Feedback Συζήτηση για τα πάντα σχετικά με το παιχνίδι

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -Snorkel-, 17/10/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα και σε εσένα.
    Έχω ήδη απαντήσει.

    Για όσους (συμπεριλαμβάνομένου και εσένα) έχουν χάσει την ροή της συζήτησης, θα γράψω μια σύνοψη....
    Στις 17/02 η συμπαίκτρια σου έβγαλε κάποια αυθαίρετα συμπεράσματα όπως


    2 ημέρες αργότερα υπήρξε μια αξιοσημείωτη βελτίωση στην φόρτωση του παιχνιδιού (19/02) και άρα ο ισχυρισμός της συμπαίκτριας σου κατέρρευσε σύντομα. ;)
     
    Αρέσει στον/ην vagelis1968.
  2. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημερα σε ολους!!!
    Δυστυχως οχι μονο στη φορτωση του παιχνιδιου δεν ειδα καποια βελτιωση αλλα και στις επι μερους εργασιες, οπως απο τη μια εκταση στην αλλη φορτωνει και φορτωνει και..., θεριζεις και περιμενεις και μετα ποτιζεις και περιμενεις να ποτισει και πας να γεμισεις νερο και περιμενεις, με λιγα λογια περιμενεις συνεχεια να πιασει το 100% και συνεχιζεις να κοιτας τα προβατακια, και συνεχομενες ανανεωσεις με οπωσδηποτε καθαρισμενα cookies καθε φορα.
    (παιζω με unity και ουδεμια σχεση βεβαια με το flash αλλα και καμια βελτιωση ως προς τις ταχυτητες, και παιζω βεβαιως με βοηθους αλλιως θα το ειχα εγκαταληψει)
    Υπολογιστη με επεξεργαστη 2 GHz, λειτουργικο 64Bit και Μνημη 8GB
    Τι περισσοτερες προδιαγραφες θα επρεπε να εχουν οι υπολογιστες μας ;;
     
    Αρέσει στους vickymou, Lina123, GEPPO1 και σε ακόμα ένα άτομο.
  3. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν το λες και γρήγορο υπολογιστή. Ήδη από το 2002 έχει κυκλοφορήσει ο 2,4 οπότε ο υπολογιστής αυτός είναι τουλάχιστον μια 15ετίας αν όχι 20ετιάς;)

    Ο δικός μου υπολογιστής είναι ενός έτους , ένας από τους υπολογιστές πολύ χαμηλού κόστους και έχει οκταπύρηνο επεξεργαστή στα 2.90 GHz που σημαίνει κάτι παραπάνω από τα 20 GHz και το παιχνίδι τρέχει κανονικά μάλιστα με άλλες βαριές εφαρμογές να τρέχουν στο παρασκήνιο. Είναι λογικό ένας υπολογιστής με μόνο 2 GHz σαν τον δικό σου να ζορίζεται.
    Για το λόγο αυτό δημιουργήθηκε ο Client. Οπότε θα σε συμβούλευα να παίζεις από Client αν έχεις τόσο αργό υπολογιστή.
     
    Αρέσει στον/ην vagelis1968.
  4. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Συγνώμη αλλά από πότε το 2,90 είναι λίγο μεγαλύτερο του 20;;;
    Πάντως και εγώ με 2,5GHz ταχύτητα επεξεργαστή δεν έχω κανένα πρόβλημα. Στον έναν υπολογιστή -στο σπίτι- παίζω με unity και φόρτωνε αρκετά γρήγορα και τώρα με την τελευταία βελτίωση φορτώνει όσο γρήγορα και με το flash. Μόνο πρόβλημα μένει πως μετά από λίγες ενέργειες παγώνει για μερικά δευτερόλεπτα και μερικές φορές θέλει ανανέωση -όταν μαζεύω χειροκίνητα (τα κατοικίδια). Από την άλλη, στο γραφείο που έχω πιο γρήγορο υπολογιστή, αργεί πιο πολύ και έτσι παίζω με τον client που δουλεύει απρόσκοπτα..
     
