Σειρα συννεφων

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για αρχάριους' ξεκίνησε από τον/την stelios.kavala, 4/5/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα σας και Χρονια Πολλα Χριστος Ανεστη με πολύ πολύ υγεια σε εσας και την οικογενεια σας θα ηθελα εάν δεν σας απασχολο να σας κανω μια ερωτηση η σειρα συνεφων σε αυτά τα δρομενα που εχουμε μεχρι τωρα είναι γνωστη αλλα εχει 3 σειρες υποσυνεφων (μια ελευθερη μια βαζοντας διακοσμητικα από το χωριατοροδανι και μια από το δρωμενο οι ασσοι των αιθερων) εγω εχω αποκτησει τις δυο σειρες την ελευθερη και με τα διακοσμητικα απο το χωριατοροδανι. Εγω μπορω να τελειοποιησω τις δυο μονο σειρες και περνω ότι δωρα δινουν ή πρεπει να εχω τακτοποιησει και τις 3 υποσειρες για να παιρνω όλα τα δωρα ???
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα και χρόνια πολλά.
    Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς "υποσειρές".

    Η κάθε σειρά είναι ανεξάρτητη και προέρχεται από διαφορετικό δρώμενο.
     
  3. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ναι είναι ετσι ακριβως όπως τα λετε δηλαδή μπορω την κάθε μια σειρα να την συμπληρωσω και να απολαμβανω τα δωρα η πρεπει όπως λεω παραπανω πρεπει να τις συμπληρωσω και τις 3 σειρες ?
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μπορείς να συμπληρώσεις οποιοα σειρά θέλεις μεμονωμένα.
     
  5. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Αυτό που μου γραψατε παραπανω ισχυει για ολεσ τις σειρες συνεφων?
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Ναι ισχύει για όλες τις σειριές σύννεφων.
     
  7. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χιλια Χίλια ευχαριστω για την απαντηση σας Κες Snorkel και Hazel σας ευχαριστω και τις δυο να ειστε καλα και να περνατε ακομη καλυτερα
     
  8. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε, καλή συνέχεια
    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.