Πρόβλημα στο παιχνίδι

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την GaTe987, 30/9/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα σας απο το απόγευμα προσπαθώ να συνδεθώ στο παιχνίδι και μου βγάζει αυτό το μήνυμα
    Η σύνδεσή σας δεν είναι ιδιωτική

    Οι εισβολείς ενδέχεται να προσπαθήσουν να υποκλέψουν τα στοιχεία σας από τον ιστότοπο www.farmerama.com (για παράδειγμα, κωδικούς πρόσβασης, μηνύματα ή πιστωτικές κάρτες). Μάθετε περισσότερα
    NET::ERR_CERT_DATE_INVALID

    Πρώτη φορά συμβαίνει αυτό, το μήνυμα βγαίνει στο chrome
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Από ποιο Link κάνεις σύνδεση?
     
  3. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Προσπάθησα απο τον chrome στον unity, δυστυχώς ο client δεν ανοίγει καν, και στον firefox ανοίγει το παιχνίδι εως το 78% και κολλάει
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Θα χρειαστούμε το Link με το οποίο μπαίνεις. Παράδειγμα : https://www.farmerama.com/
     
  5. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

  7. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Δοκίμασα και κολλάει μέχρι το 78%
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δοκίμασες να καθαρίσεις τα cookies?
     
  9. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Δεν έκανα κάτι με τα cookies για να μαι ειλικρινής, θα το κάνω και θα επανέλθω, σ ευχαριστώ πάρα πολύ για την βοήθειά σου.
     
  10. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Σε παρακαλώ δοκίμασε και ενημέρωσε με.
     
  11. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Δυστυχώς στον chrome βγαίνει πάλι αυτό το μήνυμα "Η σύνδεσή σας δεν είναι ιδιωτική"
    Οι εισβολείς ενδέχεται να προσπαθήσουν να υποκλέψουν τα στοιχεία σας από τον ιστότοπο www.farmerama.com (για παράδειγμα, κωδικούς πρόσβασης, μηνύματα ή πιστωτικές κάρτες).

    Ο Client δεν ανοίγει καθόλου, παρόλο που τον εγκατέστησα ξανά, και ο firefox κολλάει ως το 78%.
     
  12. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μπορείς να ελέγξεις πiοα εκδοση chrome έχεις;
    Θα πατήσεις τις 3 τελίτσες επάνω δεξιά, μετά στο βοήθεια και μετά στην 1η επιλογή. Θα δεις ένα παράθυρο σαν αυτό.
    upload_2021-9-30_21-12-11.png
     
  13. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Το Chrome έχει ενημερωθεί.
    Έκδοση 94.0.4606.61 (Επίσημη έκδοση) (64-bit)

    Αυτή την έκδοση έχω, πραγματικά αυτό μου συμβαίνει πρώτη φορά
     
  14. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μπορείς να δοκιμάσεις να κάνεις επανεκκίνηση του router σου ή και τον υπολογιστή σου?
    Τα Cookies τα καθάρισες και στους δύο browsers?

    Δοκιμασες να μπεις από Client?
     
  15. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Ο client δεν ανοίγει, θα κάνω όλα αυτά και θα επανέλθω, τον υπολογιστή τον έχω κάνει επανεκκίνηση, cookies καθάρισα και στους δυο. Θα το παλέψω λίγο ακόμα, γιατί έχω και δουλειά να κάνω του ραδιοφώνου. Δεν θέλω άλλο να σε απασχολώ, σ ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για την βοήθειά σου

    και να συμπληρώσω ότι προς το παρόν χρησιμοποιώ Μετάβαση στον ιστότοπο www.farmerama.com (μη ασφαλής)

    για να έχω πρόσβαση στο παιχνίδι. Μπορεί να είναι κόλλημα του chrome
     
  16. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Το προώθησα στο τεχνικό τμήμα αλλά σε παρακαλώ ενημέρωσε με αν διορθωθεί το πρόβλημα.
     
  17. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Θα ενημερώσω εννοείται, μπορεί να είναι σκάλωμα του chrome, γιατί το μεσημέρι δεν είχα κανένα πρόβλημα. Σ ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για τον χρόνο σου
     
  18. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα σας και καλό μήνα σε όλη την ομάδα του φαρμεράμα με υγεία, νεότερη ενημέρωση, απο τον υπολογιστή της δουλειάς μου όλα καλά με τις δοκιμές που έκανα, άρα το πρόβλημα είναι στον υπολογιστή του σπιτιού μου. Εννοώ στην σύνδεση από το σπίτι μου. Απο την δουλειά μου δοκίμασα και τον client και τον unity, όλα καλά. Απο το σπίτι ακόμη το ίδιο πρόβλημα όπως και χθες.
     
  19. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα και καλό μήνα.

    Μπορείς να δοκιμάσεις να καθαρίσεις τα cookies στο Firefox και να μπεις από εκεί?
     
  20. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Θα το δοκιμάσω το μεσημέρι που θα επιστρέψω στο σπίτι. Απο τον firefox στο σπίτι μπαίνει ως το 78%. Θα την βρω την άκρη, μη σε απασχολώ και σε σένα απο την εργασία σου. Καλή συνέχεια εύχομαι
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.