    Αρέσει σε vickymou, vagelis1968, aggellll και 2 σε άλλους.
  5. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Ένας οχταπύρηνος επεξεργαστής 2,90GHz είναι 8 φορές γρηγορότερος από έναν απλό 2,90GHz ;)
     
    Αρέσει στον/ην Nantia123.
  6. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Η αλήθεια είναι μία. Από την ώρα που το φαρμεράμα πέρασε σε unity τεχνολογία, μόνο προβλήματα βλέπω. Τα κολλήματα πλέον, είναι σε ημερήσια διάταξη. Έχω βαρεθεί να βλέπω το μήνυμα, "η σελίδα δεν ανταποκρίνεται". Ο υπολογιστής μου είναι τριετίας και δεν σκοπεύω να τον αντικαταστήσω για το φαρμεράμα.
    Η άποψή μου όμως, είναι κάπως διαφορετική από αυτά που έχουν ειπωθεί. Η κατάργηση του flash είχε ανακοινωθεί από το 2017. Τα site που δεν ήθελαν να έχουν προβλήματα κατά την μεταφορά τους από τον flash, μερίμνησαν έγκαιρα και έκαναν τις δοκιμές τους αρκετό καιρό πριν και δεν έτρεχαν την τελευταία στιγμή, όπως κάνατε εσείς. Ένα μήνα πριν από την οριστική κατάργηση του flash δηλώσατε ότι είσαστε έτοιμοι για το unity, αλλά και πάλι, δεν ήσασταν. Αυτό φάνηκε από την πρώτη κιόλας επαφή μας με το unity. Προβλήματα, προβλήματα, προβλήματα. Έτσι λοιπόν, καταφύγατε στην βοήθεια μας, ώστε να συλλέξετε περισσότερες πληροφορίες για να δείτε πως θα μπορούσαν οι τεχνικοί σας να τα αντιμετωπίσουν. Σε ένα βαθμό, το πετύχατε. Τα βασικά κομμάτια του παιχνιδιού, λειτούργησαν ικανοποιητικά. Αλλά δεν είναι μόνο αυτά. Προσωπικά, πιστεύω ότι αργήσατε. Αν είχατε κινηθεί πιο γρήγορα, όλα αυτά θα τα είχαμε αποφύγει.
    Όσον αφορά τα υπόλοιπα που αναφέρει η συμπαίκτριά μου αμφιθεα, (ροδάνι -πάρτυ γύροι -φασολιές - δρώμενα κλπ), συμφωνώ απόλυτα μαζί της. Και δεν είναι μόνο αυτά. Εγώ θα σας πρότεινα, και λόγω του ότι με εμάς θα πορευθείτε και τώρα και στο μέλλον, να αναθεωρήσετε λίγο τις απόψεις σας, να γίνεται πιο φιλικοί απέναντί μας και να εκτιμήσετε με έργα, την εμπιστοσύνη μας και την αγάπη μας για το φαρμεράμα...
    Είναι μονόδρομος. Εμείς κι εσείς:p
     
    Αρέσει σε vickymou, vagelis1968, kadim65 και 16 σε άλλους.
  7. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Ο υπολογιστη μου ειναι του 2017 , ο επεξεργαστης μου πρωτοκυκλοφορησε τον Ιουνιο 2014 και σιγουρα δεν εχω υπολογιστη "παλιατσουρα" και ολα τα αλλα προγραμματα τρεχουν αριστα.
    Δεν διαβασα καπου οτι για να συνεχισουμε να παιζουμε θα χρειαστουμε υπολογιστες που απαιτουν τα βαρια επαγγελματικα προγραμματα.
    Επισης εχω τα windows 10 που ειχατε δηλωσει ως προϋποθεση καλη λειτουργιας.
    Μηπως και η εταιρια ειναι καιρος να αναβαθμισει τους servers της. Διοτι πως εξηγειται την ωρα που ξεκινα ενα δρωμενο και ειναι ολοι φυσικα μεσα στο παιχνιδι οι καθυστερησεις και οι διακοπες να ειναι τοσο μεγαλες, ενω μετα απο καποιες ωρες να τρεχει το παιχνιδι με πιο ομαλες ταχυτητες.
    ..και θα συμφωνησω με τον rixainrempite με ολα οσα εγραψε πιο πανω.
    Οποιος θελει οι πελατες του να ειναι ικανοποιημενοι , τους φροντιζει αναλογα

    Καλο απογευμα σε ολους!
     
