Σειρά " Χαρωπή Πασχαλιά"

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την SYLVART, 29/11/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα, αγόρασα την σειρα "Χαρωπή Πασχαλιά", αλλά μου έδωσε μόνο την σειρα
    '' Πασχαλιά" και όχι την σειρά "χαρωπός Μάης". Αντίθετα εμφανίστηκε στις ατελείς σειρές η σειρα "θερινός Μάης" χωρίς να μπορώ να τοποθετήσω διακοσμητικά.
    Το ID μου είναι 24085644, ευχαριστώ πολυ.
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Αγόρασες :
    Ομάδα Σύννεφων Μαγικής Φασολιάς «Ευτυχισμένος Μάης»
    Ομάδα Σύννεφων Μαγικής Φασολιάς «Πασχαλιά»

    Επειδή είναι παλιές ομάδες, θα τις βρεις προς το τέλος. Μάλλον ψάχνεις στις πρώτες σελίδες.

    Η σειρά "Ομάδα Σύννεφων Μαγικής Φασολιάς «Θερινή Αύρα»" βρίσκεται σε άλλο πακέτο.
     
  3. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Οκ τις βρήκα ευχαριστώ, μήπως μπορείτε να μου πείτε σε ποιο πακέτο δίνεται η σειρά "Θερινή αύρα", γιατί δεν την βρίσκω ?
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    H Ομάδα Σύννεφων Μαγικής Φασολιάς «Θερινή Αύρα» είναι σε πακέτο μαζί με την Ομάδα Σύννεφων Μαγικής Φασολιάς «Απόκοσμο Βήμα στο Παρελθόν» την όποια έχεις ήδη και άρα δεν μπορείς να αγοράσεις μόνο την 1η.
     
  5. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Ελπίζω στο μέλλον να την ξαναδώσουν αυτή την σειρά γιατί είναι πολύ καλή. Ευχαριστώ πολύ, παρακαλώ κλείστε το θέμα.
     
  6. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε,καλό βραδυ.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.