Πρόβλημα στη premium συνδρομή

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την annaba, 22/3/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. annaba

    annaba Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλημέρα, έχω premium συνδρομή και εδώ και αρκετό καιρό όταν προσπαθώ να επαναφέρω κάποια άλλη αποθηκευμένη μορφή διαρρύθμισης ( μόνο χωράφια )μου μεταφέρει τους στάβλους από την προηγούμενη , ενώ δεν θα έπρεπε .Αυτό συμβαίνει σε όλες τις περιοχές .
    Θα ήμουν ευγνώμων αν μπορούσατε να το ελέγξετε.

    Ευχαριστώ
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα

    Μπορείς να μου δώσεις το ID σου για να ελέγξουμε την αποθηκευμένη εικόνα της φάρμας σου;
     
  3. annaba

    annaba Ανερχόμενος συντάκτης

    ID: 5576957
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Ποια έκταση προσπαθείς να επαναφέρεις και ποια αποθηκευμένη θέση;
     
  5. annaba

    annaba Ανερχόμενος συντάκτης

    Πριν λίγο επανέφερα το ξέφωτο δάσους και το τροπικό δάσος, με τις αποθηκευμένες στη 2η θέση διαρρυθμίσεις , όπου έχω αποθηκεύσει εκτάσεις μόνο με χωράφια. Το ίδιο όμως μου κάνει σε όλες τις εκτάσεις . Παλιά δεν είχα κανένα πρόβλημα με την premium
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Όταν κάνεις επαναφορά μιας έκτασης, θα πρέπει να κάνεις ανανεώση. Αμέσως μετά την ανανέωση, η επαναφορά θα εχει πραγματοποιηθεί.

    Αυτό συμβαίνει τις τελευταίες ημέρες αλλά θα διορθωθεί σύντομα και δεν θα χρειάζεται να κάνεις ανανέωση.
     
  7. annaba

    annaba Ανερχόμενος συντάκτης

    Ευχαριστώ
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Παρακαλώ. Καλή συνέχεια.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.