Σταθμος συλλογης πουπουλων κιτρινος

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την jimisraf1, 30/6/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλο μεσημερι...Ειναι λιγο εκνευριστικο,σε καθε 2-3 παρτυ γυρους,να σου τυχαινει ο κιτρινος σταθμος πουπουλων...Παρακαλω τις εξαιρετικες συντονιστριες να διαβιβασουν το παραπονο μου...Εχω μαζεψει 320!!!!χαχα Τι να τους κανω?Ας ρυθμισουν το ροδανι να μην τους βγαζει συνεχεια!!!!
     
    Αρέσει σε αγροτισσα., GaTe987, nickoikono11 και 9 σε άλλους.
  2. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Και εγω νομιζα οτι μονο σε εμενα συμβαινει αυτο με τη συλογη πουπουλων
     
    Αρέσει σε nickoikono11, aggellll, αμφιθεα και 5 σε άλλους.
  3. xristos-ale3andros

    xristos-ale3andros Επίτροπος του φόρουμ

    Αμα έρθει το εξπρές της φάρμας με σταύλους να θυμηθείτε τον κίτρινο σταθμό συλλογής πουπούλων.
    Ως αναβάθμιση εργαστηρίου έχει πολύ καλή αξία ανταλλαγής.
    Με ενα κίτρινο σταθμό συλλογής πουπούλων και ενα μικρό συμπλήρωμα απο στάβλους μικρής αξίας το τρένο φεύγει.
    Τα παίρνω με την ίδια συχνότητα με σας αλλά έχω μείνει μόνο με 69.
     
    Αρέσει σε nickoikono11, aggellll, jimixatz και 6 σε άλλους.
  4. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Χρηστο δεν νομιζω οτι εχει μεγαλη αξια συναλλαγης...Αλλα ισως κανω λαθος...Θα δουμε...
     
  5. xristos-ale3andros

    xristos-ale3andros Επίτροπος του φόρουμ

    Απο μνήμης έχει αξία 590.. ίσως να κάνω λάθος αλλά κάπου εκεί τριγύρω είναι.
    Εμένα πάντος με εχει ελευθερώσει απο το να ψάχνω τι σταύλους να κάψω.
    .........
    Λάθος, το βρήκα και είναι 170.
    Μάλλον γι'αυτό έχω τόσο λίγα.
    Τα πετάω τρία τρία στο τρένο.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/6/19
    Αρέσει σε nickoikono11, aggellll, -sia1971- και 3 σε άλλους.
  6. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Μαζι με του κιτρινους σταβλους, αγαπητες συντονιστριες, παρακαλω πολυ ας εξαφανισουν και το ψωμακι σε επιπεδα πανω απο το 100ο
    το πλεον αχρηστο δωρακι ροδανιου για τα μεγαλα επιπεδα.
     
    Αρέσει σε nickoikono11, aggellll, -sia1971- και 3 σε άλλους.
  7. maria071966

    maria071966 Δούκας του φόρουμ

    καλημερα καλο μηνα !
    μερες ηθελα να γραψω αλλα ειπα μηπως παρεξηγηθω!!αλλα πρεπει να γινει μια αναβαθμιση ωστε να μην εχουμε τετοια δωρακια !! υπαρχουν τοσα πολλα που ειναι πιο χρησιμα . και στα δεντρα το ιδιο συμβαινει !!! ενταξει φτανει πια !!-.-
     
    Αρέσει σε nickoikono11, aggellll, xristos-ale3andros και 6 σε άλλους.
  8. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα,καλή εβδομάδα και καλό μήνα!Για τα βιοτεχνικά προιόντα τι λέτε?έχουμε τελειώσει με τα επίπεδα στη βιοτεχνία και συνεχίζουν ακάθεκτα και ως δια μαγείας τραβάνε το βελάκι σα μαγνήτεςxD...ίσως θα έπρεπε το ροδάνι να προσαρμόζεται στις ανάγκες του κάθε επιπέδου πιο συγκεκριμένα και όχι στο περίπου...καλές δροσούλες!
    [​IMG] [​IMG]
     
    Αρέσει σε GaTe987, nickoikono11, aggellll και 6 σε άλλους.
  9. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    δεν ισχύει το ίδιο όμως για τη ζάχαρη που την ψάχνουμε με το σταγονόμετρο
     
  10. jules3

    jules3 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο με τους προλαλήσαντες! Έχω 213 σταθμούς συλλογής πούπουλων κίτρινους! Δεν χρειάζομαι άλλους...:sleepy:

    Υ.Γ. αυτό περί προσαρμογής του ροδανιού στα επίπεδα που βρισκόμαστε είναι μια χαρά ιδέα... ανά 50 επίπεδα ας πούμε να αναπροσαρμόζονται τα δώρα...
     