    Αρέσει σε vagelis1968, kadim65, aggellll και 10 σε άλλους.
  8. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    καλησπερα σε ολους:inlove:!!!!θα συμφωνησω με τους προλαλλησαντες μαλλον η εταιρια πρεπει να ανεωσει του σερβερ της!!!!πολλα προβληματα για να παιξω τωρα του παρτυ γυρους δεν ξερω ποσες φορες μπηκα και βγηκα κολλαει απιστευτα.......και οποιος λεει πως δουλευει οπως ο φλας με βρισκει αντιθετη εγω εχω πολλα προβληματα οπως τα αναφερουν παραπανω.....για δοκιμασε να δωσεις φαγητο στα ζωα σου χειροκινητα απελπιζεσαι.........ασε που ακομη το φιορινοδεντρα δεν φαινονται οταν ειναι ετοιμα....σταγονα στον ωκεανο θα πεις...αλλα μου αρεσε να τα χαζευω........σας προλαβαινω και σας λεω οτι δεν εχω πια παλιο υπολογιστη....ειπα να διαθεσω ενα ποσο και να παρω καινουριο πυργο ,να παω το κουμπιουτερ στον τεχνικο για να εχω τα δεκαρια............γιατι πριν δεν εμπαινα πουθενα...παντως υπομονη εχω γιατι ειμαι πολλα χρονια στο παιχνιδι αλλα αναγνωριζω οτι αυτες οι διορθωσεις ερχονται με στυλ χελωνας και ειναι καπως εκνευριστικο σε τετοιο βαθμο που θελω να κατεβω να σπρωξω.........
    ευχαριστω πολυ!!!
     
    Αρέσει σε vickymou, vagelis1968, nota.dim1802 και 8 σε άλλους.
  9. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Συγνωμη αλλα εχω την εντυπωση οτι η κυρια εταιρια παει να μας παρουσιασει τον γυμνο αυτοκρατορα ντυμενο και μαλιστα με το πιο ακριβο υφασμα οποιος πραγματικα παιζει το παιχνιδι χειροκινητα μονο τοτε θα καταλαβει ποσο χαλια ειναι
     
    Αρέσει σε vickymou, vagelis1968, bilbo και 8 σε άλλους.
  10. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Δυστυχώς τόσο καιρός μετά την πρώτη ανακοίνωση και τελικά το τέλος του flash και η εταιρία δεν έχει καταφέρει πολλά πράγματα.
    Θλίβομαι γιατί αν συνεχίσει έτσι, α αναγκαστώ να σταματήσω να παίζω ένα παιχνίδι που μου χάρησε ώρες ατελίωτης χαράς και ηρεμίας... αν και μου φόρτωσε άλλες τόσες με άγχος για το αν θα καταφέρω τα δρώμενα (κυρίως μέχρι να φτάσω το επίπεδο 85-90).
    Από το δρώμενο Πάρε-Δώσε διαπίστωσα ότι "μάλλον" αρκετοί παίκτες πρέπει να έχουν παρατήσει το παιχνίδι γιατί οι προσφορές ήταν κατά πολύ λιγότερες από συνήθως, όπως επίσης μου το επιβεβαιώνουν καθημερινά και οι προσφορές στην λαϊκή που είναι λιγοτερες από την προς λήξης flash εποχή.
    Αν δεν αλλάξει σύντομα κάτι δραστικά από πλευράς εταιρίας, που έχει να κάνει με πρόσβαση - ταχύτητα και απόδοσης κλικ σε σχέση με το πως ήταν πριν (αλλού πατάς αλλού βρίσκεσαι μετα από κλικ ξαναβρίσκεσαι στην αρχική σελίδα επιλογή παντού είτε λαϊκή, είτε αποθήκη, όπου έχεις να διαλέξεις κάτι) βλέπω και αυτοί που έχουν μείνει - τουλάχιστον οι παλιοί - να φεύγουν σιγά - σιγά.
    Καλά για τους παίκτες που παίζουν αποκλειστικά χειροκίνητα δεν το συζητάω.... καλή υπομονή.

    Ελπίζω να αλλάξει σύντομα κάτι γιατί εγώ έχω αρχίσει και παίζω ήδη τον μισό χρόνο απ' ότι έπαιζα.
     
