Feedback Συζήτηση για τα πάντα σχετικά με το παιχνίδι

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -Snorkel-, 17/10/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Μηπως γνωριζεις πως λεγονται αυτες οι δυο φασολιες; Θα μπορουσες να μου τις πεις σε παρακαλω, ευχαριστω!
    Οι θεσεις ειναι πολυ λιγες θα συμφωνησω μαζι σου, παλαιοτερα εδιναν ως μπονους +1 διαμαντενια για περιορισμενο χρονο, παει κι αυτο καταργηθηκε...
     
  2. xaris68

    xaris68 Στρατηγός του φόρουμ

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Σ ευχαριστω παρα παρα πολυ xaris68
     
    Αρέσει στους -sia1971- και Panagiotiis.
  4. -fasolaki-

    -fasolaki- Ενεργός συντάκτης

    Αυτές εννοούσα που αναφέρει xaris68, είναι και απ τις καλές κιόλας γιατί μαζεύονται μέχρι και δύο φορές την ημέρα. Αυτό με τη διαμαντένια δεν το πρόλαβα όταν έπαιζα, δεν καταλαβαίνω γιατί καταργούν πράγματα που αρέσουν στους παίχτες..

     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  5. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπερα!!
    Γιατι βρε παιδια τοση τσαπατσουλια;; (προς σχεδιαστες αυτα)
    Στην αρχη της πανσεληνου δεν μπορουμε να φυτεψουμε το φυτο αραχνη, τωρα βλεπω οτι η ωρα του δρωμενου αλλαξε στις 21:00 , δυο ωρες νωριτερα δηλαδη.
    Ενα δρωμενο που μπαινει για λιγες ωρες μονο μια φορα το μηνα, ας το βαζατε λιγες μερες αργοτερα και να ηταν ολα ενταξει.
    Δεν μπορει λοιπον κανεις να κανει το σχεδιασμο του για να πετυχει κατι που θελει. Λυπαμαι για την τοση προχειροτητα >:(

    Με την καλημερα μου να συμπληρωσω,
    το φυτο αραχνη εμφανιστηκε, αλλα μονο στην βασικη εκταση της πανσεληνου.
    Επισης στο δρωμενο Μερα του πιθηκου, μια ειναι 2 οι εργασιες στο 2ο Σταδιο μετα γινονται 1 , και μετα σε ερωτηση παικτη οτι οι συνολικες εργασιες βγαινουν 16 η απαντηση πολυ προχειρη ((Αν ολοκληρώσεις 15 εργασίες θα πάρεις όλα τα έπαθλα του δρώμενου
    Αν κάνεις και τη 16 εργασία θα πάρεις κάποια έξτρα δώρα
    ))
    Λοιπον οι συνολικες εργασιες ειναι 15 ?
    Θα το μαθω το βραδυ αφου τελειωσω και το 8ο σταδιο. Παντως εκει βρισκομαι και εχω να παραδωσω μονο σε 2 τοτεμ, και αφου ολοκληρωσα το ενα ειμαι στα 14 παιχνιδια κι οταν ολοκληρωσω και το δευτερο θα εχω κανει 15 παιχνιδια.
    Αραγε οταν το ολοκληρωσω κι αυτο θα εμφανιστει κι αλλο? για να παρω και εξτρα δωρα? o_O
     
    Τελευταία επεξεργασία: 17/5/20
    Αρέσει σε maria_palou, Panagiotiis, bmanolos και 3 σε άλλους.
  6. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημερα σε ολη την παρεα!!
    Χρονια Πολλα!!!!!
    Σε ολους και ολες που γιορταζουν σημερα, να εχετε πανω απ ολα υγεια, ευτυχια , προοδο, ευημερια και οτι αλλο ποθει ο καθενας και η καθεμια σας!!!:inlove::music::inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 21/5/20
    Αρέσει σε -sia1971-, maria_palou, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  7. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Πολλες γλυκες καλημερες σε ολους !!!:D
    Να στειλω και εγω με την σειρα μου , τις καλυτερες και ομορφοτερες ευχες σε ολους τους φιλους μας ,που γιορταζουν σημερα..:inlove:
    Να εισαστε ολοι πολυχρονοι ,παντα με υγεια και πολλες πολλες χαρες στην ζωη σας..
    Χρονια σας πολλα !!!

    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 21/5/20
  8. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    ΑΑΑΑΑ!!:D:D:D:D Άρα και με την γιορτή πάμε πιο χαλαρά..
    [​IMG]

    Επίσης χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες, με υγεία και όλα τα καλά!!:inlove::inlove:
     
