Feedback Συζήτηση για τα πάντα σχετικά με το παιχνίδι

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -Snorkel-, 17/10/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    καλησπερα σας καλοι και κακοι μου ανθρωποι θα ηθελα να σας πω πως εδω στο forum εχω να γραψω πανω απο δυο χρόνια ειχα δωρίσει το παλιο μου λαπτοπ σε μια κοπελα και φυσικα δε το καθαρισα λογο εμπιστοσύνης χθες ειδα όλος καταλαθος και τρομαξα που δηθεν εγραψα εγω , δεν μπορω να πω εκτος απο ενα μεγαλο συγγνωμη για ολη τη αναστατωση και καταλαθος εγινε , εγινε αλλαγη κωδικου αρα απο εδω και περα εχετε να κανετε με μενα , τωρα αν και δεν ειδα ολα οσα <<εγραψα εγω >> καποιον μειωσα η προσβαλα το μονο που μπορω να κανω να του δωσω οτι μπορω στο παρε δωσε
     
    Αρέσει στον/ην maria_palou.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Αντε πάλι τα ίδια... Ειλικρινά δεν βαρέθηκες;

    Έχεις μια ώρα περιθώριο να αλλάξεις εικόνα αβαταρ. Μετά θα σε αποκλείσω.
     
  3. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    περιμενε παιδι μου τωρα μπηκα
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καταρχής δεν είμαι παιδί σου ... :music:
    Κατα δεύτερον, τέτοιο υφάκι μπορείς να χρησιμοποιείς στους κολλητούς σου.
    Και τρίτον, επειδή κουραστήκαμε 10 χρόνια τώρα να παίζουμε την κολοκυθια ποιανού είναι ο λογαριασμός... Καλή συνέχεια εκτός φάρμας.
     
  5. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Θεωρώ πως η συγκεκριμένη σειρά συννέφων ,θα πρέπει να μεταμερθεί από τις"σειρές για ζώα",στις "άλλες σειρές". Ευχαριστώ!
    [​IMG]
     
  6. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    αναφορικα με τα νεα φυτα στην πανσεληνο, ειλικρινα απορω γιατι δεν εχει μπει ενα χρησιμο φυτο πχ 24ωρο να το χρησιμοποιουμε οταν θελουμε πολλα αναδυομενα
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, αμφιθεα, sofiapao76 και 3 σε άλλους.
  7. alexbas

    alexbas Αναλυτής του παιχνιδιού


    καλησπερα σε σενα κ ολους... οπως πολυ σωστα γραφεις οι γιορτες εχουν αποδειχθει πολυ χρησιμες κ σε μενα με διαφορους τροπους πχ μυστηρια δεντρα/σταβλοι καποια πικολλο κλπ, αλλα το βασικοτερο θεωρω οτι ειναι το διακοσμητικο το οποιο με τις αναβαθμισεις δινει πολυ αξιολογους πε, τωρα οσον αφορα τα διακοσμητικα του εκαστοτε μηνα αξιζουν αλλα μονο για 7 μερες καθοσον μετα δινουν 2000 πε τη μερα οποτε αραχνιαζουν στο μπαουλο μεχρι αν κ οταν ερθει καποια φασολια ..... με την ευκαιρια να πω οτι κ εγω εκανα χαζομαρα κ δεν το εβαλα αυτη τη φορα οποτε χαθηκαν τα σλ κριμα.... απλα ξεχαστηκα δεν πειραζει το επομενο ερχεται....
    καλη συνεχεια σε ολους
     
    Αρέσει στους αμφιθεα και SYLVART.
  8. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Δηλαδή εάν η έκταση της Πανσελήνο είναι ανοιχτή για πχ. τρεις μέρες, πιστεύεις ότι ένα τόσο πολύωρο φυτό θα σε βοηθούσε σε κάτι;
     
    Αρέσει στον/ην αμφιθεα.
  9. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Εσβησα την ανάρτηση μου γιατί μετά είδα οτι είναι για 7 μερες. Μακάρι να ηταν για περισσότερο. Με τόσα χρονια στο φαρμεραμα θα έπρεπε πια να εχω μαθει να διαβαζω τις σ.ε πιο προσεκτικά. o_O
     
    Αρέσει στους αμφιθεα και misirli.
  10. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημερα σε όλους.. μαλλον δεν καταλαβες το νοημα και την στρατηγικη.. οχι αν ειναι 3 μερες ανοιχτη δεν θα με βοηθήσει σχεδον σε τίποτα.. όμως καταρχην οταν τελειώνει το τριήμερο πχ, πριν τελειωσει εγω προσωπικα φυτεύω και στις 2 εκτάσεις το 12ωρο φυτο με την σκέψη οτι μπορει στην επόμενη πανσέληνο να ζητηθουν αναδυόμενα με την εναρξη της, οπως εχει γινει πάρα πολλές φορές.. οποτε αν φυτευα 24ωρο θα ειχα παραπανω αναδυομενα με το καλημερα.. επίσης κατα την διάρκεια ενος δρωμενου με αναδυομενα και χρησιμοποιωντας το εργαλειο που λεγεται ανθοδεσμη του τρόμου συν λιπασμα κλπ ο χρονος θα μειωνοταν κατα παρα πολυ και φυσικα με σ λιπασμα ακομα πιο πολυ.. και φυσικα δεν ειναι απαραιτητο να ειναι 24ωρο, μπορει να ειναι πχ 20ωρο.. θεωρω πως τα μεγαλυτερου χρονου φυτα θα μας βοηθουσαν πολυ σε σχεση με τα δρωμενα και τα αναδυομενα και μονο.. ελπίζω να εγινα κατανοητή...
     