    Αρέσει σε maria_palou, aggellll, μαρω69 και 6 σε άλλους.
  11. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλημερα...Σημερα στους 4 γυρους κερδισα 3 κιτρινους σταθμους πουπουλων!!!χαχα Εχω φτασει τους 326 και συνεχιζω ακαθεκτος!!!
     
    Αρέσει σε aggellll, sofiapao76, μαρω69 και 4 σε άλλους.
  12. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Θα συμφωνησω με τους φιλους ως αναφορα την αναπροσαρμογη των δωρων του ροδανιου, ειδικα στα μεγαλα επιπεδα..
    Αν και μεταξυ μας, εμενα με εχει αδικησει το ροδανι.. Σταθμους πουπουλων ,δεν μου δινει.. Εχω μονο 2 κιτρινους..
    Οχι τιποτε αλλο, αλλα δεν εχω καποιο λογο να παραπονεθω κι εγω βρε παιδια..
    Εμενα με εχει ταραξει στα βιοτεχνικα και στα μικρης αξιας ΠΕ.. 'Οποτε το γυριζω το κοιταω με τρομο..
    Θα αρχισω κι εγω τις γκρινιες λοιπον και θα πω ,''οχι αλλα βιοτεχνικα'' (παραφραση του γνωστου, ''οχι αλλο καρβουνο'')..

    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει στους aggellll, jimisraf1 και sofiapao76.
  13. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Καλημέρα! Κι εγώ λίγους έχω(25 μόνο)....Πέρα από την "αστείο" , θα πρότεινα αντί να κερδίζουμε κίτρινο ,πορτοκαλί και όποια άλλη αναβάθμιση σε στάβλο ή εργαστήριο, να κερδίζουμε απευθείας 2 κότα, 2 παγόνια, ....ή 1 πούπουλο, 1 καστορόξυλο,.....μια και οι αναβαθμίσεις στάβλων λιμνάζουν στη μπάρα μας, εξαιτίας των απανωτών δρώμενων και δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν.
     
    Αρέσει στον/ην jimisraf1.
  14. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Αν δω και κοτες στο ροδανι ..... θα πεθανωωωωωω......
     
    Αρέσει στους maria071966, aggellll και Coinhunter01.
  15. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλημερα...Με πιο αργους ρυθμους ομολογω,συνεχιζεται η παροχη απο το ροδανι του κιτρινου σταθμου πουπουλων...Μεχρι τωρα 330...Ολεεεεεεε!!!Στα 400 πιστευω η εταιρια να μου κανει ενα δωρακι ψυχικης αποζημιωσης...χαχα
     
    Αρέσει σε nickoikono11, aggellll, maria071966 και 4 σε άλλους.
  16. xristos-ale3andros

    xristos-ale3andros Επίτροπος του φόρουμ

  17. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Αυτο κανω κι εγω Χρηστο...Βαζω και 3 μερικες φορες...
     
  18. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλημερα...Συνεχιζεται αμειωτα ο σταθμος συλλογης πουπουλων κιτρινος...Παρ ολο που εδιωξα αρκετους με το τρενο,σημερα σε 3 παρτυ γυρους ο ενας ηταν αυτος...!!!Παλι πηγα στους 304...Να δω ποτε θα τον βγαλουν απο το ροδανι...
     
    Αρέσει σε aggellll, xristos-ale3andros, -sia1971- και 2 σε άλλους.
  19. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Παρ ολο που ξεφορτωθηκα αρκετους με το τρενο...Παρ ολο που για πρωτη φορα δεν αγορασα παρτυ γυρους...Σε 11 γυρους που ειχα,ετυχα 4 κιτρινους σταθμους πουπουλων!!!Παλι 309 εχω...Τι να πεις???ΥΓ.Αληθεια,νησιωτικο ζελε,τζακ ποτ σε παρτυ γυρο???Κατι δεν παει καλα ρε παιδια...
     
    Αρέσει σε graganta, maria071966, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  20. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Εχει καταντησει πολυ κουραστικο να βαζει η εταιρια μεχρι και 3 σταθμους συλογης πουπουλων στον καθε γυρο ημαρτον πια μια αυτο με τα πουπουλα μια με τα κλουβια παγωνιων μια με τις κιτρινες φωλιες καστορων ελεοοοοοςςςς
     
    Αρέσει στους aggellll, jimixatz και anastz.