Feedback Συζήτηση -Νέα έκταση : Πανσέληνος

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Persa*, 20/10/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *Persa*

    *Persa* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις για την

    "Νέα έκταση : Πανσέληνος"

    [​IMG]


    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια,τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.
    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται.

    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:

    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/.15465

    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές ερωτήσεις εδώ:

    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/.15464


    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση
    [​IMG]


    Η ομάδα του Farmerama
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  2. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    μετα το κλείσιμό του φαντασυράμα είναι παρα πολύ ευχάριστο να βλέπω τις εξαιρετικές ιδεες του να βρίσκουν τόπο στο φαρμεραμα. Είναι πάρα πολύ ωραια ιδέα και κυρίως όταν συμπίπτουν 2 ιβέντ στην ιδια χρονική περίοδο. Ελπίζω τα δέντρα και τα ζωάκια να είναι το ίδιο ωραία όπως και τότε στο φαντασυράμα.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, verybadfarmer, ioanna6929 και 4 σε άλλους.
  3. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    υπέροχη ιδέα, εχω ομως μια ένσταση (δεν μου έχει ξανατύχει χαχα)!!
    1 Μπορώ να χρησιμοποιήσω άνετα χωράφια;
    Οχι, δεν μπορείς.
    νομιζω οτι είναι άδικο να μην τα χρησιμοποιουμε την στιγμή που έχουμε τόσες αποστολές ατέλειωτες και θα ήταν μια μεγάλη βοήθεια αυτή η έκταση.
    αυτό μόνο έχω να πω ελπίζω οι σχεδιαστές να το ξανασκεφτουν. καλή τρομακτική διασκέδαση σε όλους!!!
     
    Αρέσει σε jimixatz, kolokythopitas, verybadfarmer και 9 σε άλλους.
  4. beliza

    beliza Νέος ειδικός

    καλησπερα, πρωτη φορα νομιζω πως γραφω σ αυτο το θεμα κι αν κανω κατι λαθος καντε διαγραφη στο ποστ μου μη φερω συγχυση, χαρηκα παρα πολυ για τον νεο χωρο, επιτελους θα μπορω να παιζω κι εγω τα διαφορα δρωμενα (η χαρα ισχυει και για τον νεο χωρο του νησιου). φανταζομαι οι πε του συγκεκριμενου χωρου θα προστιθονται κανονικα για οσο διαρκει το δρωμενο. η ιδεα ειναι θαυμασια!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, verybadfarmer, ioanna6929 και 5 σε άλλους.
  5. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    πολυ ωραιος χωρος και βολευει που απο το σκιαχτρο θα κατευθυνομαστε το μαγαζι του γιωργη. το μονο αρνητικο ειναι πως δε θα μπορουμε να τοποθετουμε ανετα χωραφια, αλλα πιστευω πως αργοτερα θα προστεθει κι αυτη κι αλλες λειτουργιες. :)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, verybadfarmer, ioanna6929 και 4 σε άλλους.
  6. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Φορτσάτος ο νέος χώρος, με νέα φυτά, ένα τρομακτικό δένδρο, στάβλους, 4 νέες αποστολές και Πανσέληνο που θα διαρκέσει 10 μέρες! Και εκτός από αυτά έρχεται το δρώμενο του Halloween -μέσα σ'αυτό το 10ημερο- και νέο κατοικίδιο. Και η νέα τρομακτική σειρά, που δυστυχώς αν και γενναιόδωρη, δίνει μόνο ΠΕ, ΤΠΕ και χορτοτάλιρα.
    Λοιπόν έχουμε και λέμε. Ωραίος ο νέος χώρος και ευπρόσδεκτος. Θα μας γλυτώσει από το στήσιμο-ξύλωμα της φάρμας σε κάθε πανσέληνο.
    Το νέο δένδρο -φυσικά θα το πάρω, είναι εξάλλου απαραίτητο και στις αποστολές.
    Οι νέοι τρομακτικοί στάβλοι, δε μου λένε και τίποτε ιδιαίτερο... Παράγουν γνωστά προϊόντα που έχω σε περίσσεια. Ϊσως μόνο το τρομακτικό πριονιστήριο...
    Εν ολίγοις, μπράβο στην εταιρεία για την ιδέα και καλώς να μας έρθουν και οι νέες αποστολές. Φτάνει μετά να μας αφήσουν για μερικές πανσελήνους να ασχοληθούμε με αυτά που εισάγονται τώρα.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, verybadfarmer, heavymetal7 και 8 σε άλλους.
  7. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    να πω οτι η δουλεια με το βίντεο ειναι καταπληκτική και φοβερά προσεγμένη!! η νεα έκταση πολυ χρηστική γιατί έτσι δεν θα χαλάμε την φάρμα μας, πολύ ωραίο το νέο τρομακτικό δένδρο (σκιάχτηκα!!!) και το νέο κατοικίδιο. όμως θα ξαναπώ για τα άνετα χωράφια που για μένα είναι το μελανό σημείο!! ειναι άδικο εφ΄όσον τόσα χρόνια τα χρησιμοποιούσαμε και μας βόλευαν γιατι φυτέυαμε (τουλάχιστον εγω) πριν το τέλος του εβεντ τα πολύωρα φυτά όπως επίσης όποιος είχε σουπερ λίπασμα τα χρησιμοποιουσε κατά κόρον , ξαφνικά να μας τα αποσύρετε!! θεωρώ οτι αυτη η κίνηση θα επηρεάσει αρνητικά την εξέλιξη του παιχνιδιού για πολλούς απο εμας!! παρακαλω τους ιθύνοντες να το λάβουν υπόψιν τους!!! συγχαρητηρια για τα υπόλοιπα!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 22/10/15
    Αρέσει σε kolokythopitas, psipsi1978, βιβη.2003 και 3 σε άλλους.
  8. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Από όσο θυμάμαι τα τρομακτικά εργαστήρια έδιναν ζώα! Λες να δίνουν προϊόντα τώρα;
    Εδώ ας μιλήσει συμπαίκτης-ρια, που τα έχει. Διότι εγώ δεν τα έχω!

