Πρόβλημα με την Ροδακινιά

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την konstadinos1999, 12/10/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. konstadinos1999

    konstadinos1999 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σας, προσεξα οτι εχω ξεκλειδωσει ενα ρουνο στο δεντρο της σοφιας το οποιο δινει μια ροδακινια , αλλα εψαξα παντου στην φαρμα μου και στα υπαρχοντα μου και δεν την βρηκα πουθενα. Τι πρεπει να κανω?? [​IMG]
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Κανε μια ανανέωση στο παιχνίδι και ψάξε στην μπάρα αριστερά ,στα υπάρχοντα, στην κατηγορία δέντρα (όλα)
    Αν δεν την βρεις δώσε μας σε παρακαλώ το ID σου
     
  3. konstadinos1999

    konstadinos1999 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Χρήστης: konstadinos1999ID: 21136294
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Την ροδακινιά την πήρες από το δέντρο της σοφίας 2011-06-12 22:18:53, δηλαδή πριν 6 χρόνια
    προφανώς θα την έδωσες για ανταλλαγή ή δώρο σε κάποιο πάρε δώσε ή θα την χρησιμοποιήσες σε κάποιο τρένο
    Τα στοιχεία δείχνουν μόνο ότι την έχεις δώσει
     
  5. konstadinos1999

    konstadinos1999 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Συγνώμη αλλά αν είχα ένα δέντρο που δεν το παίρνεις κάθε ημέρα το οποίο είναι σπάνιο κατά την γνώμη μου,τότε ούτε θα την έδινα, ούτε θα την αντάλλαζα, ούτε θα την χρησιμοποιούσα σε κάποιο τρένο. Αν γίνετε να μου διαγράψετε τον ρουνο της ροδακινιάς και να την ξανά κάνω ή να μου δώσετε εσείς την ροδακινιά θα το εκτιμούσα πολύ. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
     
  6. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Δεν γνωρίζουμε τους λόγους για τους οποίους εσύ αποφάσισες να δώσεις ένα σπάνιο δέντρο, αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός ότι το έδωσες.
    Δεν μπορούμε να κάνουμε ούτε διαγραφή του ρούνου, ούτε να πιστώσουμε το δέντρο, εφόσον δεν υπήρξε κάποιο τεχνικό πρόβλημα από μεριάς μας. Σε επόμενο δρώμενο πάρε-δώσε μπορείς να βρεις μια ροδακινιά, ανταλλάσσοντας με κάποιο δέντρο ή αντικείμενο.
     
  7. konstadinos1999

    konstadinos1999 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ευχαριστώ πολύ , καλή συνέχεια.
     
  8. Unicorn*

    Unicorn* Στρατηγός του φόρουμ

    Παρακαλούμε

    το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.