Feedback Στον πυρετό του ποδοσφαίρου

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .selia., 8/6/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. melita

    melita Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Την κλειδώσαμε την φασολιά ;), πάμε για τα διακοσμητικά που μου λείπουν από την φασολιά του 2012 :D

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε xara2011, ioanna6929, markos5560 και 9 σε άλλους.
  2. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    απο οτι βλεπω φασουλι το φασουλι γεμιζει το σακουλι που λεγαν και οι παλιοι .ολο γκρινια στην αρχη και μετα που τα αναδυομενα βγαινουν ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!! Συνεχιζουμε λοιπον
     
    Αρέσει σε xara2011, ioanna6929, markos5560 και 9 σε άλλους.
  3. foufoula

    foufoula Νέος ειδικός

    Απο τα δωρακια τα δεντρα δυστυχως δεν μου εδωσαν κατι που δεν ειχα ενω στους σταβλους σταθηκα πιο τυχερη με ενα τιγρη που δεν ειχα και με ενα φλαμινγκο που ειχα αλλα δεν με χαλαει.Το προβλημα τωρα ειναι στα λαστιχακια αλλα νομιζω πως θα τα καταφερω με μεγαλες σοδιες μιας και τα φυτα του δρωμενου ειναι σχετικα γρηγορα.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, markos5560, skareleni και 5 σε άλλους.
  4. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    καλά έχω γίνει ξεφτέρι!!! xD

    [​IMG]

    να τα ακούει...ξέρει το άτομο που πρέπει να τα ακούει αυτά!!! μπορεί και μόνη της (ουπς...κάτι μου ξέφυγε χαχα:p)
    παρεμπιπτόντως τώρα που έπαιξα αρκετά παιχνίδια το ευχαριστήθηκα με την ψυχή μου και λέω ωραίο το μίνι παιχνιδάκι.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, markos5560, skareleni και 12 σε άλλους.
  5. dkokka

    dkokka Νέος ειδικός

    Εγώ δεν έχω αποφασίσει αν θα πάρω; φασολιά ή θα κατευθυνθώ προς τα δώρα (και τα δύο αποκλείεται ),όμως ένα σας λέω, παίζω κρυφά από το γιόκα μου( αλλιώς μπαλιά δεν θα σταύρωνα )και πολύ το χαίρομαι8)xD
     
    Αρέσει σε ioanna6929, markos5560, skareleni και 11 σε άλλους.
  6. Giannis13877

    Giannis13877 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Πηρα το μπαλονι μουντιαλ , το αυτοκολλητο ,τους μυστηριωδες σταβλους ,εμεινα με 10 αστερακια...
    Και δεν δινει λαστιχακια ...
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε siourdistan, ioanna6929, markos5560 και 7 σε άλλους.
  7. afro1231

    afro1231 Μόνιμος στο φόρουμ

    Εμένα σε όλο το event τη μεγαλύτερη εντύπωση μου προκαλεί το "Μπαλόνι μουντιάλ 2011" που ζητάει 90 αστερονομίσματα, και γενικά έχω παρατηρήσει για το συγκεκριμένο διακοσμητικό ότι γίνεται ψιλοχαμός και στα event πάρε-δώσε. Οk καταλαβαίνω το συλλεκτικό του πράγματος (2011 γαρ) αλλά κατά τα άλλα δε μου φαίνεται κάτι σπουδαίο οι ΠΕ που δίνει σε σχέση με πιο πρόσφατα διακοσμητικά είναι λίγοι. Έχει κάτι ενδιαφέρον, πέρα από το εφέ του, που δεν έχω παρατηρήσει;
     
