Πρόβλημα τιμής στην αγορά

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την stelios.kavala, 13/1/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλή σας ημέρα σας παρακαλώ μήπως μπορείτε να μου πείτε πως μπορώ στην αγορά να βάλω την δική μου τιμή? Τι εννοώ πήγα στην αγορά να πουλήσω λίπασμα η προηγούμενη τιμή ήτανε 212,35 και εγώ ήθελα να βάλω τιμή πώλησης για το δικό μου λίπασμα στην τιμή 212,00 αλλά δεν μπόρεσα με τίποτε ούτε με το κόμμα ούτε με την τελεία δεν έπαιρνε με τίποτε κανέναν αριθμό μετά το κόμμα π.χ. 212,00 . Μήπως υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος τώρα που παίζω στο client ?
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.

    Αν θέλεις να βάλεις μια προσφορά 212,00 μπορείς να βάλεις απλά 212.
    Είναι ακριβώς το ίδιο. ;)
     
  3. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ναι έχετε δίκαιο Κα snorkel αλλά εάν θέλω να βάλω π.χ. 212,50 ? εκεί είναι το πρόβλημα.
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Ούτε εκεί υπάρχει πρόβλημα, βάζεις τον αριθμό που θέλεις, αντί για κόμμα πατάς την τελεία και όταν πατήσεις στο κενό μετατρέπεται στο ποσό που θέλεις
    upload_2021-1-13_12-32-0.png
     
  5. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ευχαριστώ Κα Hazel θα το κάνω όπως μου το δείχνετε και πιστεύω να το πετύχω. Καλό σας μεσημέρι και καλή συνέχεια.
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Επειδή δεν παίζουμε σε διαφορετικό παιχνίδι, αν κατάλαβες και το κάνεις σωστά θα το πετύχεις
    Παρακαλώ, καλή συνέχεια και σε σένα
    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.