Πρόβλημα με το ροδανη

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την ΛΕΩΝΙΔΑΣ50, 21/7/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. ΛΕΩΝΙΔΑΣ50

    ΛΕΩΝΙΔΑΣ50 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    δεν μου εδωσε δυο γυρους απο τον κρουσε τον κοδωνα ενω μου τους χρεωσε και το ροδανι εχει παγωσει το ID : 43424070, παρακαλω διορθωστε το προβλημα.
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Μπορείς να πεις πιο κατανοητά που είναι το πρόβλημα; Το παιχνίδι "Κρούσε το κώδωνα" δεν δίνει γύρους.
     
  3. ΛΕΩΝΙΔΑΣ50

    ΛΕΩΝΙΔΑΣ50 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    ειχα 10 εισητηρια μου εδωσε το σφυρι μεχρι το 5 εισητηριο και μετα για 4 εισητηρια δεν εβγαζε το σφυρι απο τα 10 εισητηρια τα 6 λειτουργισαν και τα 4 τα εχασα σαν να μην λειτουργισαν ποτε, δηλαδη στα 4 εισητηρια δεν εβγενε το σφυρι και μου τα χρεωνε
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Λυπάμαι αλλά δεν καταλαβαίνουμε τι λες.
    Κανένα εισιτήριο δεν δίνει σφυριά οπότε δεν καταλαβαίνω πιο σφυρί έχασες. Αν μας τα γράφεις μπερδεμένα δεν μπορούμε να μαντέψουμε τι εννοείς.

    Έλεγξα τα Logs σου και μάλλον αυτό που θέλεις να μας πεις είναι οτι προσπάθησες να παίξεις το παιχνίδι "κρούσε το κώδωνα", και το παιχνίδι κόλλησε και έχασες τα εισιτήρια σου. Βεβαίως αυτό το πρόβλημα που εντόπισα στο λογαριασμό σου δεν έχει καμία σχέση με την περιγραφή που έδωσες. Αυτό το πρόβλημα εννοείς ή κάτι άλλο?

    Στο τίτλο αναφέρεσαι στο ροδάνι που δεν έχει ουδεμία σχέση με τα παιχνίδια του Ρένζο.
     
  5. ΛΕΩΝΙΔΑΣ50

    ΛΕΩΝΙΔΑΣ50 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    γνοριζεις πως πεζεται το κρουσε τον κωδονα η εισαι μονο στο φορουμ να λες εξυπναδες , σου εξηγω οτι δεν δουλεψε το σφυρι που πατας για να παρεις τους ποντους που δινει αν δεν το καταλαβενεις ειναι δικο σου θεμα ,μπες στο παιχνιδι να δεις πως πεζετε
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Πρώτα να σου πω οτι παίζω το παιχνίδι 11 χρόνια οπότε οτι λές είναι άκυρο.
    Κατα δεύτερον θα σου πω οτι είμαι 11 χρόνια στην ομάδα του φαρμεραμα και ξέρω απέξω και ανακατωτά κάθε λειτουργία.
    Κατα τρίτον θα σου πω οτι δεν έχω εκπαιδευτεί να αποκρυπτογραφώ μηνύματα σαν τα δικά σου.
    Κατα τέταρτον θα σου απαντήσω με το ίδιο ύφος.. αμα δεν μπορείς να γράψεις ούτε να καταλάβεις ελληνικά είναι δικό σου θέμα, όχι δικό μου.

    Εφόσον λοιπόν γράφεις ακατανόητες προτάσεις ( μάλλον δεν είναι προτάσεις αλλά λέξεις σε τυχαία σειρά χωρίς καν σημεία στίξης) τότε δεν μπορείς να απαιτήσεις να μαντέψουμε τι εννοείς.

    Αν δεν μπορείς λοιπόν να γράψεις σωστά ελληνικά, εμείς προσπαθούμε να κατανοήσουμε και εσύ απαντάς με αυτό το υφάκι, είναι απλά αγενές και ανήθικο.

    Οπότε και θα το λήξουμε εδώ. Αν έχεις τεχνικό πρόβλημα επικοινώνησε με την υποστήριξη. Ααα και μην ξεχάσεις να τους πεις και τι σχέση έχει το ροδάνι με το χαλασμένο σφυρί - για να μάθουμε και εμείς.
     
    Αρέσει στον/ην jimixatz.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.