    Αρέσει σε ΜαύροςΛύκος, aggellll, -lousi-leon2001 και 5 σε άλλους.
  9. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Δεν θα πει κανείς τίποτα για το ότι το +1 κρατάει για 4 ώρες ενώ το φυτό δρώμενου με νερό και λίπασμα 4:20?
    Άρα μας λένε ότι τις 3:58 ώρες που μένουν, το μπόνους θα μείνει ανεκμετάλλευτο. Αλλά θα μου πεις, εδώ δίνουμε 8 μάρκες για +1 μιας ώρας...
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε GEPPO1, -lousi-leon2001, jimthrilosgate7 και 7 σε άλλους.
  10. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    και τι να πρωτοπουμε πια;;
    κι οτι η γιορτη τους μαλλον θα παει απατη αυτη τη φορα;; ή οτι εχουν βγαλει αραχνες μαζι με τους σταβλους μας και τα δεντρακια μας και καποιες λειτουργιες του παιχνιδιου;; το πρωι γελουσα μ εκεινο τον ερημο τον πειρατη , που απο πειρατης κατηντησε φτωχος ναυαγος;; ή για οποια λειτουργια ειχε καποιο ενδιαφερον μετα λιγο καιρο καταργειται;; οπως ο Ρεντζο. Να'χουμε ωρα και ορεξη να γραφουμε, μα δεν ακουει κανεις μαλλον.
     
    Αρέσει σε GEPPO1, stavrina72, aggellll και 7 σε άλλους.
  11. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    τι να πούμε?? τα λέμε και τα ξαναλέμε και μόνοι μας τα ακούμε...
    επι την ευκαιρία Χρόνια πολλά σε όλους που γιορτάζουν..
     
    Αρέσει σε -sia1971-, aggellll, αμφιθεα και 2 σε άλλους.
  12. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλο μεσημερι φιλοι μου..
    Εχει ξεκινησει η γιορτη εδω και 8 ημερες και δεν εχει μπει καποιο δρωμενο που να παιρνουμε ποντους της..:sleepy:
    Με τους ελαχιστους ποντους που μας δινουν οι παραγγελιες στην λαχαναγορα δεν μπορει κανεις να προχωρησει..
    Οποιος απο μας δεν αγορασει δηλαδη εισιτηριο ,:( δεν θα εχει την δυνατοτητα να ασχοληθει με την γιορτη ;; οεο ;;
    Μια ευλογη απορια εκφραζω μονο..

    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει στους -sia1971-, sirtakis, anastz και σε ακόμα ένα άτομο.
  13. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Από όσο θυμάμαι στις προηγούμενες γιορτές απλόχερα μας τους δίνανε!
    Και ίσως αυτή η γιορτή να έχει και πιο ωραίες αμοιβές. Και είναι δυσάρεστο να μην προχωράμε...
    Κρίμα κρίμα κρίμα:oops:
     
    Αρέσει στους -sia1971- και skias10.
  14. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Καλο βραδυ
    Η που ειμαι σουπερ τυχερη η που θα γινει της σποδιας με τα δυο πρωτα που εβαλα να γινουν βγηκαν και τα δυο σποδιες.
     
    Αρέσει σε -sia1971-, pigara, αμφιθεα και 4 σε άλλους.
  15. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    OK φιλενάδα ζηλέψαμε εντάξει...????
     
    Αρέσει στους -sia1971-, αμφιθεα και skias10.
  16. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Εγω μεχρι τωρα δεν εχω πετυχει σποδια..Και εννοειται οτι ζηλευωωωωω!!!:p
    Φυσικα αστειευομαι .. Καλοριζικα τα νεα σου δεντρακια Σμαρω ..:D
    Καλο ξημερωμα σε ολη την φαρμοπαρεα..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει στους -sia1971- και Panagiotiis.
  17. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Καλημερα παιδια !
    Αν δεν σας τυχει εδω ειμαι στο παρε δωσε θα σας στειλω εγω παντα ενα κρατω τ αλλα γιατι να καθονται στην μπαρα αδικια:inlove:
     
    Αρέσει στους -sia1971-, Megas_kokoriko και skias10.
  18. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Να φανταστεις Σμαρω , κανω παντα την χρυση εκδοση του νησιου, με τα 2.070 ΧΤ.. Εχω παραδωσει παρα πολλα δεντρα, τα περισσοτερα ειναι αναβαθμισεις ..Εχω παρει μαγγροβια ,φτερες ,φραπες ΧΧL,τζακφρουτ κλπ..
    Υποτιθεται οτι εχουμε μεγαλες πιθανοτητες να παρουμε σπανια δεντρα..Και στην προκειμενη περιπτωση δεντρο σποδια ,αλλα
    τζιφος μεχρι στιγμης.. Θα συνεχισω ομως τις πρσπαθειες..Ευχαριστουμε παντως πολυ για την προσφορα..
    Καλη συνεχεια..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει στους -sia1971-, Panagiotiis και smaro94.
  19. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαιρετώ την όμορφη παρέα!
    2 χρυσά δενδρύλλια και μου ήρθε η Κεΐβη. Ανυπομονώ ακόμα για το δέντρο σποδίας. Που θα πάει δεν θα έρθει;;:p

    +1 Τζάκφρουτ...Έβαλα να γίνεται κι άλλο, θα δούμε σε 4 ώρες.


    ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑΑΑΑΑΑΑ ΗΡΘΕ ΗΡΘΕ:D
    [​IMG]
     
    Τελευταία επεξεργασία: 23/5/20
  20. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλημέρα είμαι μάλλον τυχερή με το πρώτο δενδρύλλιο που έβαλα βγήκε σποδία.