Συζήτηση "Τρομερό δείπνο"

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Persa*, 30/4/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    apo ta lagoudakia den eixa parei oute 1 staularxi, elpizo oi nixterides na einai pio splaxnikes kai gennaiodores. perimeno ta sousi gia na taiso tis nuxterides mou. kai elpizo na prolavo na ftiakso giro sta 200 giati xreiazomai kouponia!! :)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, .mariakeh., gtrullis και 2 σε άλλους.
  2. antigonis_farm

    antigonis_farm Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    γεια σας εχω δωσει 73 σουσι.και 2 μπανανες,4 μυστ.σταυλους δεν ξερω τι ειναι.3 δενδριλια 1 τσαντι,2 ανθοδεσμες,φυσικα ποντους κ χαρτοταληρα.ειμαι πολυ ευχαριστημενη,κριμα που δεν ειναι ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ να το χαρω περισοτερο!!!!ειναι υπεροχο.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, .FARMERAMA010., .mariakeh. και 5 σε άλλους.
  3. maniotis

    maniotis Ειδικός του φόρουμ

    προς το παρον 3 δεντριλια και 6 σταυλους συνεχειζω ανελλιπως η αποστολη μπορει να περειμενει καλη επιτυχια και καλο βραδυ σε ολους
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, .FARMERAMA010., .mariakeh. και 4 σε άλλους.
  4. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    τι αλλο μπορω να ζητησω??? .... εως τωρα : 3 σταβλοι , 5 δεντρα , 4 εργαλειοθηκες , 6 γλαστρουλες ,4 ανθοδεσμες ,5 τσαντια ,λεφτα , ποντοι εμπειριας , ααααπειρα κουπονια βοηθων 1ωρα,3ωρα ,12ωρα,48ωρα (εδω ειδικα ειμαι απιστευτα τυχερη ...δεν τα προλαβαινω τα κουπονια !!! τσαμπα αγορασα βοηθους ) 15 τροφες , λιπασματα ..... εχω χασει το μετρημα λεμε στα δωρα !!! ...ειχα ανεβασει φωτο και δεν φανηκαν οποτε βαρεθηκα να τις ξαναβαλω απο αλλο παροχο ;) ....ομως εφτιαξα μονο μια ...γιατι ? μα γιατι ηρθαν και οι μπανανουλες xD .... θα παιζω συνεχεια μεχρι το τελευταιο λεπτο χαχαχα ΤΕΛΕΙΟ το ιβεντ !!:inlove: ευχομαι καλη επιτυχια σε ολους σας !! :D

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, .FARMERAMA010., verybadfarmer και 8 σε άλλους.
  5. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    το καλυτερο εβεντ ολων των εποχων!!! δεν λεω τιποτα αλλο μην ματιαστω. συγχαρητηρια στην εταιρια!!! τα αποτελεσματα ολα μαζι στο τελος. εννοειται πως θα συνεχισω μεχρι το τελευταιο δευτερολεπτο!! εχω την αισθηση οτι η ανανεωση βοηθα στο να ερθουν καλυτερα δωρα. οχι συνεχεια αλλα καθε 15 ,20 δρακουλονυχτεριδες. δεν παιρνω ορκο, αλλα ετσι νομιζω.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, .FARMERAMA010., hacker-3 και 10 σε άλλους.
  6. ALCHEMIST.

    ALCHEMIST. Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλησπέρα ..καλησπέρα σας :)
    Τα σπάνεεε οι δρακουλονυχτερίδες ,δινουν λιχουδιές λαχταριστέςxDxD [​IMG]
    Βρήκα το πιο δροσερό σημείο της φαρμας μου ,και εκει θα αράζω,ειναι ανατομικό

    το στρώμα του τερατο- κρεβατιου ???:p
    [​IMG]