    Αρέσει σε vickymou, vagelis1968, kadim65 και 12 σε άλλους.
  11. strumfita

    strumfita Προχωρημένος

    Καλημέρα. Θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας κάτι που ίσως βοηθήσει κάποιους παίκτες. Πριν λίγες μέρες έγινε αναφορά στο φόρουμ για κάποιο Chromebook. Επικοινώνησα με τη συγκεκριμένη παίκτρια για να μάθω κάποιες λεπτομέρειες και πολύ διστακτικά αγόρασα κι εγώ ένα chromebook lenovo αξίας 200 ευρώ. Το παρέλαβα χθες και έχω μείνει έκπληκτη. Μπαίνει στη φάρμα χωρίς καθυστερήσεις, χωρίς αναμονή, χωρίς να βλέπω μαργαρίτες, χωρίς κολλήματα. Είναι πιο γρήγορο και απο τον υπολογιστή μου. Το μόνο μειονέκτημα είναι οτι το συγκεκριμένο έχει μικρή σχετικά οθόνη, 11,5 ιντσών αλλά με περισσότερα χρήματα, μπορείτε να πάρετε με μεγαλύτερη οθόνη.
    Όσοι απο σας έχετε προβλήματα με το παιχνίδι και έχετε κάποιες οικονομίες στην άκρη, σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα.
     
    Αρέσει στους vickymou και vagelis1968.
  12. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    καλημερα!!!!δηλαδη τι μας προτεινεις να δωσουμε 200 ευρω 9και αν καποιος εχει περισσοτερα)για να εχουμε καλη προσβαση στο παιχνιδι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;προσωπικα εγω την εκανα την αναβαθμιση στον υπολογιστη μου και τα εδωσα παρολο που ΔΕΝ το θεωρω σωστο!!!!!!!!!!!!!Ομως δεν προτιθεμαι να δωσω αλλα...στηριζω και οικονομικα και ειμαι στο παιχνιδι τοσα χρονια δηλαδη τι;;;;;;Αντι να προσεξει η εταιρια τους πελατες της θα πρεπει εμεις να βρισκουμε τροπους να την ξελασποσουμαι;;;;;;;;;;ειναι δυνατον;;;;;;;;;Αυτο δεν το εχω δει πουθενα!!!!!ΑΓΑΠΑΩ το παιχνιδι να διαθεσω ολη μου την υπομονη γ'αυτο να καταπιω στο οτι ενιωσα μετεωρη (αν δεν ειχα παρει τον νεο πυργο)....αλλα ως εκει!!!!!!!!!ΛΥΠΑΜΑΙ με βρισκεις αντιθετη......καλως το ανεφερες εσυ δεν εχω κατι μαζι σου......αλλα οχι εμαι αντιθετη!!!!!!!!!και λυπαμαι ειλικρινα για τα κοκκινα θερμομετρα που βλεπω σε γειτονες που ηταν χρονια στο παιχνιδι!!!!
    ευχαριστωωωω!!!!!!!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 27/2/21
    Αρέσει σε vickymou, vagelis1968, kadim65 και 6 σε άλλους.
  13. strumfita

    strumfita Προχωρημένος

    Κανείς δεν σου ζήτησε να δώσεις λεφτά για να ξελασπώσεις την εταιρεία. Εγώ απλά είπα την εμπειρία μου σχετικά με το chromebook, έτσι ώστε αν κάποιος παίκτης έχει την οικονομική δυνατότητα να το πάρει, θα μπορεί να παίζει πιο άνετα. Εξάλλου, δεν είναι αποκλειστικά για το παιχνίδι, μπορείς να κάνεις οτι κάνεις και σε ένα συνηθισμένο λάπτοπ, γρήγορα και άνετα. Εγώ απλά ήθελα να βοηθήσω τους παίκτες που έχουν πρόβλημα με το παιχνίδι και έχουν την οικονομική δυνατότητα να το πάρουν. Συγνώμη που παρεξήγησες την βοήθειά μου. Όσο για την τιμή, είναι προσιτή και οικονομική για αυτά που προσφέρει.
     
