Πρόβλημα παράδοσης στο δρώμενο...

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την sofaki1968, 24/12/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Παρέδωσα πριν λίγο τα απαιτούμενα προϊόντα στα δύο πρώτα κουτάκια "Σκούφος Αι Βασίλη" και "Έλκηθρο" και ενώ μου έβγαλε κανονικά το παράθυρο με τις αμοιβές, δεν χρωματίστηκαν τα κουτάκια ούτε έφυγε το + που λέει ξεκλείδωσε και να μπει το "τικ". Τα προϊόντα μου αφαιρέθηκαν κανονικά. Και το κακό είναι αφού το έπαθα στο 1ο, είχα την φαεινή ιδέα να δοκιμάσω και στο 2ο.

    Πρώτη φορά συμβαίνει κάτι τέτοιο. Μπορείτε να μου πείτε τι έγινε? Μόνο σε μένα υπάρχει πρόβλημα?
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Κανε μια ανανέωση της σελίδας του παιχνιδιού και δες αν το πρόβλημα διορθώθηκε
     
  3. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Έκανα πολλές ανανεώσεις και έκανα μάλιστα και log out μήπως και διορθωθεί όταν ξαναμπώ αλλά τίποτα.
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Μπορείς να μας δώσεις το id σου;
     
  5. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Ναι είναι ID: 27166523
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Έχεις δώσει τα αναδυόμενα που ζητάει αλλά για να ολοκληρωθεί το βήμα θα πρέπει να παραδώσεις και τα φυτά
     
  7. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλά !!! Δεν το πιστεύω!!! Ούτε πρωτάρα να ήμουνα! Τι να πω! Μάλλον φταίει η κούραση... Δούλευα 10,00-19,00 σήμερα και φαίνεται πως βγήκε όλη η κούραση της εβδομάδας και το μυαλό μου σταμάτησε...
    Ευχαριστώ πολύ Hazel... Να σαι καλά και συγνώμη για την ταλαιπωρία... Καλά Χριστούγεννα!!!
     
  8. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε.
    Καλά Χριστούγεννα με υγεία!

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.