Feedback Συζήτηση για τα πάντα σχετικά με το παιχνίδι

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -Snorkel-, 17/10/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. lazos95

    lazos95 Γνώστης του φόρουμ

    Μπήκαν στο παιχνίδι και από εδώ και πέρα θα τα κυνηγάμε. Στα κουτιά πίκολο αναφέρομαι που δίνουν κάποιες πιθανότητες να πετύχουμε το πιο ακριβό αντικείμενο του παιχνιδιού, το φιορινόδεντρο. Άνοιξα 10 πίκολο δεν έτυχα κάποιο φιορινόδεντρο αλλά έτυχα αντικείμενα που δίνουν φιορίνια για κάποιες χρήσεις τα οποία θα έδινε το δέντρο σε μισό χρόνο περίπου.

    Υπάρχει μια αποστολή (επιστροφή από το παρελθόν) και δίνει 2 πίκολο στις τελευταίες εργασίες, αλλά πέρα από αυτά δίνει και 50 φιορίνια, 23 εκατ. χορτοτάλιρα και 127 εκατ. πόντους εμπειρίας.
    [​IMG]
    Υ.Γ Στο 225 επίπεδο ξεκλειδώνει η αποστολή.

     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/12/20
    Αρέσει σε Lina123, vagelis1968, *Chelsea* και 22 σε άλλους.
  2. νικ2000

    νικ2000 Ανερχόμενος συντάκτης

    απο ποιο λεβελ ξεκλειδωνεται αυτο υπάρχει κάποιο λινκ για σε σε όλες τις αποστολές που ξεκλειδώνονται ανά επίπεδο/?
     
    Αρέσει στους vickymou και -sia1971-.
  3. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα στην παρέα... ένα απλο συλλογισμό θα κάνω και θα φυγω χαχα... δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δρώμενα όπως το πάρε δώσε τα στριμώχνουν όταν τρέχουν άλλα 2,3 δρώμενα ταυτόχρονα και δεν τα βάζουν σε περιόδους ανάπαυλας όπως τώρα... αυτή τη στιγμή δεν έχουμε κάτι σημαντικό απο δρώμενα.. ένα απλό σπερνοθέρισμα... θα μπορούσαμε λοιπόν να απολαύσουμε ένα πάρε δώσε με την ησυχία μας, γιατί συνήθως παίζουμε υπο πίεση και οι περισσότεροι δεν το χαιρόμαστε...
     
    Αρέσει σε vickymou, maria_palou, αμφιθεα και 9 σε άλλους.
  4. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα. Προσωπικά για τους λόγους που ανέφερες, εγώ στα τελευταία πάρε δώσε δεν συμμετείχα καθόλου. Όχι ότι βρίσκω κάτι ενδιαφέρον δηλαδή... :sleepy:
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, -sia1971-, Panagiotiis και 2 σε άλλους.
  5. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Σα να χιόνισε σήμερα...
     
    Αρέσει σε vickymou, assamar, pigara και 5 σε άλλους.
  6. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Βρε παιδιά, αυτό το καινούργιο τρώει έναν σκασμό σανό... και άλλα καινούργια τρώνε πολύ σανό... πού θα βρούμε κύριοι τόσο σανό να σε ταΐσουμε; Εδώ ολόκληρο άλογο τρώει τρία καρότα και ένα μήλο, αυτό το σα ποντίκι τρώει 40 σανό στην καθισιά. Θα σκάσεις βρε... να κάνεις δίαιτα.
     