    Αρέσει σε dkokka, ioanna6929, markos5560 και 8 σε άλλους.
  8. deppy1970

    deppy1970 Ανερχόμενος

    Όπως το βλέπω εγώ , μια γραμμή φασολιάς και τα εξτρά δωράκια είναι ότι μπορούμε να ελπίζουμε όσοι δεν αγοράζουμε πακέτα στην αρχή ή άλλες ευκολίες του παιχνιδιού. Δηλαδή 400 εως max 500 νομίσματα. Αποφασίζεις που στοχεύεις...μικρά χωραφάκια και βιοτεχνικά για τα φυτά ....και τα τελευταία 2 24ωρα δέντρα για αναδυόμενα.
    Έδωσα 195 νομίσματα για τα δώρα που με ενδιαφέρουν, κοντεύω τα φυτά που θέλω και μετά δέντρα.
    Πρέπει να προσέξουμε μη μαζέψουμε τα φυτά και μας λείψουν τα αναδυόμενα.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, markos5560, Louisa και 8 σε άλλους.
  9. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    πολυ αργα προχωραμε σε αυτο το ιβεντ!!τα αστερονομισματα βγαινουν με το ζορι οποτε με βλεπω να περνω μονο την γραμμη αντε και κανα δωρο απο τα διαφορα!!θα ηθελα να ειχε δυνατοτητα για παραπανω αστερονομισματα!!απορω πως θα μπορουσε κανεις να συμπληρωνε εστω και τισ 2 φασολιες ή να επαιρνε φασολια και διαφορα ή ακομα ακόμα τη μια φασολια με τα διακοσμητικα της!!πολυ δυσκολο μου φαινεται!!αν καποιος τα βγαλει όλα ή τουλάχιστον το μεγαλύτερο μέρος ας το ποστάρει!!!
     
    Αρέσει σε xara2011, ioanna6929, markos5560 και 10 σε άλλους.
  10. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλημέρα
    Χρησιμοποίησα και σούπερ λίπασμα και λίπασμα της Ζωζώς με μέτρο και αγόρασα καλαθάκι.
    Πήρα τη νέα φασολιά. Τα παλιά τα έχω όλα. Θέλω ακόμη 204 αστερονομίσματα (άλλα τόσα) για να πάρω από τα διάφορα αυτά που θέλω. Προφανώς δεν θα προλάβω, οπότε θα χάσω κάποια.
    Έτσι θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες. Πολύ δύσκολο δρώμενο, αν και ήταν όμορφο.
    Ήταν απαραίτητο να είχε βελτιωμένα κάποια στοιχεία για να μείνουν οι πολλοί αγρότες ευχαριστημένοι και δεν ήταν δύσκολη η βελτίωση. Αν η κάθε πίστα έδινε 18 αστεράκια ή ζητούσε 300+200+10 για τα 9, θα ήταν καλύτερα ιδίως για τους αγρότες που είχαν ελλείψεις από τα παλιά. Κάθε δρώμενο θα πρέπει να σχεδιάζεται ώστε κάποιος να μπορεί να το βγάλει έστω και δύσκολα, χωρίς έξοδα.
    Τόσο ωραίο δρώμενο και αφήνει μια πικρή γεύση...
     
    Αρέσει σε dkokka, ioanna6929, markos5560 και 11 σε άλλους.
  11. hacker-3

    hacker-3 Ενεργός συντάκτης

    2 μανγκοστιν και 1 τιγρης. τα αλλα τα γνωστα αναβαθμισεις.

    αστερονομισματα δεν εχασα ποτε. πρεπει να προσπαθησεις παρα πολυ για να χασεις τα αστερονομισματα. και παντα περνω 9 σε καθε γυρο. ακομα και ενα παιδακι 5 ετων μπορει να το παιξει ανετα.
     
    Αρέσει σε dkokka, ioanna6929, markos5560 και 7 σε άλλους.
  12. Giannis13877

    Giannis13877 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    2χ φωλια μυρμηγκοφαγου , 1χ κλουβι παντα πορτοκαλι , 1χ εργαστηριο για ξυλακια πορτοκαλι , 1χ φωλια κοκκινου παντα
    απο τους μυστηριωδες σταβλους,
     
    Αρέσει σε dkokka, ioanna6929, Louisa και 13 σε άλλους.
  13. skevo

    skevo Άρχων του φόρουμ

    επαιξα τις πρωτες 20 μπαλες και μου φαινεται πολύ ωραιο το παιχνιδι...όμως από λαθος μου 2 φορες χτυπησα άλλο τερμα και εχασα κατι αστερονομισματα...συνεχιζουμε δυναμικα και ο,τι μπορέσουμε θα εξαργυροσουμε στο τελος
     
