Σκοτεινός Κρύσταλλος

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για αρχάριους' ξεκίνησε από τον/την stelios.kavala, 28/10/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα σας και Χρόνια Πολλά σας παρακαλώ μια ίσως ανόητη ερώτηση έχω να σας κάνω μήπως μπορείτε να μου πείτε πού μπορώ να βρω τους σκοτεινούς κρυστάλλους από το δρώμενο της Σάγκα του κάτου κόσμου ??. Εφχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντησή σας.
     
  2. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα και χρόνια πολλά.

    Μαζεύοντας τα φίλτρα της μάγισσας απ τη Σάγκα του κάτω κόσμου, μπορείς να παίξεις το μίνι παιχνίδι.
    Από εκεί και ανάλογα την ευστοχία σου θα πάρεις κιβώτια σκοτεινών κρυστάλλων.
    Πηγαίνοντας στα υπάρχοντά σου , στα διακοσμητικά- καταναλωτικό αγαθό, θα βρεις τα κιβώτια. Ανοίγοντας τα έχεις πιθανότητα να κερδίσεις σκοτεινούς κρυστάλλους.
     
  3. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ναί αυτό το ξέρω και το κάνω αλλά του σκοτεινούς κρυστάλλους τους χρησιμοποιώ κάπου?
     
  4. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Οι σκοτεινοί κρύσταλλοι χρειάζονται στις 2 σειρές σύννεφων και στο διακοσμητικό του δρώμενου.
     
  5. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χίλια ευχαριστώ για την απάντησή σας
     
  6. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ.
    Καλή συνέχεια στο παιχνίδι.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.