Feedback Συζήτηση για τα πάντα σχετικά με το παιχνίδι

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -Snorkel-, 17/10/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. p.tosh

    p.tosh Προχωρημένος

    Καλησπερα σε ολους. Σχετικα με το αν παιζει το παιχνιδι απ το κινητο εχω μια λυση:Απο το google play κατεβαζουμε GAMING BROWSER by Soulwish.Κανουμε εγκατασταση ανοιγουμε και στην αναζητηση γραφουμε:Browsergames.de .Κατεβαινοντας λιγο θα βρουμε το φαρμεραμα κανουμε συνδεση και παιζουμε
     
    Αρέσει σε Marinaloren, jimthrilosgate7, RARANIARO και 14 σε άλλους.
  2. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Το δοκίμασα αλλα δεν ανοίγει στο κινητό μου και είναι καλό κινητό. Δεν την γλυτώνει ο γιος μου στα δρώμενα. Θα μου μαζεύει τα φυτά και θα ξανα φυτεύει αλλιώς δεν θα μπορώ να τα ολοκληρώνω. Ευχαριστούμε πολύ p.tosh.
     
    Αρέσει στον/ην Lina123.
  3. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα.
    Χρειάζομαι την φώτιση των έμπειρων-παλιών παικτών για το δρώμενο "Ετοιμάσου για ανακύκλωση". Δεν έτυχε ποτέ να ασχοληθώ σοβαρά και έτσι δεν γνωρίζω το μηχανισμό κ.α. Αξίζει κάποιος να ασχολήθει; Και αν ναι, θα πρέπει να δίνουμε προιόντα αποθήκης; ή μόνο τα φυτά του δρώμενου;
    Ευχαριστώ. :)
     
    Αρέσει στον/ην GEPPO1.
  4. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλημέρα Παναγιώτη!!
    Κοίταξε, φυτά δρωμένου θα χρειαστείς άπειρα οπότε δεν αξίζει...Εγώ δίνω φυτά συνήθως γαρύφαλλο ή τριαντάφυλλο...Και δεν γεμίζω τελείως την δεξαμενή ποτέ...Πάντα ανάλογα με τις μπαταρίες που έχω...;)Το δρώμενο παλαιά ήταν από τα πιο ωραία...Τώρα τον τελευταίο καιρό υπέστη τροποποίηση και δίνει φασουλοφλουριά...Άσε που μπαίνει συνδυαστικά με άλλα δρώμενα όπως τώρα και λόγω των φυτών άλλων δρωμένων δεν μαζεύουμε κατά το μέγιστον μπαταριούλες...Τι να πεις...:music:Αξίζει όμως γιατί είναι ένας εύκολος τρόπος και οικονομικός για να πάρεις φασουλοφλουριά:inlove:.
     
    Αρέσει στους rixainrempite, xristos-ale3andros και Panagiotiis.
  5. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Φίλες και φίλοι, καλησπέρα. Χρειάζομαι την βοήθειά σας. Προσπαθώ να ολοκληρώσω τον εξευγενισμό του κρόκου, αλλά εδώ και μήνες, αρνείται πεισματικά να μου δώσει το τελευταίο, το ένα και πιο σπουδαίο μπόνους του ΣΛ.
    Αν κάποιος από εσάς έχει να μου προτείνει κάτι, με πολύ μεγάλη χαρά θα τον ακούσω. Ευχαριστώ!!
     
  6. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Λίγη υπομονή, είναι θέμα τύχης! Εγώ το πέτυχα σχετικά εύκολα με μερικές προσπάθειες, αφού είχα πάρει τα υπόλοιπα που χρειαζόμουν. Δεν πήρα 2 από τα προηγούμενα. αλλά καθώς δεν χρειάζονται... Οπότε υπομονή.
    Ελπίζω να βάζεις το μεγάλο θερμοκήπιο και αν δεν πετύχεις στα πρώτα στάδια, να συνεχίζεις μέχρι το τρίτο.
    Σου εύχομαι να το πετύχεις!
     
    Αρέσει στους elenigri και rixainrempite.
  7. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλησπέρα παναγιώτη μου.. όσα σου είπε ο φίλος jimixatz είναι απολύτως σωστά όσο αφορά τον τρόπο ... κάποτε το δρώμενο αυτό ήταν απο τα αγαπημένα... από τότε που καταργήθηκαν τα δώρα και έμειναν μόνο τα φασουλοφλουριά εγώ προσωπικά δεν ξαναέπαιξα και ούτε θα ξαναπαίξω.. δεν δίνω τόσα αγαθά για λίγα φασουλοφλουριά.. βέβαια αυτό είναι προσωπική μου γνώμη... εσύ θα κάνεις οτι σε εξυπηρετεί...
     
  8. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    ψάξτε στο email σας μήπως βρείτε κανέναν μπόνους κωδικό... εγώ βρήκα.
     
