Πρόβλημα με sms

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την stella050368, 11/2/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. stella050368

    stella050368 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημερα! Σας εχω αναφερει πολλες φορες οτι εχω προβλημα να στειλω sms απο τον Οκτωβριο. Μου απαντησατε να επικοινωνησω για προβλημα πληρωμων με την υποστηριξη. Οι επιλογες που μου δινει στα μειλ δεν ταιριαζει καμια απο αυτες στο προβλημα μου. Αναφερω και παλι οτι το προβλημα μου ειναι πως δεν μπορω καν να στειλω το sms. Το στελνω και μου λεει οτι "Η αποστολη απετυχε". Εχω επικοινωνησει με τον παροχο του κινητου μου και μου απαντησαν μετα απο ελεγχο οτι δεν υπαρχει κανενα προβλημα οσο αφορα εκεινους. Στο τελος μου ειπαν να ελεγξω μηπως ο συγκεκριμενος 5ψηφιος με εχει μπλοκαρει. Ελπιζω αυτη την φορα να κανετε κατι να λυθει το προβλημα μου. Εκτος κι αν η εταιρια δεν δεχεται πια τα μικροποσα των sms....
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Τα SMS λειτουργεί κανονικά και η εταιρία δέχετε και μικροποσά και μεγάλα ποσά ;)

    Τι εταιρεία κινητής έχεις;
     
  3. stella050368

    stella050368 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημερα!! Εχω wind. Την εχω δει τη απαντηση σας οτι τα sms λειτουργουν κανονικα. Αλλα για να γραφουν κι αλλοι οτι εχουν προβλημα με τα sms μαλλον κατι δεν παει καλα....;)
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Υποθέτω οτι υπάρχει πρόβλημα με την Wind καθώς όλες οι αναφορές είναι από αυτή την εταιρία.
    Από την πλευρά της Bigpoint τα SMS λειτουργούν κανονικά.

    Θα το προωθήσω στο τμήμα πληρωμών για να έρθουν σε επικοινωνία μαζί τους.
     
  5. stella050368

    stella050368 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ας ελπισουμε οτι το τμημα πληρωμων θα καταφερει να λυσει το προβλημα επικοινωνοντας με την wind....Εγω που μιλησα μαζι τους ερευνοντας την συνδεση μου και τις ρυθμισεις του κινητου και των εφαρμογων του, μου απαντησαν πως τοσο απο την πλευρα της wind, οσο και απο το κινητο μου, δεν υπαρχει κανενα προβλημα... Θα περιμενω λοιπον, δεν εχω και αλλη επιλογη....8)
     
  6. stella050368

    stella050368 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημερα! Τι εγινε τελικα με το προβλημα των sms?? Δεν βγαλατε ακρη ακομη???
     
  7. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Οπως προείπα, είμαστε σε επικοινωνία με τους εμπλεκόμενους.
    Δεν είναι το πρόβλημα απο εμάς. Δεν μπορούμε εμείς να κάνουμε κάτι άλλο.
     
  8. stella050368

    stella050368 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Οταν λετε οτι ειστε σε επικοινωνια, τι ακριβως εννοειτε δλδ?? Μετα απο τοσο καιρο και δεν εχετε καμια ενημερωση??? Τι ειδους επικοινωνια ειναι αυτη???
     
  9. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Το πως επικοινωνούμε με τους συνεργάτες μας δεν νομίζω οτι θα πρέπει να είναι θέμα συζήτησης με τους παίκτες.
    Αν νομίζεις οτι η δικιά μας επικοινωνία είναι ανεπαρκής μπορείς να επικοινωνήσεις η ίδια.

    Για περαιτέρω απορίες, επικοινώνησε με την υποστήριξη. Εδώ στο φόρουμ δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε.


    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.