Feedback Συζήτηση για τα πάντα σχετικά με το παιχνίδι

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -Snorkel-, 17/10/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. farmerwoman_50

    farmerwoman_50 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλημέρα , υπάρχει επίσημη ανακοίνωση για αυτό? Δεν είδα κάτι, σε ευχαριστούμε πάντως.
     
  2. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση, γιατί κι εγώ δεν είχα πάρει χαμπάρι για τον κωδικό...

    Καλό μήνα σε όλους εύχομαι
     
  3. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    αυτό που δεν έχω καταλάβει μεχρι τώρα είναι γιατί να έχουμε συνέχεια διάφορα φυτά στην πανσέληνο τα οποία στην ουσία είναι είναι άχρηστα και δεν έχουμε φυτά μεγάλης διάρκειας πχ 24ωρα , τα οποια θα είναι χρήσιμα σε αποστολές με αναδυόμενα απο την πανσέληνο.. εντάξει ωραία να εμπλουτίζουμε τις εκτάσεις με νεα φυτα, ζωα κλπ.. αλλά να υπάρχει και μια χρησιμότητα..
     
    Αρέσει σε ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, Marinaloren, martha72 και 6 σε άλλους.
  4. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    Υπάρχει κάποιος πρόχειρος υπολογισμός για το πόσα περίπου ζώα θα χρειαστούμε στο δρώμενο εκτροφής της πανσελίνου; (αν υποθέσουμε ότι θα είναι το πρόβατο ζόμπι)
     
    Αρέσει στον/ην αμφιθεα.
  5. peponofloudas

    peponofloudas Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    10000 προβατα ζομπι. ακριβως. ουτε παραπανω ουτε παρακατω.

    ξερεις κανεις ποσα περιπου ζωα θα θελει το εβεντ του φεβρουαριου;
     
    Αρέσει στον/ην jiorgos.
  6. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Καλησπερα
    γιατι να θελουμε ζομπι προβατα δηλαδη ποιος ειπε οτι θα γινει με ζωα πανσεληνου και να μην ειναι με τα αλλα της φαρμας η του νησιου
     
  7. Γυάλινη_Σφαίρα

    Γυάλινη_Σφαίρα Forum Moderator Team Farmerama GR

    Μονο αν μασησεις φυλλα δαφνης θα βρεις τον αριθμό :eek:
     
    Αρέσει στους anastz, GaTe987, ολγα1112 και σε ακόμα ένα άτομο.
  8. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    https://i.postimg.cc/FKmQQWdy/32.png Εγω την εχω τελειωσει αλλα με χιλιαδες σ.τροφες χιλιαδες ζωα δλδ να παει και ναμην ξαναγυρισει κατι παρομοιο
     
  9. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Ημέρα φασουλοφλουριών
    -Έκρηξη γεννήσεων
    -Προσφορά φερομόνες ντελούξ
    -Προσφορά σούπερ τροφής


    Έναρξη: 25/10/2022 στις 08:00
    Λήξη: 25/10/2022 στις 15:00

    Αυτό το δρώμενο το χάνω... ευτυχώς εργάζομαι...
     
    Αρέσει στον/ην αμφιθεα.
  10. χαρησπαοκαρα

    χαρησπαοκαρα Ενεργός συντάκτης

    Υπάρχει κάπου κάποια λίστα με τους πόντους εμπειρίας που θέλει κάθε επίπεδο στην φαρμεραμα
     
  11. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα, μπορείς να δεις εδώ τα επίπεδα με τους πόντους.

    https://board-el.farmerama.com/threads/Επίπεδα-farmerama.17634/

    https://board-el.farmerama.com/threads/Νέο-περιεχόμενο-farmerama.23941/#post-174477
     
    Αρέσει στους GEPPO1, αμφιθεα και misirli.
  12. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα σε όλους υπάρχει ο κωδικός HALLOWEEN22 που δίνει 3 πάρτι εισητήρια
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, sirtakis, assamar και 14 σε άλλους.
  13. icons1

    icons1 Τακτικός στο φόρουμ

    Πέρασα να μοιραστώ την απογοήτευσή μου από το άνοιγμα 9 πίκολο: 2 χοροπηδηχτά σόου, 1 αρκουδοφιλαράκι, 1 ιδιοφυία μούλτιτάσκινγκ, 1 φεστιβάλ φωτός, 1 μαγικό δέντρο, 1 πλατσούρισμα, 1 ψέκασμα λουλουδιών, 1 χορός των φύλλων :(
     