    Φαίνεται οτι καποιοι στρώθηκαν στη δουλεια , και μπορουν να μας παρέχουν δρώμενα που μας διασκεδάζουν ,και τρεχουν ομαλά χωρις τεχνικά προβλήματα ..καιρος ηταν !!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, .FARMERAMA010., verybadfarmer και 15 σε άλλους.
  7. panago70

    panago70 Νέος ειδικός

    Μεχρι στιγμης 17 δενδρύλλια και 6 σταύλους.Έχω τυχει τις χρυσες μπανανες εχω αλλαξει πολλα επιπεδα στο νησι και φυσικα πολλα πε και χορτοτάλληρα.Επισης εχω καμποσα κουπουνια αγροτικων και παρα πολλα βιοτεχνικα!Δεν αντικαθισταμε αυτο το εβεντ με την πανσεληνο;;;;:music::p
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, verybadfarmer, .mariakeh. και 4 σε άλλους.
  8. ΛΙΤΣΑΚΙ

    ΛΙΤΣΑΚΙ Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλημερα. Εγω παλι τις χρυσες μπανανες στα 180 σουσι που ταισα τις δρακουλονυχτεριδες μου δεν τις ειδα ρε παιδια. θα παω γρηγορα στο νησι μου να παρω το μαγικο μου τηλεσκοπιο να δω μηπως χαθηκαν στο δρομο:p
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, GEPPO1, verybadfarmer και 6 σε άλλους.
  9. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    μόλις κέρδισα στο νησι χαρουπιά

    [​IMG]

    απο μυστηριώδης στάβλους και δενδρύλια (φάρμας) δεν μου άρεσαν! παρόλο που έτυχα και μια μεσκουλιά αλλά είχα 3

    υ.γ. αυτην την φορά είδα 2 μπανάνες στο προηγουμενο (με τα λαγουδάκια) δεν είδα ούτε μετα τα 100!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 6/5/15
    Αρέσει σε kolokythopitas, verybadfarmer, [stsimpouklis] και 5 σε άλλους.
  10. triadioena

    triadioena Νέος ειδικός

    Απλά να πω κι εγώ πως απολαμβάνω το δρώμενο και συνεχίζω μανιωδώς να ταϊζω νυχτερίδες! μπορεί τα δώρα να μην είναι και τα πιο σπάνια αλλά είναι αξιόλογα! καμιά 10αρια τσάντι καρότου/μήλου , αρκετούς πόντους στο νησί που με ανέβασαν 2 επίπεδα (είμαι κοντά στα 100) και που χρειαζόμουν τόσο, κουπόνια για βοηθούς , χορτοτάλιρα και άλλα! Το σημαντικότερο? όλα αυτά μόνο με φυτά και χωρίς αναδυόμενα :pPpP bravo για το δρωμενο φαρμεράμα!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, GEPPO1, verybadfarmer και 5 σε άλλους.
  11. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    καλά τα σπάει το ιβέντ
    Μπράβο στην εταιρεία , το τελευταίο που έδωσα ήρθαν και οι μπανάνες
    [​IMG]
    και εδώ θα σταματήσω μετά από 200 και πλέον τροφές στις δρακουλονυχτερίδες !!!!!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, verybadfarmer, [stsimpouklis] και 4 σε άλλους.
  12. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημέρα και απο μένα
    Σαφως καλύτερα δώρα απο τους λαγούς αλλα αυτες οι μπανάνες με αρνούνται πεισματικά βρε παιδί μου!!!
    Ήθελα να ήξερα με τί συχνότητα δίνονται!!!στους λαγούς είχα δώσει καμμια 200 δεν είχα πάρει μπανάνα στις νυχτερίδες έχω δώσει 130 μέχρι τώρα πουθενά μπανάνες!!!!τι θα γίνει? Μαϊμού τέλει μπανάνα λέμε!!!Βέβαια εχω κερδίσει άλλα αξιόλογα δώρα.
    Δεν ζητάω πολλά καλέ..........απλά τα θέλω όλα!!!!χαχαχαχα
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, GEPPO1, verybadfarmer και 6 σε άλλους.
  13. btouch

    btouch Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλημέρα, πρωτη φορα παιζω και μεσα στα 60 πρωτα ετυχα 2 μπανανες,2 σταβλους, πολλους πε και αρκετες ανθοδέσμες τρομου και γλαστρες..... και πολλα αλλα...συνεχιζω γιατι η τυχη με ευνοει !!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, GEPPO1, verybadfarmer και 4 σε άλλους.
  14. panago70

    panago70 Νέος ειδικός

    Ποιος θέλει λίγα;;;[​IMG] :):music::p
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, .FARMERAMA010., GEPPO1 και 8 σε άλλους.
  15. .mariakeh.

