Feedback Συζήτηση για τα πάντα σχετικά με το παιχνίδι

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -Snorkel-, 17/10/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. Marinaloren

    Marinaloren Ανερχόμενος συντάκτης

    Kαι εγώ το χάρηκα πολύ !!!! Ευχαριστούμε όλους εσάς που είστε πάντα εδώ για μας!!
     
    Αρέσει σε Lina123, -ΡΙΚΑ1985-, vagelis1968 και 6 σε άλλους.
  2. kellyboukou

    kellyboukou Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα σε όλους! Ευχαριστώ Φαρμεράμα για το εξαιρετικό δώρο και τους συντονιστές μας που μας προσέχουν!
     
    Αρέσει σε Lina123, vagelis1968, -*Hermes*- και 5 σε άλλους.
  3. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλημέρα σας ευχαριστούμε φαρμεράμα για το καταπληκτικό δώρο και τους συντονιστές που είναι πάντα δίπλα μας σε οτιδήποτε τους χρειαστούμε. Με υπομονή και κατανόηση χτίζεται η σχέση μεταξύ εμάς και τους συντονιστές. Σας ευχαριστούμε πολύ!
     
    Αρέσει σε Lina123, -ΡΙΚΑ1985-, Marinaloren και 3 σε άλλους.
  4. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους δεν ξέρω αν το έχετε δει, εγώ μόλις τώρα το πηρα χαμπάρι αλλά υπάρχει πικολο στο μαγαζόραμα xDxD

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, Lina123, elenigri και 7 σε άλλους.
  5. xaxare70

    xaxare70 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα συνάδελφοι αγρότες και αγρότισσες.Ωραιες οι προσφορές στο μαγαζοραμα τις αγόρασα σχεδόν όλες.Μπορει να μου πει κάποιος τι δίνουν τα στιγμιαία δέντρα που υπάρχουν εκεί ή πως χρησιμοποιούνται?
     
    Αρέσει στους Lina123 και Marinaloren.
  6. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Καλησπερα ειναι για την κοιλαδα το προσθετεις σε οποιο δεντρο θελεις και γινεται αμεσα
     
    Αρέσει στους Lina123, Marinaloren και xaxare70.
  7. xaxare70

    xaxare70 Νέος ειδικός

    Ευχαριστώ πολύ έκανα άνω κάτω όλη την φάρμα να τα βρω.Αντε τώρα να τα βάλω όλα στη θέση τους..:oops:
     
  8. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    υπέροχες και οι προσφορες και τα δωρα αποζημιώσης.. ευχαριστούμε
     
    Αρέσει στους Lina123 και -ΡΙΚΑ1985-.
  9. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Έτσι για να θυμόμαστε τι λέμε και να έχουμε αποδείξεις... ;)
    Και επειδή ξέρουμε οτι πρόκειται να το σβήσεις όπως άλλωστε είναι η συνήθεια σου, ας το έχουμε σαν παράθεση.


     
  10. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    το γραφω καθαρα εγραψε στο φορουμ και οχι επαιζε
     
  11. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Θες να μου εξηγήσεις τότε μερικές πρακτικές απορίες που έχω?

    1.Πως έγραφε στο φόρουμ αν δεν έμπαινε στο λογαριαμό πρώτα;
    2. Πέντε χρόνια χρησιμοποιούσε το λογαριασμό παράλληλα με εσένα και δεν πήρες χαμπάρι;
    3. Γιατι η κοπελιά έκανε ερωτήσεις για τα δρώμενο αφού δεν έπαιζε; Έχει κάποια διόραση;
    4. Την περίοδο 2020 -2023 ποιος έπαιζε
     
  12. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    στην φαρμα επαιζα μονο εγω αν εμπαινε θα το καταλαβαινα ,στο φορουμ δεν εμπαινα ουτε εγραφα ειχα δωσει υποσχεση σε μια παλια μας παικτρια οτιξερει το παιχνιδι και εχει δικια φαρμα και παιζαμε συχνα μαζι διπλα διπλα παραπανω προσωπικα δεν γραφω ,
     
  13. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν απάντησες σε καμία ερώτηση μου :music:
     
  14. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    με θεωριες και ικασιες δεν μπορεις να μου πεις οτι επαιζε καποιος αλλος στην θεση μου ,εγω εγραψα οτι καποια κοπελα εγραψε για μενα στο φορουμ γιατι να το εγραφα αν δεν ημουν καθαρος λες να ειμαι τοσο χαζος , απλα το εγραψα για να εχουν και τα παιδια το νου τους και μαλιστα με κλεισατε τη φαρμα για ενα μηνα σαν δωρο
     
  15. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Αφου θες να το ξεκαθαρίσεις, απάντησε στις ερωτήσεις μου. Δεν έχεις απαντήσεις;
     
  16. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    απο ενα google chrome που εχει το email μου και ειναι συνχρονισμενο οποτε πατας το φορουμ βγαινει απευθειας το ονομα ,
     
  17. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Αυτό δεν γίνεται. Προσπάθησε ξανά με μια πιο πειστική απάντηση.
     
  18. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    εισαι λαθος σε αυτο και παραπανω δεν μπορω να εξηγησω ουτε μπορω να γραψω γιατι αν γραψω πιανει προσωπικα δεδομενα , αν δεν με πιστευεται οτι μονο εγω επαιζα τη φαρμα δεν μπορω να κανω τιποτα γραφτε μου οτι ειμαι ενοχος με η χωρις αποδειξεις
     
  19. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Ολοι ξέρουν ότι δεν μπορείς να συνδεθείς στο φόρουμ αν δεν συνδεθείς στο παιχνίδι. Και αυτό δεν είναι προσωπικό δεδομένο.

    Ευχαριστώ που δεν απάντησες σε καμία ερώτηση. Ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματα του από την συνομιλία μας.

    Θα σταματησω εδώ όμως γιατί δεν βγαίνει πια νόημα και δεν έχω χρόνο να σπαταλήσω.

    Καλό σου βράδυ.
     
  20. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    αν θελεις να γραψω πια ειναι τα προσωπικα δεδομενα ευχαριστως αλλα στην υποστηριξη