    Αρέσει σε RARANIARO, vickymou, soyla74 και 20 σε άλλους.
  7. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χρόνια πολλά!!! Να τα πούμε?? Ας ξεκινήσουμε λοιπόν...επικρατεί αλαλούμ...χαμένοι χρόνοι,χαμένα κουπόνια,κάτι για φυτά λένε κλπ...προσωπικά με πονάνε οι χαμένοι χρόνοι βοηθών,που σπανίζουν πλέον στα δρώμενα κάποτε ήταν αυτονόητο...ένα flash,(και για όσο απομένει),να μας πετάει έξω.ένα unity ,για τους πιο πολλούς από εμάς "όνειρο θερινής νυχτός"κι ένα chient προβληματικό που μετράει βασανιστικά μέχρι το 100 να ανοίξει ένα δωμάτιο και παρ'όλη την υπομονή μας,τελικά δεν ανοίγει η κολλάει...αυτά ήταν τα κάλαντα για φέτος ,αν και είμαστε καραντινάτοι και απαγορεύεται η κυκλοφορία έξω, ώς φαίνεται απαγορεύεται και στη φαρμερούπολη...βάλτε μάσκες ,οπλιστείτε με υπομονή και δε βαριέσαι,υγεία να έχουμε και όλα θα διορθωθούν.:inlove:
    Φυσικά περιμένουμε κανένα κουραμπιέ να γλυκαθούμε λίγο,καλά Χριστούγεννα!
     
    Αρέσει σε takis50, fisherman65, Marinaloren και 12 σε άλλους.
  8. jimthrilosgate7

    jimthrilosgate7 Νέος ειδικός

    Το ροδάνι ήταν μια πολύ ευχάριστη έκπληξη σήμερα.!! Σε 9 πάρτυ γύρους κέρδισα 3 Χιονάνθρωπος στο κουτί..!! Καλά Χριστούγεννα σε όλους.!!
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε Lina123, vagelis1968, bill18 και 18 σε άλλους.
  9. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χα χα χα!!! Έκλεισα έναν χρόνο στο παιχνίδι!!!

    [​IMG] Συνεχίζουμε δυναμικά.. 8):p
     
    Αρέσει σε Lina123, beggalika_matia, maria071966 και 19 σε άλλους.
  10. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    Καλησπέρα συναγρότες, ξέρει κάποιος που βρίσκουμε το διακοσμητικό πανούργος φαρσέρ? Ευχαριστώ.
     
  11. sirtakis

    sirtakis Νέος ειδικός

    είπα σήμερα , παρατεταμένα , να δω σε τι ετοιμότητα είναι το UNITY . η εντύπωση μου είναι ότι υπάρχει μεγάλη βελτίωση από την αρχική κατάσταση , αλλά , υστερεί ακόμα καλός , κακός , έναντι του FLASCH . σκαλώνει στην ροή . αλίμονο σε αυτούς που πρέπει να μαζέψουν την φάρμα με το χέρι και ιδιαίτερα τους στάλους , όπως και άλλες λεπτομέρειες . όχι ότι δεν πιστεύω ότι θα βελτιωθούν όλα τα ζητήματα . αλλά ως ένδειξη διαμαρτυρίας για την μη έγκαιρη διεκπεραίωσης του προγράμματος δεν θα επενδύσω αυτόν τον μήνα την μηναία μου συνδρομή στο παιχνίδι μέσου τον βοηθών μιας και έχω ούτως η άλλος ανεξάντλητα κουπόνια .
     
  12. iroula1995

    iroula1995 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπέρα καλή χρονιά έχω ένα πρόβλημα έχω βάλει φιορίνια με πιστωτική κάρτα μ έχει πάρει τ λεφτά αλλά τα φιοράνια δεν άχουν μπει ξέρει κανείς τι γίνεται
     
  13. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Για προβλήματα πληρωμών θα πρέπει να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη.
     
