Σελιδα εισαγωγης

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την [maria111], 4/2/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. [maria111]

    [maria111] Προχωρημένος

    Καλημερα. Απο χτες το απογευμα πατωντας στο εικονιδιο του client στην οθονη του υπολογιστη μου για να μπω στη φαρμα μου, μου εμφανιζει μια ασπρη σελιδα στην οποια πρεπει να ξαναγραψω το ονομα της φαρμας μου και το κωδικο για να μπορεσω να κανω login. Εχω γραψει να με θυμαται αλλα και σημερα το πρωι παλι το ιδιο. Εχω κανει κατι λαθος? Client 1.2.8 ;εκδοση ID26529395. Ευχαριστω
     
  2. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα
    Σε παρακαλώ βγες εντελώς από το παιχνίδι και ξαναμπές και πες μας αν βελτιώθηκε.
     
  3. [maria111]

    [maria111] Προχωρημένος

    Βγηκα και ξαναμπήκα παλι το ιδιο γινεται πρεπει να γραψω ξανα το ονομα της φαρμας μου και τον κωδικο μου, εχω τσεκαρει να με θυμαται αλλα δεν... εβγαλε κι ενα κουτακι ερωτησηςνα βαλω κοινο κωδικο αν χρησιμοποιω τον υπολογιστη με αλλους και ναι ειναι το λαπτοπ της μαμας μου που το χρησιμοποιουμε και οι2. Το ιδιο εκανε και στη μαμα μου που μπηκε πριν απο μενα.
     
  4. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Πρέπει να κάνεις απεγκατάσταση του client και να το εγκαταστήσεις εκ νέου.
    Και θα ξαναβάλεις τα στοιχεία από την αρχή.
     
  5. [maria111]

    [maria111] Προχωρημένος

    Μολις μπηκα, παλι τα ιδια δεν θυμαται τιποτα , εχει χασει και την αρχικη σελιδα και καηκαμε! αν ξανακανω απεγκατασταση και εγκατασταση θα χασω παλι αρχεια. Ειδαμε και παθαμε να ξαναποκτησουμε αρχεια και τωρα παλι μια απο τα ιδια? γιατι? μεχρι χθες το απογευμα ολα πηγαιναν σχετικα καλα. Τι να κανω παλι?
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.
    Μάλλον έχεις μπερδευτεί κάπου.
    1. Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να χάσεις αρχεία από την εγκατάσταση ή απεγκατάσταση του προγράμματος.
    2. Κατα 99% έχεις βάλει βασικούς κωδικους και έχεις μπλοκάρει την είσοδο.

    3. Ακολούθησε τις παρακάτω οδηγίες.
    Πάτησε στο επεξεργασία

    upload_2021-2-4_16-21-34.png

    Κάνε κλικ στο Ξέχασες το βασικό κωδικό σου.
    upload_2021-2-4_16-22-35.png

    Στην επόμενη ερώτηση πάτησε Ναι επαναφορά.

    Συμπλήρωσε εκ νέου τα στοχεία σου.
     
  7. [maria111]

    [maria111] Προχωρημένος

    Καλησπερα, μολις ξετσεκαρησα το να θυμασαι τα στοιχεια μου επανηλθε!! θα το παρακολουθησω, ευχαριστω.
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.