    Αρέσει στον/ην soyla74.
  14. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Αυτο που μου λες το καταλαβαινω απολυτα και τονισα οτι καλα εκανες και το ανεφερες δεν σου εκανα προσωπικα καμια επιθεση αν το βλεπεις ετσι λυπαμαι!!!!!!!!ισα ισα το αντιθετο......ΕΧΟΥΜΕ καταντησει να προσπαθουμε ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ αλλα και οι ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ολου του κοσμου αναφερομαι σε ολο το φαρμεραμα !!!!!!! να προσπαθουμε να βγαλουμε το φιδι απ'τη τρυπα ολοι ΕΜΕΙΣ ....εκτοσ απ'τον υπευθυνο που για μενα ειναι η εταιρια η οποια θα επρεπε να ειναι σε εγρηγορση, οταν ειχε ανακοινωθει το 2017 ολο αυτο,για να εξυπηρετησει ολους τους πελατες της και οικονομικα ανετους αλλα και ΟΧΙ που την στηριζουν τοσα χρονια να παιζουν ΟΛΟΙ ισοτιμα!!!!!!
    λυπαμαι αν το πηρες ως επιθεση!!!!!δεν ειναι.... ειναι αγανακτηση για τις δυσκολιες!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε aggellll, Lina123, 2014chr και 3 σε άλλους.
  15. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλη την παρέα, δεν χρειάζεται να κάνουμε ιδιαίτερες αλλαγές στα δικά μας κομπιούτερ για να έχουμε πρόσβαση στο παιχνίδι. Προσωπικά δεν έκανα καμία αλλαγή στον υπολογιστή μου και έχω windows 7, και έτσι θα μείνει. Αν χρειαστεί να κάνω αλλαγές θα είναι για δική μου χρήση, ή για την δουλειά μου και οχι για ενα παιχνίδι. Έχει προβλήματα το παιχνίδι, είτε με client, είτε με unity, τα κλικς είναι πολλά και τα νεύρα μας οχι σε καλή κατάσταση. Η εταιρία καλό θα ήταν να δει τα προβλήματα όλων μας, ειτε Ελλάδα, είτε Εξωτερικό και να κάνει όποιες αλλαγές χρειάζονται. Ταπεινή μου άποψη
     
    Αρέσει σε vickymou, aggellll, gtrullis και 8 σε άλλους.
  16. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    @soyla74
    Θα σου πρότεινα να διαβάσεις τις επίσημες ανακοινώσεις που έχουν γίνει κατα καιρούς για να λάβεις απάντηση σε όλες τις ερωτήσεις σας.

    Επίσης θα πρέπει να καταλάβετε οτι η νέα τεχνολογία είναι πιο απαιτητική από το Flash. Για αυτό δεν ευθύνεται η εταιρία σε καμία περίπτωση. Επειδή έχω άμεση σχέση με όλους τους DEV μπορώ να σου εγγυηθώ οτι κάνουν το καλύτερο δυνατόν για να βελτιώσουν το παιχνίδι. Οπότε τέτοια σχόλια είναι άδικα. Όπως έχω πει πάρα πολλές φορές, θα υπάρχουν περαιτέρω βελτιώσεις, νέα δρώμενα και νέο περιεχόμενο πάρα πολύ σύντομα.

    Θα σας παρακαλέσω να κρατήσετε χαμηλούς τόνους. Τέτοιες πεσιμιστικές αναρτήσεις δεν βοηθάνε κανέναν.

    Σας εύχομαι ένα όμορφο Σαββατοκύριακο.
     
    Αρέσει στους jimixatz και soyla74.
  17. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Αυτό, πιο πολύ για διαφήμιση μου ακούγεται και απορώ πως δεν έχουν διαγράψει την ανάρτησή σου. Πάντως, αν μου στείλεις τα 200€, θα το αγοράσω αμέσως..;)
     
    Αρέσει σε vickymou, Lina123, pigara και 4 σε άλλους.
  18. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Λες να παίρνει και προμήθεια επι των αγορών; :eek:

    Αν διαβάζαμε και τους κανόνες τι εστί διαφήμιση θα ήταν καλά. ;)


    Το καταλαβαίνω οτι κάποιοι είστε κουρασμένοι αλλά ούτε οι συμπαίκτες σας φταίνε ούτε εμείς που προσπαθούμε να σας δώσουμε λύσεις

    Κάθε ανάρτηση πλέον που δεν σέβεται συντονιστές και συμπαίκτες θα διαγράφετε. Επειδή μια σταγόνα κάποτε ξεχειλίζει το ποτήρι ;)
     