    .mariakeh. Τακτικός στο φόρουμ

    to kalutero ivent.....pravo sthn etaireia:inlove::inlove::inlove:
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, GEPPO1, hacker-3 και 2 σε άλλους.
  16. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Καλημερα σε ολους σας.Επανηρθα για τα αποτελεσματα της 3ης 100αρας.
    130.000 π.ε
    155.000 π.ε νησιου
    80.000 χτ
    5 ανθοδ. τρομου
    14 σουπερ τροφες
    2 τσαντι
    4 γλαστρες τρομου
    4 μυστηρ. σταυλους (καλο,μονο 1ας κοκκορας στους προηγουμενους)
    2 μυστηρ. δενδρ. (τιποτα καλο στα προηγουμενα)
    5 χ 1 ωρα βοηθοι
    5 χ 3 ωρες βοηθοι
    2 χ 12 ωρες βοηθοι
    και διαφορα λιπασματα.Οι μπανανες αφαντες ακομα,αλλα (...λεω εγω τωρα) εχω μπροστα μου αλλες 22 ωρες.
    Καλα καταλαβατε,θα συνεχισω.Να εχετε μια υπεροχη μερα.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, GEPPO1, ariadnim και 3 σε άλλους.
  17. -Μαρια13-

    -Μαρια13- Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    καλησπερα!!

    απ ολα τα καλουδια μας δινει και αυτο το ιβεντ.
    σταυλους, δεντρυλια.πε, χτ ,λιπασματα κ.α
    τι αλλο να θελουμε ? νομιζω τιποτε αλλο.
    ειναι το δευτερο ιβεντ που κανενας δεν θα πρεπει να εχει παραπονο.
    κι ομως εχω εγω!!:p
    τεσσερεις μερες ειναι λιγες..:(
    μια παρατασουλα θα την ηθελα.. ζηταω πολλα??-.--.--.-


     
    Αρέσει σε kolokythopitas, bibina.2, .FARMERAMA010. και 7 σε άλλους.
  18. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    στο δευτερο μ.σ που άνοιξα κερδισα ..........να σας το πω !!!!!!!!!!!
    καλύτερα να σας το δείξω !!!!!!!!!!!
    [​IMG] ναι!!!!!!!!!!!!!!!!! είναι πλατύποδας
    τους άλλους που έχω αργότερα
     
    Αρέσει σε giannissuper, kolokythopitas, .FARMERAMA010. και 9 σε άλλους.
  19. hacker-3

    hacker-3 Ενεργός συντάκτης

    μακραν το καλυτερο ιβεντ με διαφορα!!! μπορει να μη κερδισα μπανανες αλλα κέρδισα αρκετά δεντράκια και σοφόρα. και πολλούς πόντους στο νησί που μου αλλάξανε επίπεδα και πολλά λεφτά. από στάβλους μόνο ένα μου έδωσε και αυτός βγήκε κόκκινη πάπια.:p

    και συνεχίζουμε8)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, .FARMERAMA010., GEPPO1 και 2 σε άλλους.
  20. glentis

    glentis Αρχάριος στο φόρουμ

    μπραβο σε οσους ετυχαν ωραια δωρα... τους ζηλευω ειναι η αληθεια!!! Εγω τι να σας πω για τα αποτελεσματα!!! στα πρωτα 50, ουτε Μ.Σταλος, ουτε Μ.Δεντρο αλλα ευτυχως λιγα ΠΕ κ ΧΤ(πηρα πολλους βοηθους κ βιοτεχνικα κ Σ.Τροφες)!!! επομενα 50 2 σταυλους κ ενα δεντρο... ευτυχως το δεντρο ηταν Μεσκουλο που δεν ειχα κ οι 2 σταυλοι;;;; Πορτοκαλι παπιες κ πορτοκαλι γουρουνια, ελεος!!!
    στα επομενα 50 γεματα ΠΕ κ ΧΤ κ ενα μονο Μ.σταυλο που θα βαλω τωρα!!! Οσο για τις μπανανες σε 300+ που εχω παραδωσει μαζι με το προηγουμενο παρομοιο ιβεντ,Πουθενα για μενα, ακομα περιμενω!!!
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, GEPPO1 και graganta.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.