    Αρέσει στους αμφιθεα, Nantia123 και maria_palou.
  14. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Καθόλου άσχημα! Η ιδιοφυΐα του Μουλτιτάσκινγκ είναι 160 φιορίνια, το φεστιβάλ φωτός και το ψεκασμό λουλουδιών δίνουν πάρα πολλούς ΠΕ ακόμα και μετά τις χρήσεις, ο χορός των φύλλων +60% και το μαγικό δένδρο ένα αναδυώμενο δρώμενο κάθε μέρα. Εγώ με 17 μαγικά δένδρα δεν αντιμετωπίζω σχεδόν ποτέ πρόβλημα στα αναδυόμενα.
     
    Αρέσει σε 2014chr, μαρω69, Marinaloren και 6 σε άλλους.
  15. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    και εμένα μια χαρά μου φαίνονται...
     
    Αρέσει στους αμφιθεα, Marinaloren και icons1.
  16. icons1

    icons1 Τακτικός στο φόρουμ

    Η "ιδιοφυία" δίνει 60% ΠΕ, όχι φιορίνια - όσο για τα μαγικά ήταν το 10ο που κερδίζω και μάλλον ήταν το καλύτερο από όλα.

    Δυστυχώς δεν κυνηγάω ιδιαίτερα τους ΠΕ οπότε οτιδήποτε δίνει ΠΕ μου είναι αδιάφορο - θα προτιμούσα κατά σειρά φιορινόδεντρο, Μαγικό Καπέλο, Τζακ με δώρα ή εκείνο που δίνει κουπόνια μιας ώρας.
     
    Αρέσει σε Nantia123, Megas_kokoriko, αμφιθεα και 3 σε άλλους.
  17. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους, θα ήθελα να εκφράσω ενα παράπονο σχετικά με το μουσείο, που είναι μια νεα πολύτιμη προσθήκη παρότι είναι πανάκριβη κατά την γνώμη μου και με μικρή χωρητικότητα, δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μας επιτρέπουν να αγοράσουμε περισσότερα από ένα. Είμαι σίγουρη ότι οι περισσότεροι παίκτες έχουν γεμάτη την αποθήκη από προσοδοφόρα διακοσμητικά, που δεν έχουν χώρο να τα βάλουν. Το να έδιναν το δικαίωμα για δυο ή τρία μουσεία δεν θα έλυνε το πρόβλημα, αλλά θα ήταν μια μικρή βοήθεια.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, tsofia1983, assamar και 2 σε άλλους.
  18. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Γιατί απλά δεν υπάρχει επιλογή "Παράδοση όλων" να τελειώνουμε? :cry:
    Μη πω καλύτερα "Παράδοση όλων των παραγγελιών όλων των πελατών"
    Ελεος δηλαδή λυπηθείτε μας λίγο τι σας φταίμε :cry:
    Ειλικρινά με κουράζει τοοοοσο πολύ αυτό το πράγμα. :wuerg:
    Υποφέρω, ζω ένα δράμα, μια καταστροφή κάθε μέραααα.. :sleepy:

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε sofiapao76, bmanolos, vagelis1968 και 4 σε άλλους.
  19. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Εαν πατησεις το παράδοση 4 φορές συνεχόμενα θα παραδοθούν όλοι οι παραγγελίες και θα εμφανιστούν τα παράθυρα όλα μαζεμένα τα οποία μπορείς να κλείσεις με το escape. Οπότε ειναι 10 δευτερόλεπτα δουλεία να παραδόσεις και τις 4 παραγγελίες με μόνο 4 κλικ.
     
    Αρέσει σε 2014chr, Marinaloren, Nantia123 και 4 σε άλλους.
  20. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Αυτό κάνω εννοείται. Όμως προλαβαίνει και μου βγάζει το layer πιο γρήγορα. :oops:
    Πες εσύ να βάλουν το "παράδοση όλων", εσένα θα σ'ακούσουν :music:
     
    Αρέσει στους vagelis1968 και bmanolos.