Feedback Στον πυρετό του ποδοσφαίρου

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .selia., 8/6/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις σας, για το δρώμενο
    Στον πυρετό του ποδοσφαίρου
    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.
    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται.


    [​IMG]

    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Στον-Πυρετό-του-Ποδοσφαίρου.17841/
    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Στο-πυρετό-του-ποδοσφαίρου.17839/


    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση


     
    Αρέσει στους kolokythopitas και jimixatz.
  2. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    άρχισα να διαβάζω τις σ.ε και πελάγωσα, ποιος παίχτης δίνει πάσα σε ποιόν και ο ενας αντίπαλος παίχτης κινείται ενώ ο άλλος δεν κινείται,
    μέχρι που είδα το υπέροχο βιντεάκι και τα κατάλαβα όλα. Το ιβέντ δείχνει πάρα πολύ ωραίο και διασκεδαστικό. Τα επαθλα καταπληκτικά με μπανάνες, στάβλοι νησιού και άλλα καλά και χρήσιμα. Καλή επιτυχία σε όλους και με πολλά γκολάκια !!!
     
    Αρέσει σε ΒΗΜΑΣΩΤΑ, kolokythopitas, nana και 11 σε άλλους.
  3. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλημερα...Ααααα τι δρωμενο ειναι αυτοοο:eek:...Αλλη μια σπαζοκεφαλια κυριες και κυριοι....οποιος την λυσει...θα παρει το μουντιαλ!Παιδια ειναι απο τα ωραιοτερα και καλογραφημενα δρωμενα:inlove::inlove:..Αλλα θελει υπολογισμους και αξιζει να σημειωθει πως δεν μπορoυμε να παρουμε ολα τα δωρα:(...Τοτε ας παρουμε τα καλυτερα:p;).Καντε σωστες επιλογες...Εγω για παραδειγμα θα ασχοληθω πρωτα με τις φασολιες και τα διακοσμητικα και μετα με τα δωρα(σ.τ,σ.λ,κτλπ)Αρα κυριο μελημα μου θα ειναι τα αστερονομισματα!:wuerg:

    Καλη επιτυχια ευχομαι...και παμε γερα αγροτοπουλα!!!xD
     
    Τελευταία επεξεργασία: 8/6/16
    Αρέσει σε ΒΗΜΑΣΩΤΑ, figbis13, kolokythopitas και 14 σε άλλους.
  4. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημερα ή καλησπερα σας, μολις εριξα μια ματια στο ηβεντ, ωραιο φαινεται αρχικα, δεν εκανα καμμια προσπαθεια
    να μετρησω φυτα ή αναδυομενα, νομιζω ειναι ανυπολογιστα και πιθανως ατελειωτα, ο καθενας μας θα το φτασει οπου
    επιθυμει και μπορει, οσα περισσοτερα θελησουμε τοσο περισσοτερο πρεπει να προσπαθησουμε.
    Τα γραφικα υπεροχα :inlove: και οι 2 φασολιες οπως και τα διακοσμητικα τα...... σπανε.
    Ανυπομονω!!!!!!
    Παμε ποδοσφαιρο λοιπον. Καλη μας διασκεδαση.xD;)
     
    Αρέσει σε ΒΗΜΑΣΩΤΑ, kolokythopitas, nana και 15 σε άλλους.
  5. koyrsaros

    koyrsaros Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλημέρα

    Ενα mini παιγνίδι που δεν μπορούν να υπολογισθούν τα φυτά και τα αναδυόμενα αφού όσα πιο πολλά έχεις τόσο πιο πολλά παιγνίδια θα μπορείς να παίζεις και να μαζεύεις αστερονομίσματα (και δωράκια). Για κάθε μίνι παιχνίδι λοιπόν χρειαζόμαστε :

    510 x λευκό μπαλο-λούλουδο

    260 x μαύρο μπαλο-λούλουδο
    30 x μπάλα από λαστιχάκια.

    Το βίντεο στις Σ.Ε είναι κατατοπιστικότατο για τον τρόπο του κάθε παιγνιδιού (που σημειωτέον έχει 7 πίστες το καθένα).

    Τα δώρα είναι αρκετά ενδιαφέροντα με 2 φασολιές προς διεκδίκηση που όμως είναι φτωχές.

    Καλή επιτυχία.
     
    Αρέσει σε giannissuper, ΒΗΜΑΣΩΤΑ, figbis13 και 15 σε άλλους.
  6. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    Παμε γηπεδο? ωραιο δειχνει,εκεινο που με ανησυχει ειναι τα αναδυομενα ελπιζω να ερχονται με καλο ρυθμο.Οσο για τα φυτα θα προπονησω τη μανα μου να τα μαζεψει,καλη μας επιτυχια και παμε να σηκωσουμε το κυπελο!!!!
     
