Πρόβλημα στο Δρώμενο

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την stelios.kavala, 1/8/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα σας και καλό σας μήνα σορρυ που σας ενοχλώ τετοια ζεματιστή ημερα που ενώ θα έπρεπε να ήσασταν στην θάλασσα βοηθάτε εμας γι' αυτό και εγω θα ήθελα την βοήθειά σας ... μόλισ μπένω στο δρώμενο με μαυρίζι την οθόμη 'μου βγάζει και ένα μήνυμα κατι για την οθόνη ... δεν προλαβένω να το διαβάσω' και με πεταει εξω με μαυρισμένη οθονη αυτό συμβένει μόνο στο δρώμενο .. και ερωτο μηπως έχει πρόβλημα το δρώμενο?? Για διευκόληνσή σας σας δινω και το ID που είναι 27708204. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντησή σας.
     
  2. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημερα
    Βγες σε παρακαλώ εντελώς από το παιχνίδι και δοκίμασε ξανά.
     
  3. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Εχω βγει Κα iocaste1 κανά 2-3 φορές τα ίδια είναι
     
  4. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Σε παρακαλώ κάνε το μία φορα ακόμα τώρα που σου το λέω εγώ.Υπάρχει λόγος που στο λέω.
     
  5. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Μόλις το έκανα και με έβγαλε μήνυμα 'το πρόγραμμα οθόνης σταμάτησε να λειτουργει και ..... κατι αλλο' και το φαρμεραμα εξε θα σταματήσει να λειτουργει ... και με πέταξε εξω.
     
  6. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Αν το πρόβλημα υπάρχει μόνο όταν μπαίνεις στο ιβεντ,είναι θέμα του υπολογιστή σου.
     
  7. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    αα μάλιστα σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε
     
  8. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ,καλή συνέχεια.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.