    Αρέσει σε ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, αμφιθεα, jimixatz και 8 σε άλλους.
  11. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Πόσο πανέμορφο..!
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε vagelis1968, -ΡΙΚΑ1985-, pigara και 11 σε άλλους.
  12. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλη την παρέα .. προσπαθώντας να κάνω τις αποστολές στη λαχαναγορά διαπίστωσα ότι τον τελευταίο καιρό τα ζητούμενα προϊόντα έχουν ξεφύγει εντελώς.. παραδείγματος χάρη σε δύο αποστολές καινούργιες η μία είναι <<για να πιάσεις ένα κλέφτη>>, οι ποσότητες του μάνγκο είναι συνολικά 45.000 τεμάχια... Στην άλλη αποστολή με το όνομα <<η μεγάλη επαγγελματική αλλαγή>> ζητάει 112.000 λωτούς.. πραγματικά απορώ πως οι σχεδιαστές του παιχνιδιού και συνεπώς αυτοί που δημιουργούν τις αποστολές, ζητάνε τέτοια εξωπραγματικά νούμερα.. το αποτέλεσμα είναι φυσικά αυτές οι αποστολές να μην τελειώσουν ποτέ ή να τελειώσουν στα βαθιά γεράματα μας... Ας το κοιτάξουν λίγο καλύτερα το κομμάτι αυτό, γιατί το μόνο που καταφέρνουν αντί να μας κεντρίζουν το ενδιαφέρον να μας απογοητεύουν και να εγκαταλείπουμε την προσπάθεια
     
    Αρέσει σε vagelis1968, martha72, maria_palou και 15 σε άλλους.
  13. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Μετά από επτά περίπου χρόνια στο παιχνίδι τελείωσα την αποστολή "Σούπα και Λάβρα"... για την "Κάστρα στην Άμμο" έχουμε ακόμα...
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, kellyboukou, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  14. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    εγω μετα απο 13 χρονια δεν την εχω τελειωσει και φυσικα δεν θα την τελειωσω ποτε, γιατι στο τελος ζηταει 148 και 310 κατσαρολες για τον ροζ γαιδουροσταβλο ο οποιος δεν μου ελειψε και ποτέ
     
    Αρέσει σε vagelis1968, martha72, -ΡΙΚΑ1985- και 4 σε άλλους.
  15. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Κριμα βρε παιδάκι μου, και ήθελα να κάνω και την καμπόσα ότι τα είχα τελειώσει, αλλα είμαι στη φάση του GEPPO1.
    GEPPO1 θα περάσει καμια 15ετία μάλλον xD
     
    Αρέσει σε vagelis1968, martha72, -ΡΙΚΑ1985- και 2 σε άλλους.
  16. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλημέρα,
    Γράφω για να μοιραστώ τη τεράστια χαρά που νιώθω και για να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στην εταιρεία για την αποζημίωση μας λόγω των επιθέσεων Doss.

    Η όλη διαδικασία ήταν σίγουρα κουραστική για όλους μας και έλαβε τέλος με τον πιο γλυκό τρόπο.
    Η αυλαία πέφτει λοιπόν, και οι πρωταγονιστές για εμένα είναι οι πολυαγαπημένοι συντονιστές μας, που ξενυχτούσαν για να μας κρατάνε ενήμερους για την όλη κατάσταση, ενώ ήταν πάντα παρόντες, μεταφέροντας τα αιτήματα μας.
    Ευχαριστούμε για όλα:inlove:!

    Ευχαριστούμε Farmerama:inlove:.
    Οι δε ανταμοιβές το κάτι άλλο:music::music:.
     
    Αρέσει σε Marinaloren, farmerwoman_50, georgios_2_ και 22 σε άλλους.
  17. renalian

    renalian Ενεργός συντάκτης

    γιατι το σωστο πρεπει να λεγεται.μπραβο στην εταιρεια για τις ανταμοιβες.
     
    Αρέσει σε Marinaloren, georgios_2_, MariaStathaki και 12 σε άλλους.
  18. elena101960

    elena101960 Στρατηγός του φόρουμ

    Υπομονή,κατανόηση,αφοσίωση,"κλειδιά"που χτίζουν μια καλή και ισορροπημένη σχέση.
    Την σχέση συντονιστών και παικτών.
    Σας ευχαριστούμε πολύ [​IMG]
     
    Αρέσει σε Marinaloren, georgios_2_, -ΡΙΚΑ1985- και 11 σε άλλους.
  19. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    Μπράβο στην εταιρεία για τις ανταμοιβές, ευχαριστούμε!!
     
    Αρέσει σε elena101960, Marinaloren, georgios_2_ και 10 σε άλλους.
  20. toylaaaaa

    toylaaaaa Εξαιρετικό ταλέντο

    συγχαρητηρια για τις τοσο πλουσιοπαροχες ανταμοιβες ... (πρωτη φορα νομιζω αλλα αξιζε) τις ευχαριστιες μας στην εταιρεια..αλλα κυριως σε εσας τους συντονιστες μας που παντα εισαστε εκει! να μας βοηθατε πρωι βραδυ κ να μας υπομενετε ...ευχαριστουμε πολυ!
     
    Αρέσει σε vagelis1968, elena101960, kellyboukou και 12 σε άλλους.