    Αρέσει σε ΒΗΜΑΣΩΤΑ, kolokythopitas, nana και 10 σε άλλους.
  7. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Οπως έχουμε πει άπειρες φορές, αν δεν έχετε καταλάβει κάτι από τις συχνές ερωτήσεις , μπορείτε να μας ρωτήσετε.
    Αν οι αναλυτικές Σ.Ε δεν σας βοηθάνε παρά μόνο σας δυσκολεύουν, μπορείτε επίσης να μας το πείτε ωστε να γράφουμε μόνο τα βασικά.
    Τέλος, υπάρχει βίντεο οπου σου δείχνει ακριβώς πως είναι το μίνι παιχνίδι.

    Θα περιμένουμε λοιπόν να μας εκφράσεις τι ακριβώς σε δυσκόλεψε στις Σ,Ε ωστε την επόμενη φορά να το αλλάξουμε.
    Επίσης οι συντονιστές περιμένουν να διαβάσουν και να απαντήσουν στις απορίες σου στην κατάλληλη ενότητα.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, markos5560, skareleni και 4 σε άλλους.
  8. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Ωραιο ....Πρωτοτυπο.....Πολλλλααααα φυτα.....πολλαααα αναδυομενα!!!
    Κατατοπιστικοτατο το βιντεο! Αυτα...καλυ επιτυχια Ελλαδα xD
     
    Αρέσει σε ΒΗΜΑΣΩΤΑ, figbis13, kolokythopitas και 10 σε άλλους.
  9. -smart97-

    -smart97- Ενεργός συντάκτης

    ενδιαφερον δρωμενο με πολλα πολλαααα δωρα!!!!! βεβαια θελει και αντιστοιχα φυτα αλλα τι να κανουμε, θα βγαλουμε φτυαρια και θα αρχισουμε το φυτεμα...κατι που νομιζω οτι θα φανει χρησιμο ειναι να φυτευουμε το λευκο στην βασικη φαρμα και το μαυρο στο νησι, ετσι σε 12 ωρες εχουμε την παραγωγη 9 εκτασεων λευκο, χωρις νερο λιπασμα κλπ (3 φυτεματα επι 3 εκτασεις) και 4 εκτασεων μαυρο (2 φυτεματα επι 2 εκτασεις), με αποτελεσμα να βγαινουν οσο πιο κοντα γινεται οι αναλογιες που χρειαζονται για το μινι παιχνιδι ;), οταν μας μεινει μεγαλο αποθεμα απο ενα απ τα 2 αλλαζουμε τακτικη οπως μας βολευει
    καλη επιτυχια και καλες κλωτσιες απο μενα :p
     
    Αρέσει σε ΒΗΜΑΣΩΤΑ, kolokythopitas, nana και 9 σε άλλους.
  10. maniotis

    maniotis Ειδικός του φόρουμ

    περιμενω με αγωνια να αρχισει το δρωμενο.προτοτυπο και ακρως ποδοσφαιρικο.ευχομαι πολλα γκολ σε ολους και το σημαντικοτερο συγχαριτηρια στην ομαδα του farmerama γιατι και τα καλα πρεπει να λεγονται!!!!!
     
    Αρέσει σε ΒΗΜΑΣΩΤΑ, kolokythopitas, nana και 9 σε άλλους.
  11. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    θα σπασουμε πολυ πλακα με το συγκεκριμενο ιβεντ θα χρειαστουμε πολλα αναδυομενα και ελπιζω να βγαινουν με καλους ρυθμους!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε ΒΗΜΑΣΩΤΑ, kolokythopitas, nana και 7 σε άλλους.
  12. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    καλησπέρα αγροτοποδοσφαιρόφιλοι

    έχει να γίνει χαμός με τα γκολλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ!!!!
    έχω κάνει κάποιους υπολογισμούς
    για να πάρουμε όλα τα διακοσμητικά θέλουμε 778 αστερονομίσματα

    όμως σε κάθε πίστα στην αρχή θα παίρνουμε 3 αστερονομίσματα
    και άλλα 6 όταν θα πετυχαίνουμε τη σωστή πλευρά με τα 6 , σύνολο 9 , όπως βλέπουμε και στο βίντεο
    άρα θέλουμε περίπου 87 μπάλες
    τα φυτά δεν τα αναφέρω γιατί έπαθα σοκ!!!!!!! με τις ποσότητες
    κάντε τους υπολογισμούς μόνοι σας και θα δείτε τι σας λέω
    εγώ θα προσπαθήσω να πάρω τις γραμμές φασολιάς και ότι άλλο μπορέσω
    καλή επιτυχία και σας εύχομαι πολλά και καλά γκολ να πετύχετε !!!