    Αρέσει σε μαμαβικη, Lina123, MariaStathaki και 2 σε άλλους.
  19. bilbo

    bilbo Ανερχόμενος

    Καλησπερα , θα παραθεσω και εγω καποια σχολια , το παιχνιδι ειναι ωραιο αλλα δυστυχως οντως καποια πραγματα αργουν πολυ η "φρεεζαρουν" , επισης και εγω εχω παρατηρησει μειωση παικτων απο το παρε-δωσε και απο την λαικη μου! Πουλαω πραγματα και η μια βδομαδα διορια δεν φτανει για να πουληθουν και αυτο το 10 τα εκατο της λαικης με αφηνει πολυ πισω με αποτελεσμα οταν το ξαναπουλαω να πηγαινω στο -20 τα εκατο κερδος και παει λεγοντας , ασχετο αλλα ηθελα να το θιξω καθως κατι ακριβω οπως ενα παντα προτελευταιας γενιας που εχει 200 εκ και το πουλαω δεν το αγοραζουν εχω παει απευθειας -20εκ , μετα 40εκ κλπ! Τελος το παιχνιδι ηταν παντα paytowin σε οσους ξερουν την εκφραση και δεν διαφωνω αλλα τελευταια ολο αυτο γινεται εντονο γιατι για καποιον που δεν πληρωνει για βοηθους του βγαινει η πιστη για να μαζεψει κατι και να κανει ολες τις προβλεπομενες διαδικασιες ενω πριν ενταξει απλα επαιζε και τελειωνε τα δρωμενα οπως μπορουσε! Τελος ειδα τελευταια να δινεται ο χιουι με 2.59ευρω (καπου τοσο) περιπου 3 φορες , γιατι να μην μπαινει και με αυτον τον τροπο το φιορινοδεντρο η τα υπολοιπα σπανια δεντρα που εχει να τα δει το φαρμεραμα 10 χρονια , αν και διαφωνω και θα επρεπε να ειναι σε καποιο εβεντ και οχι στο τελευταιο βημα , οπως σε ενα εβεντ που επρεπε να ξοδεψεις 5000 σουπερ λιπασμα για να παρεις ενα φιορινοδεντρο , ποσους βοηθους και επρεπε να παιζεις τα τελευταια 5 χρονια λες και ηταν το εβεντ της χρονιας , ηταν λες και ειναι ενα μπονους για τους ηδη καλους παικτες που τα 5κ σουπερ λιπασμα δεν τους ειναι τιποτα μιας και εχουν τα δεντρα σ.λ. σε αφθονια! Οι παικτες που δεν εχουν αυτην την δυνατοτητα πρεπει να ξοδεψουν ενα "τονο φιορινια" σε ποσοτητα σ.λ. και βοηθους για να παρουν κατι που θα προσφερει 365 φιορινια σε ενα χρονο , και χωρις να μπορεις να το βρεις καπου αλλου! Το παιχνιδι οσο παει κατα προσωπικη μου αποψη πεφτει , θυμαμαι παλια για να πας στο λεβελ 100 σου εβγαινε η ψυχη , ειχαμε τον μεγαλυτερο στο λεβελ 93 και λεγαμου ουαου ειμαι 70 τι ωραια εχω τοσα προνομια και χωρις κουραστικα πραγματα , τοτε ειχες ενα ροζ εργαστηριο η ενα χιουι και ηταν οντως σπανιο οχι τωρα που το αγοραζεις με τετοια ευκολια , ειδικα σε προσφορες που γινονται σε παικτες σε χαμηλη τιμη για φιορινοδεντρο εαν αυτο δεν ειναι διακριση σε ενα παιχνιδι τοτε τι ειναι?! Νομιζα οτι απλα ξεκινησε να χανεται η μπαλα , πρεπει να αλλαξουν καποια πραγματα για να τραβηξει το παιχνιδι ξανα το ενδιαφερον των παικτων οπως παλια που ειχε βγει το καλυτερο παιχνιδι της χρονιας! Ευχομαι ολα να πανε προς το καλυτερο , μακαρι να βρεθει λυση , καλη δυναμη σε ολους σε τετοιους δυσκολους καιρους , και σαν συντονιστες κανετε πολυ καλη δουλεια , το ξερω οτι δεν φταιτε εσεις για κατι αλλα καπου πρεπει να τα πουμε και δυστυχως εσεις τα διαβαζετε και τα "ακουτε" ολα!
     
    Αρέσει σε figbis13, jimixatz, smacsyl και 8 σε άλλους.
  20. sirtakis

    sirtakis Νέος ειδικός

    μεγάλο χάλι πάλι σήμερα , κάθε πέντε κλικ είναι για ανανέωση , άντε δέκα γιουπιιιιιιιιι