Πρόβλημα με την Αμαξοστοιχία...

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την sofaki1968, 22/5/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλημέρα! Δεν μπορώ να πάρω μυστηριώδες φορτίο...
    Δίνω αναβαθμίσεις και συμπληρώνω 630 αξία ανταλλαγής, μου βγάζει το πράσινο "τικ" στο φορτίο και ενώ το επιλέγω και το τρενάκι φαίνεται να ξεκινάει ... δεν γίνεται τίποτα τελικά!
    Το έκανα το πρωί νομίζοντας πως το πήρα και όταν γύρισα σπίτι μετά από ώρες τίποτα. Τώρα μόλις το τσέκαρα ως εξής. Έδωσα 3 κίτρινες αναβαθμίσεις κουρείο προβάτων (3χ170) + 2 κίτρινες αναβαθμίσεις στάβλων προβατων (2χ20) + 1 κίτρινη αναβάθμιση χαμαιλέοντα.
    Όταν έφυγε το τρενάκι και πήγα στη μπάρα μου όλα τα παραπάνω ήταν εκεί ... ενώ λογικά θα έπρεπε να λείπουν.
    Χθες ήταν όλα κανονικά και μάλιστα μου έτυχαν 2 φωλιές τρίτωνα! Τι μπορεί να συμβαίνει? Μόνο εγώ έχω το πρόβλημα?
     
    Αρέσει στον/ην graganta.
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Μπορείς να μου δώσεις το id σου;
     
  3. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Το λέω δημόσια?
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Το Id σου είναι το νούμερο που είναι γραμμένο στο ξύλινο πλαίσιο της φάρμας, δίπλα απο το όνομα σου. Ναι θα το πεις δημόσια.
     
  5. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Οκ. Είναι ID: 27166523
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

  7. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Θα το κάνω και επανέρχομαι. Μην κλείσετε ακόμα το θέμα.
     
  8. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το θέμα θα παραμείνει ανοιχτό μέχρι να μας ενημερώσεις εάν λύθηκε το πρόβλημα σου.
     
  9. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Το έκανα και δοκίμασα πάλι με τις ίδιες αναβαθμίσεις και μου έβγαλε μήνυμα πως δεν έχω αρκετά προϊόντα. Όταν έβαλα διαφορετικές αναβαθμίσεις μου το πήρε κανονικά και μου έβγαλε το ρολογάκι της αντίστροφης μέτρησης για την παράδοση του φορτίου. Οπότε φαίνεται πως το πρόβλημα λύθηκε.
    Πως γίνεται όμως να βλέπω στη μπάρα μου αυτές τις αναβαθμίσεις ενώ δεν υπάρχουν?
     
  10. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το πρόβλημα φαίνεται να υπάρχει με τον κίτρινο στάβλο χαμαιλέοντα.
    Και αυτό γίνεται γιατί ο στάβλος είναι ήδη αναβαθμισμένος.

    Βάλε αυτόν τον στάβλο σε ένα κενό μέρος της φάρμας σου και κατόπιν αφαίρεσέ τον με το εργαλείο.

    Μετά απ αυτή τη διαδικασία θα μπορείς να φορτώσεις και αυτόν το στάβλο στο τρένο, χωρίς να σου εμφανίζεται η ένδειξη ότι δεν έχεις αρκετά προϊόντα.
     
    Αρέσει στον/ην -lousi-leon2001.
  11. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Επειδή έχω στη μπάρα 6 αναβαθμίσεις κίτρινων στάβλων χαμαιλεόντα για να μην ξηλώνω χωράφια θα το κάνω αργότερα. Αν έχω άλλη απορία θα επανέλθω σε νέο θέμα.
    Ευχαριστώ για όλα. Μπορεί να κλείσει το θέμα.
     
  12. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε.
    Καλή συνέχεια.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.