    Αρέσει σε dkokka, Gulit1, ioanna6929 και 7 σε άλλους.
  14. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,είπα ότι τα θέλω <<όλα>> και η αστοχία μου,δεν λέγετε:oops:. αφήστε που, μου κώλυσε και ο υπολογιστής:cry:.(ευτυχώς που πήρα πολύ γρήγορα την γραμμή της φασολιάς,την άλλη την είχα. από τα διάφορα έμειναν μόνο 4 δώρα ακόμη και έπεται η συνέχεια). έτσι έχασα πολύτιμο χρόνο και δεν ξέρω αν θα χάσω κι άλλο,λόγω υπολογιστή και όλο αυτό, μου χάλασε όλοι την στρατηγική που ήθελα να ακολουθήσω κρίμα γιατί το εβεντ δίνει καλά δώρα,άλλα είναι πάρα πολύ δύσκολο,ελπίζω στο τέλος να τα έχω καταφέρει!!!να είστε όλοι καλά:).
     
    Αρέσει σε dkokka, Gulit1, ΒΗΜΑΣΩΤΑ και 9 σε άλλους.
  15. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    πηρα την φασολια και τα δωρακια της και συνεχιζω!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε xara2011, dkokka, Gulit1 και 9 σε άλλους.
  16. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    κκι εγω που ηθελα να παρω και τη δευτερη φασολια..... xD
    θα παρω την πρωτη γεματη, σ.τ. και σ.λ., κουπονι και μετα τη δευτερη φασολια χωρις τα διακοσμητικα μαλλον -.- .
     
    Αρέσει σε dkokka, Gulit1, ioanna6929 και 6 σε άλλους.
  17. verybadfarmer

    verybadfarmer Ενεργός συντάκτης

    .....καλά τι δρώμενο είναι αυτό.....τα δώρα μας τα έβαλαν για να τα βλέπουμε????ακόμα μαζεύω για την φασολιά του 2012 γιατί αν είναι να μην πάρω άλλη, τουλάχιστον αυτή κάτι δίνει σχετικά με του 2016 η τωρινή δηλαδή τσιγκούνικη......αλλά κ τα αστερονομίσματα 9 τη φορά άντε να φτάσεις 292....όλα ξινά κ εκνευριστικά μου φαίνονται σε αυτό το δρώμενο ,ακόμα κ το μίνι παιχνίδι είναι αγγαρεία με τόσους πόντους που χρειάζεται να μαζευτούν,κ τα υπόλοιπα δώρα τι τα έβαλε η εταιρία για εφέ????απαράδεκτο ιβέντ για μένα .....ανύπαρκτη η λέξη διασκέδαση-.-
     
    Αρέσει σε takis.00, dkokka, Gulit1 και 16 σε άλλους.
  18. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Μαζευα 9 9 τα νομισματα να παρω επιτελους τους σταλους τοπαζι... Σημερα τα καταφερα. Ουαου λεω, θα παρω η τα καινουργια ζωα, η εργαστηριο που εχω μονο ενα η πορτοκαλοκοκκινη αναβαθμιση να παιρνω 2 2 τα ζωα... Τι ετυχα; 3 Σταβλους ελεφαντα συν συν. Να τους κανω τι; -.- Και το σπανιο ζωο που μ ετυχε ειναι αυτο που ετυχα στον σταβλο που ειχα παρει απο το προηγουμενο δρωμενο, που ηταν μονο ενας.... Σκετη απογοητευση... Παμε για σουπερ τροφη τωρα
     
    Αρέσει σε dkokka, kolokythopitas, Gulit1 και 6 σε άλλους.
  19. deppy1970

    deppy1970 Ανερχόμενος

    H σειρά του 16 ενεργοποιείτε κάθε 12 ώρες ενώ του 12 κάθε 24 ξανασκέψου τι σε συμφέρει
     
    Αρέσει σε hacker-3, dkokka, kolokythopitas και 9 σε άλλους.
  20. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] επιτέλους!!! καλημέρα, καλή εβδομάδα...
     
    Αρέσει σε takis.00, dkokka, GaTe987 και 10 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.