     
    Αρέσει σε figbis13, kolokythopitas, nana και 12 σε άλλους.
  13. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Η γραμμή φασολιάς της 2ης καρτέλας είναι απο το δρώμενο του 2012
    Ενώ τα υπόλοιπα διακοσμητικά είναι απο το δρώμενου του 2014

    Ρίξτε μια ματιά μήπως τα έχετε ήδη πριν τα αγοράσετε ;)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, ath, antigonis_farm και 7 σε άλλους.
  14. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    κ. -Snorkel- έχετε δίκιο τα διακοσμητικά του 14 τα έχω
    ευχαριστώ για την επισήμανση
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, antigonis_farm, nana και 6 σε άλλους.
  15. toylaaaaa

    toylaaaaa Εξαιρετικό ταλέντο

    καλησπερα περα για περα ... εντυπωσιαστηκα πολυ απο αυτο το ιβεντ κ μαλιστα απο το κατατοπιστικο βιντεο ... μου θυμησε τα νιατα μου ( ναι υπηρξα κ εγω νεα! χιχιχι) φυσικα εννοω το αταρι.. οι παλιοι θα το θυμουνται που χτυπουσαμε στοχους.. μπαλακια.. κ φυσικα ποδοσφαιρο .. κατι παρομοιο με αυτο ... απο τοτε μεχρι τωρα εγιναν τεραστια βηματα στην τεχνολογια .. υπεροχα τα γραφικα .. μεσα στο "ποδοσφαιρικο πνευμα" των ημερων ... πιστευω οτι οι περισσοτεροι θα το παιξουν αν κ θα ζοριστουμε λιγο λογω των πραγματικων αγωνων αλλα κ λογω των πολλων φυτων κ αναδυωμενων που θα χρειαστει για να το ολοκληρωσουμε .. κ θα κλεισω με κατι τελευταιο που για μενα ειναι σημαντικο .. θα αποκτησω επιτελους το μπαλονι μουντιαλ του '11 !!! αυτο κ αν ειναι απιστευτο ! το κερασακι στην τουρτα! καλες μπαλιες παιδια με πολλα γκολ κ υπεροχο θεαμα!
     
    Αρέσει σε giannissuper, ΒΗΜΑΣΩΤΑ, ΗΡΩΛΟΥΚΑ και 12 σε άλλους.
  16. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Σορρυ αλλά δεν είναι και τόσο απίστευτο πια!!! Φαίνεται πως σιγά σιγά όλοι ... αποκτάμε τα παλια που δεν έχουμε ;) θυμάσαι έχω κι εγω μια ασυμπλήρωτη φασολιά...αλλά δεν είναι του παρόντος! Ο λόγος που δεν τα ζητάω πια είναι ακριβώς αυτός... κάποια στιγμη θα δοθούνε και αυτά ξανά!

    υ.γ. Και ναι ξέρω το χαμό που προκαλούσαν...αυτα τα μπαλόνια...χαχα λέω να το πάρω κι εγω για αυτούς που .... δεν θα έχουν την ευκαιρία να το πάρουν λόγω διακοπών ή υποχρεώσεων... ;)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, nana, soyla74 και 9 σε άλλους.
  17. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    Καλησπερα! Πολυ ωραιο φαινεται το δρωμενο! Ανυπομονω να σκοραρω! :)
    Κι επιτελους....δε θα χρειαστουμε το μυλο!! :inlove:
     
    Αρέσει σε ΒΗΜΑΣΩΤΑ, kolokythopitas, nana και 7 σε άλλους.
  18. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Ανάμεσα στο πραγματικό Euro, και στο παιχνιδιάρικο δεν ξέρω τι απ τα δυο θα κάνω;). Πάντως αυτό το δρώμενο, μου φερε μνήμες απο την νεαρά ηλικία, όταν μαζευόμασταν με φίλες και παίζαμε φλιπεράκια.. Σίγουρα θα απολαύσω τους αγώνες της tv, παρέα με την παιχνιδιάρικη μορφή του. Αρχικά φαίνεται δύσκολο, έχει αναδυόμενα, έχει πολλές χιλιάδες φυτών που πρέπει να φυτέψουμε κλπ. Θα το δοκιμάσω, όπως κάνω σε κάθε δρώμενο. Ευχαριστούμε τα παιδιά που με την βοήθειά τους, μας δίνουν τις γνώσεις τους και βοηθιόμαστε όλοι. Καλή μας επιτυχία, και καλούς αγώνες να έχουμε. Και στην πραγματική ζωή, αλλά και στην παιχνιάρικη μορφή της;)
     
    Αρέσει σε pinelopi55, ΒΗΜΑΣΩΤΑ, kolokythopitas και 8 σε άλλους.
  19. panos-p

    panos-p Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    ολε ,ολε ,ολε
    πολυ ωραιο φαινεται,θα προσπαθησω να σηκωσω την κουπα ολε, ολε, ολε.
    προσοχη μην εχουμε κακη διαιτησια.
    μεταγραφες παικτων επιτρεπονται?;)
     
    Αρέσει σε pinelopi55, ΒΗΜΑΣΩΤΑ, kolokythopitas και 7 σε άλλους.
  20. jewel

    jewel Νέος ειδικός

    καλημερα παιδια.....εκανα εναν υπολογισμο για το ποσα αστερονομισματα χρειαζομαστε για ολα ολα,ειναι 1045 αν δεν κανω λαθος!σε καθε πιστα το ανωτερο που μπορουμε να παρουμε ειναι 9 αρα χρειαζομαστε 116 μπαλες....????!!!!!δεν θα πω ποσα φυτα η αναδυομενα γιατι οπως ειπε και georgia469 θα σας πιασει σοκ...
     
    Αρέσει σε ΒΗΜΑΣΩΤΑ, ioanna6929, kolokythopitas και 7 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.