Πρόβλημα με τον μυλο

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 10/12/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Γεια χαρανταν αγρότες και αγρότισσες.
    Την τελευταία ώρα παρουσιάστηκε τεχνικό πρόβλημα με τον μύλο.
    Θα σας παρακαλούσαμε να μας βοηθήσετε γράφωντας σε αυτό το θέμα το id σας καθως και τι τροφή φτιάχνατε όταν παρουσιάστηκε το πρόβλημα.

    Για να έχουμε μια γενική εικόνα του προβλήματος θα σας παρακαλούσαμε να μην ανοίγετε άλλα θέματα αλλά να γράφετε εδώ.

    Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.
     
  2. georgen13

    georgen13 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    ID: 7093492 και έφτιαχνα σούπερ τροφή
     
  3. -apostolis79-

    -apostolis79- Μαθητευόμενος στο φόρουμ

  4. basilikiz

    basilikiz Ενεργός συντάκτης

    ID: 12270367

    εγώ έφτιαχνα νυχτερίδας αλλα μετά πήγα και έβαλα κότας. Σιτάρι από την αποθήκη μου δεν έφυγε (όπως αν θα έφτιαχνε φαί).
    στο νησί είχα βάλει για παπαγάλους
     
  5. Elvira3310

    Elvira3310 Ενεργός συντάκτης

    ID 1479729 και εφτιαχνα σουπερ τροφη
     
  6. -aigokeros-

    -aigokeros- Αρχάριος στο φόρουμ

    ID: 20182905
    εγω εφτιαχνα σουπερ τροφη και στο νησι εφτιαχνα ανακοντα
     
  7. t-xris

    t-xris Ανερχόμενος συντάκτης

    ID 8373700 εφτιαχνα σουπερ τροφη και στο νησι τροφη ανακοντα
     
  8. *Persa*

    *Persa* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Θα σας παρακαλέσουμε να μην μας δίνεται πλέον τα Id σας .

    Οι τεχνικοί μας βρήκαν το πρόβλημα και θα το διορθώσουν το συντομότερο .

    Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας .

    Η ομάδα του FARMERAMA
     
  9. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπερα σας, γνωριζετε μηπως αν προκειται να φτιαχτει η βλαβη του μυλου αποψε? Τα ζωντανα μου πεινανε.;)
     
    Αρέσει στον/ην maria071966.
  10. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.
    Μπορείς κανονικά να βάλεις να γίνονται τροφές. Απλά θα φαίνεται ανενεργός ο μύλος μέχρι να ολοκληρωθεί η παραγωγή.
     
  11. .[agrotis].

    .[agrotis]. Νέος ειδικός

    Καλησπέρα, δυστυχώς δεν μπορώ να φτιάξω τροφή στο μύλο. Το ID: 21574389.
    Τι θα γίνει με όλο αυτό το χαμένο χρόνο της παραγωγής του μύλου; Εγώ είχα αγοράσει την προσφορά για μείωση της παραγωγής του μύλου κατά 50% και έχω απώλειες από την παραγωγή. Επίσης ισχύει ότι ο μύλος παράγει αλλά εγώ δεν μπορώ να το δω; Πρόβλημα και αυτό καθώς δεν μπορώ να ξέρω τι παράγεται.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 11/12/14
  12. ellee68

    ellee68 Αρχάριος στο φόρουμ

    Δυστυχώς ούτε τα απαιτούμενα υλικά αφαιρούνται αλλά ούτε δουλεύουν και οι 2 μύλοι.
    Με την επανεκκίνηση δούλεψε. Και ο ένας μύλος που δούλευε και δεν είχε τελειώσει και ο άλλος από την αρχή. Δεν φαίνεται να υπάρχει πρόβλημα.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 11/12/14
    Αρέσει στον/ην maria071966.
  13. t-xris

    t-xris Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλημέρα.Δυστυχως ουτε σημερα δουλευουν και οι δυο μυλοι μου.







    Απαγορεύεται η χρήση Κεφαλαίων.
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 11/12/14
  14. .[agrotis].

    .[agrotis]. Νέος ειδικός

    Καλημέρα ούτε οι δικοί μου μύλοι δουλεύουν. όλη τη νύχτα δεν παράχθηκε καθόλου τροφή. Έχω πληρώσει προσφορά μύλου 50% και απαιτώ αποζημίωση για το χαμένο χρόνο που δεν απολαμβάνω το πλεονέκτημα της προσφοράς
     
  15. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημερα σε ολους, λυπαμαι αλλα καμια διαφορα. Εβαλα για δοκιμη να γινει 1 τροφη προβατου, 10' μετα και τιποτε, καμια αλλαγη. Εχω κι εγω την προσφορα του μυλου.:(
     
  16. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Οπως ανέφερα και χτες μπορείτε κανονικά να χρησιμοποιείτε το μύλο. Παράγει κανονικά τροφές αλλά δεν το βλέπετε. Μολις ολοκληρώνεται η παραγωγή, οι τροφές πιστώνονται και εμφανίζεται και πάλι η επιλογή για να διαλέξετε τροφή. To πρόβλημα είναι μόνο οπτικό.
     
  17. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημερα κυρια Χαρα. Πως μπορει να ειναι μονο οπτικο, οταν εχω 254 τροφες προβατου, βαζω να γινει 1 για να σιγουρευτω στις 9.33 και στις 10.21 που ειναι τωρα εχω ακομη 254. Αν θελετε καντε εναν ελεγχο μονη σας, το
    id 48644378. Δεν εχω λογο να πω ψεματα ή να δημιουργησω θεμα, και επισης καταλαβαινω πως εσεις στη συντονιστικη ομαδα, εχετε περισσοτερο αγχος απο μας.Και παλι καλημερα.
     
  18. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα
    Εχεις μπερδευτεί και είναι λογικό.
    Σε ευχαριστώ για το ID σου. To έλεγξα και θα σου εξηγήσω τι ακριβώς γίνεται. Δεν μπορείς να παράξεις τροφή γιατι ο μύλος σου είναι ήδη απασχολημένος.
    Στις 2014-12-10 19:33:06 έβαλες παραγωγή 8 σούπερ τροφών. Αυτή την στιγμή έχουν ολοκληρωθεί 3 σουπερ τροφές.
    Ο μύλος σου θα είναι απασχολημένος μέχρι τις 2014-12-12 03:33:06 και τότε θα μπορέσεις να προχωρήσεις στην επόμενη παραγωγή τροφής.
     
  19. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Ευχαριστω για τον ελεγχο που κανατε, ομολογω πως δεν θυμομουν ποσες σ. τροφες ειχα, χθες πηρα καποιες απο τη λαχ/ρα και δεν μετρησα εκτοτε. Ζητω συγνωμη για την ταλαιπωρια.
     
  20. katerina14450

    katerina14450 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Xαιρετε απο σημερα το πρωι εχω και εγω προβλημα με τους μυλους.Διαβασα οτι υπαρχει προβλημα αλλα το θεμα μου ειναι οτι δεν μου δειχνει ποτε τελειωνει τις τροφες ωστε να ξερω.Δεν υπαρχει ρολοι ωστε να βλεπω εστω απο εκει.Ελπιζω στην βοηθεια σας..ευχαριστω εκ των προτερων..:)
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.