    Α)
    Παρατήρησα στην αρχή ένα πρόβλημα. με τους υπότιτλους να κολλάνε το ένα πάνω στον άλλον. Κατα τ' άλλα ωραιο βιντεάκι.

    Εγω θα το πω πιο καλά δεν φτάνει που έχουμε μόνο μια έκταση! για τις νύχτες πανσελήνου ή χάλοουιν -.- μας αφερείται και τα άνετα χωραφια! -.--.- .

    Ευτυχώς με την νέα έκταση γλιτώνουμε ένα ράβε-ξήλωνε τον μήνα :D
     
  9. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    καλησπερα...... Αννουλα μου παλι μου γρινιαζεις;;xDεγω βλεπω παρα πολυ θετικα την κινηση νεος χωρος επιτελους οπως λες θα γλιτωνουμε το ξηλωμα μια φορα το μηνα και γω τουλαχιστον που ειχα παντα μονο μικρα χωραφακια και φυτευα ,στη βασικη, μονο τωρα θα σκεφτω να βαλω και αλλα πραγματα να την αξιοποιησω καλυτερα.....οσο για τα σουπερ χωραφια ισως ειναι ακομη νωρις εν καιρο μπορει να μπουν..... το θετικοτατο ειναι οτι τα χωραφια δεν βγαζουν ζιζανια οποτε θα εχουμε μια σπορα σε αναμονη για μαζεμα!!!το βιντεο πολυ ομορφο:Dνεους χωρους;αυτο δεν θελαμε οριστε αυτο σιγα-σιγα υλοποιειται!!!!ηδη μ'αυτον θα εχουμε 2 νεα χωραφια και το καλυτερο ειναι δωρεαν για ολους τους παικτες χωρις αστερακια για ολους !!!!!ευχαριστουμε και παντα τετοια να εχουμε ως εκει φυσικα που ειναι εφικτο!!!!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, psipsi1978, Gulit1 και 5 σε άλλους.
  10. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Αχ ναι αυτό το ξέχασα xD
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Gulit1, Stefoulini και 2 σε άλλους.
  11. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    για να πω την αλήθεια μου, δεν εχεις άδικο. θα μπορουσε να αφήσουν και την χρήση της βασικής φαρμας και να την χρησιμοποιει όποιος θέλει.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, markos5560, Gulit1 και 3 σε άλλους.
  12. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Πάντα τα
    Πάντα τα τραμακτικά εργαστήρια έδιναν προϊόντα! Αυτό μου έκανε και μένα εντύπωση, διότι ενώ λέει τρομακτικό κοτέτσι παράγει αυγά! Τώρα βέβαια βλέπω πως διορθώθηκαν οι ονομασίες σε όλα, εκτός από την τρομακτική στάνη αγελάδων και κατσικιών που παράγουν γάλα (θα έπρεπε να λέγονται γαλακτοκομεία)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 22/10/15
    Αρέσει σε kolokythopitas, markos5560, toylaaaaa και 2 σε άλλους.
  13. Giotak80

    Giotak80 Ανερχόμενος συντάκτης

    Τελεια ειναι η νεα εκταση επιτελους θα τελειωσω καποιες αποστολες που εχω και ελπιζω να προλαβω να κανω και απο τις καινουργιες !!!
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, soyla74 και Stefoulini.
  14. siourdistan

    siourdistan Τακτικός στο φόρουμ

    εχουν κανει πολυ καλη δουλεια οι γραφιστες και οι προγραμματιστες σε αυτο το εβεντ

    ποσα χωραφια σας βγηκαν στη νεα εκταση?
     
  15. fullmeno

    fullmeno Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Πολύ ωραια γραφικά και πολύ καλή η ιδέα και με τα φαντάσματα που πετούν στο σημείο όπως πάμε για το κατάστημα του Γιώργη!! Το μόνο ίσως που μου λείπει θα ήταν τρομακτική μουσική σε αυτή την έκταση!Παρόμοια με αυτή που είχε περσυ η φάρμα κατα το δρώμενο Halloween!!!
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, soyla74 και Stefoulini.
  16. MANOS530

    MANOS530 Ανερχόμενος συντάκτης

    πόκαμοιτια δεν εχει
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  17. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    Καλα δεν εχω λογια!!!τελεια η νεα εκταση!Αυτα κανετε και δεν μπορω να ξεκολλησω!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, psipsi1978, soyla74 και 2 σε άλλους.
  18. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    υπεροχηηη!! :inlove:
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, soyla74 και markos5560.
  19. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    και όμως έχει!!!! πλοκαμοϊτιά απλά πρέπει να την αποκτήσεις όπως πάντα από το κατάστημα του Γιώργη ή από το ημερολόγιο του χάλογουιν! με την διαφορά - ότι μόλις διάβασα έχει αλλάξει - ότι θα έχει και αναβάθμιση της.
    Μικροδιαφορές θα μου πεις, συμφωνώ αλλά από το τίποτα - δηλαδή το ολόιδιο - καλή και η παναγιώτενα χαχα :p
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, soyla74 και Stefoulini.
  20. elenigri

    elenigri Εξαιρετικό ταλέντο

    την πλοκαμοιτιά την εχει στης αποστολές της λαχαναγοράς 3-3 και της αναβαθμίσης;)
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και soyla74.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.