  14. bilbo

    bilbo Ανερχόμενος

    Καλησπερα , παιδια , πως μπαινω σημερα να τσεκαρω την λαικη , βλεπω οτι εχει μια προσφορα εδω και κατι λεπτα , ζωα εκτροφης απο καποιον λογαριασμο σε εξευτελιστικη τιμη τελευταιας γενιας και προτελευταιας , δεν ξερω τι να υποθεσω , δεν ξερω πως να σας δειξω καποιες φωτογραφιες που προλαβα , καθομουν στην λαικη και απλα εβλεπα που εμπαιναν καινουργια ζωα , κατι τελευταιας γενιας 10 λεπτα τα πουλουσαν , τρομερα πραγματα , πρωτη φορα εβλεπα τον συγκεκριμενο παικτη να πουλαει τοσα πολλα , μιας και ασχολουμαι με ζωα εκτροφης γιατι απο εκει βγαζω χαρτοταλιρα εγω , ασχολουμαι μονο αυτα , σημερα ηταν το κατι αλλο! ( τα ζωα που βρηκα ηταν καστορας εντσινο , υπερσπανιο στην λαικη μου , ενα αλλο ηταν ο σκυλος πρακτορας 00κ9 , δεν ειχα δει ξανα να πουλανε , τελος εκπληξη ηταν και ο λυγκας του εργαστηριου , μετα τα αλλα ηταν πιο συνηθισμενα οπως γαλακτερη αγελαδα και προτελευταιας γενιας που τα εβλεπα πιο συχνα αλλα , κανενα δεν ειχε τετοια τιμη! Καλο θα ηταν να γινει κανενας ελεγχος , εαν υπηρξε κατι να του γυρισουν τα ζωα εκτροφης γιατι ειναι πολυ σπανια η αποκτηθηκαν με πολυ κοπο! Για το ονομα του παικτη εαν θελει καποιος μοντ να επικοινωνησω μαζι του!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 6/1/21
    Αρέσει στον/ην pap100.
  15. elenigri

    elenigri Εξαιρετικό ταλέντο

    σε ολους εχει τύχη κατι τέτοιο αφου εσυ εισαι τόσο καλλός και εχεις το ονομα του γράψτου και δωστα πείσω απλα πράγματα;)
     
    Αρέσει στους -sia1971- και αμφιθεα.
  16. bilbo

    bilbo Ανερχόμενος

    Μου εχει τυχει αλλα με λιγα πραγματα , επειδη ειδα να χανει περιουσια για αυτο το ειπα οτι ειναι αδικο , τωρα εαν ηταν 10 αυγα η 100 γαλατα ενταξει παει στο καλο , αλλα μιλαμε για τελευταιας γενια ζωα εκτροφης , εαν πουν κατι οι μοντ θα το κανω , τωρα το ονομα δεν ξερω εαν μου επιτρεπουν οι κανονες τουθ φορουμ να το δωσω!
     
    Αρέσει στους -sia1971- και pap100.
  17. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Προσωπικά, αναρωτιέμαι και θα επιθυμούσα μια επίσημη ανακοίνωση-απάντηση, γιατί επέλεξαν να συμπεριλάβουν όλους αυτούς τους τετράκις δις ΠΕ μόνο σε 100 επίπεδα... Αυτό, μου κάνει φοβερή εντύπωση.
     
    Αρέσει στους Panagiotiis, αμφιθεα και -sia1971-.
  18. Boy_salonica88

    Boy_salonica88 Ανερχόμενος συντάκτης

    Στην αποστολή που έβαλε ο lazos95 παραπάνω μπορεί κάποιος συναγρότης να μας πεί τι άλλα πολύωρα φυτά χρείαζεται???
    Να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά...
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  19. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Τα φυτα που θα χρειαστουμε για την αποστολη''επιστροφη απο το παρελθον'' ειναι αρκετα. Σημειωσε λοιπον.
    Μαυροσιταρο,Μηδικη, Τριανταφυλλια Αρκτικης,Πρασο,Μαντζουρανα,Κυνοροδο,γατοχορτο,πανσεδες,φραγκοσταφυλο και καλαμιες.
    Ελπιζω να μην ξεχασα καποιο. Αν θελεις ,μπορω να σου γραψω και τις ποσοτητες που απαιτουνται.
    Ελπιζω να βοηθησα.
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει στους Boy_salonica88, αμφιθεα και -sia1971-.
  20. Boy_salonica88

    Boy_salonica88 Ανερχόμενος συντάκτης

    Σ' ευχαριστώ πολύ!!!
     
    Αρέσει στους -sia1971-, αμφιθεα και skias10.