  9. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα στην παρέα.. θα ήθελα να εκφράσω τα παράπονα μου σχετικά με την καθυστέρηση που παρουσιάζει η έκδοση Unity... έχει πέσει όλο το βάρος και η προσπάθεια της εταιρείας στον αυτόνομο διακομιστή και δεν βλέπω καμία βελτίωση του unity....είμαστε κάποιοι που εξακολουθούμε να παίζουμε μέσα απο τους browsers για διάφορους λόγους και νομίζω οτι η εταιρεία οφείλει κάποια βελτίωση... εγω προσωπικά επειδή παρακολουθώ ορισμένες δράσεις στο ιντερνετ δεν ανοίγω καθόλου τον διακομιστή για διάφορους λόγους, και παίζω στο chrome.. η ταχύτητα του παιχνιδιού παραμένει ίδια όπως τις πρώτες μέρες και αυτό είναι πολύ κουραστικό.. ελπίζω σύντομα να υπάρξει καλυτέρευση και ανταπόκριση απο την εταιρεία...
     
    Αρέσει σε misirli, Hellenagal200010, Lina123 και 7 σε άλλους.
  10. sirtakis

    sirtakis Νέος ειδικός

    την τελευταία ώρα σέρνετε στην κυριολεξία η φάρμα ! λόγος για το uniti ούτε για αστείο ! τα νεύρα κρόσσια .
     
    Αρέσει στους αμφιθεα και Lina123.
  11. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Εμένα προσωπικά το client τώρα 2 μέρες μένει στο 100% και τελικά δεν ανοίγει ΠΟΤΕ:p
    Στο Unity αντιθέτως μου ανοίγει, αλλά κάνει 8 λεπτά περίπου για να μπει, μου βγάζει 7 φορές αναμονή ο υπολογιστής, ε τι να κάνω και εγώ, πίνω ένα καφέ εντωμεταξύ8) Τελικά με τα πολλά ανοίγει και μέχρι να τα μαζέψω όλα, αφού με έχει πετάξει άλλες 2 φορές έξω, και ξαναζώντας την ίδια διαδικασία:p ξαναπίνω άλλους 2 καφέδες (εσπρέσσο πίνονται και γρήγορα οι άτιμοι) και μετά από 1 ώρα και κάτι τα μαζεύωxD
    Αλληλούια :p
     
    Αρέσει σε misirli, GEPPO1, maria_palou και 13 σε άλλους.
  12. 2014chr

    2014chr Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλημέρα!
    Να σαι καλά με έκανες και γέλασα με όλη αυτή την κατάσταση που ζούμε....
     
  13. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Ήρθε ο ήλιος στη φάρμα μου! xD Εύχομαι να φέρει ευημερία, καλή τύχη και γονιμότητα στα χωράφια μου!! :music:

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε assamar, anastz, μαμαβικη και 11 σε άλλους.
  14. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Μπααααααααα....Τι διακρίσεις είναι αυτές; :eek:Και εγώ θέλω :sleepy: :sleepy:

    [​IMG]
    (μη σχολιάσετε τη φτώχεια μουxDxD)
     
    Αρέσει σε GEPPO1, μαμαβικη, assamar και 8 σε άλλους.
  15. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Mήπως θα πρέπει να μπουν τα βιοτεχνικά υγιεινή λιχουδιά ,μάσκα τίκι και μαγεία του πεπονιού στην λαική όπως σωστά είπε και ο συναγρότης lazos95 στο #2227 πόστ για να έχουν πρόσβαση όλοι οι παίχτες?
     
    Αρέσει σε GEPPO1, SavoirAimer..., Dr.Kelly και 4 σε άλλους.
  16. μαμαβικη

    μαμαβικη Προχωρημένος

    Και σε εμενα ηρθε!!!!Λες να ειναι εξωγηινοι?
     
    Αρέσει σε assamar, αμφιθεα, GEPPO1 και 5 σε άλλους.
  17. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Και σε 'μένα ήρθε:D
     
    Αρέσει σε assamar, αμφιθεα, Dr.Kelly και 3 σε άλλους.
  18. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Ευτυχώς δεν έχω 300 φιορίνια, θα είχα στείλει τόόόόόόσα διαμαντένια δαχτυλίδια γάμου καταλάθος. :oops:
    Όχι τίποτα, είμαι και μικρή για γάμο και η πολυγαμία δεν επιτρέπεται. xDxD
     
    Αρέσει σε misirli, Megas_kokoriko, gtrullis και 11 σε άλλους.
  19. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    και εγω νόμιζα ότι μόνο εγώ κοντεύω να παντρευτώ με όλο το φαρμεράμα χαχαχα πίστευα ότι κάτι δεν πάει καλά μ εμένα:sleepy: ουφφφ ησύχασα τώρα:p:p
    επικεντρωθείτε παρακαλώ να διορθώσετε το Unity.. δοκιμάζονται άσχημα τα νεύρα μας:wuerg:
    καλημέρα σε όλη την παρέα.. μείνετε ασφαλής..
     
    Αρέσει σε assamar, Dr.Kelly, bill18 και 8 σε άλλους.
  20. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Να στε καλα βρε παιδια..και εγω που νομιζα οτι με εχει χτυπησει το αλτσχαιμερ και η πρεσβυωπια και στελνω βερες (ευτυχως οχι τις ακριβες!!!!)
     
    Αρέσει σε -sia1971-, antonispap, GEPPO1 και 8 σε άλλους.