είναι τόσο καταπληκτικά τα σχόλια, εντελώς βγαλμένα απο την ζωή! Το βρίσκω απολαυστικό xD

    PS. Νομίζω πως αυτό που μου αρέσει περισσότερο απο όλα είναι πως φαίνεται και πόση δουλειά πέφτει απο πίσω για κάτι που ίσως σε εμάς φαντάζει απλό
     
    Τελευταία επεξεργασία: 1/4/24
    Αρέσει σε GaTe987, Hecuba, icons1 και 4 σε άλλους.