Πρόβλημα με καλάθι

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την annaf, 12/9/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. annaf

    annaf Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    γεια σας.....εστειλα μηνυμα με τα 2.50 ευρω για να παρω τα καλαθια και ενω εχει ερθει το μηνυμα οτι πιστωθηκαν δεν εχουν μπει στο παιχνιδι και ανανεωση εχω κανει αρκετες φορες
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Μπορείς να μου δώσεις το ID σου;

    Επίσης θα σε παρακαλέσω να μην γράφεις με κεφαλαία καθώς απαγορευεται από τους κανονες.
     
  3. annaf

    annaf Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    48439317
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Στις 2017-09-12 12:05:44 αγόρασες ένα μικρό καλάθι και σου πιστώθηκε κανονικά.
     
  5. annaf

    annaf Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    αυτος σας εξηγω οτι δεν εχει ερθει τιποτα στο παιχνιδι....ουτε το μηνυμα με το παραθυρακι στην αρχη ηρθε που λεει οτι πιστωθηκαν τα παρακατω......εχουν μπει σε καποιο αλλο σημειο και δν το γνωριζω?

    εστειλα και αλλο μηνυμα και σε αυτη τη φορα το παραθυρο βγηκε αλλα οταν παω να παιξω το παιχνιδι αντι να δειξει 20 μου εβγαλε 1 παιχνιδι μονο.....εγω τωρα τι εχασα 5ευρω ετσι?

    Ελεγχόμενος συντονισμός - Συγχώνευση δημοσιεύσεων
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 12/9/17
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καταρχήν θα σε παρακαλέσω να μην διπλοποστάρεις.

    Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.
    Τι 20 σου δείχνει;
     
  7. annaf

    annaf Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    με 2.50 ευρω ποσα παιχνιδια παιζω?ειναι να παιξω 20 παιχνιδια?
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μάλλον έχεις μπερδευτεί.
    Το μικρό καλάθι δίνει:

    85 φυτά καμελίνα = Φυτό
    20 Δοχεία Καυσίμων = Αναδυόμενο
    1 Βιοκαύσιμο = Προχωράς ένα βήμα στο δρώμενο
    40 Σακιά Σούπερ Λίπασμα

    Και τα δύο καλάθια έχουν πιστωθεί κανονικά στο λογαριασμό σου.
     
  9. annaf

    annaf Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    ξαναπηρα καρτα στη διαρκεια του παινιδιου και ολα κυλησαν ομαλα.....επαιξα τα παιχνιδια που ηταν δηλαδη 20 παιχνιδια.....σημερα ξαναπηρα καρτα και δν επαιξα ουτε ενα παιχνιδι...μιλαω παντα για το παιχνιδι με τα αεροπλανακια
     
  10. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν μπορώ να καταλάβω σε τι αναφέρεσαι.

    Σε αυτό το λογαριασμό έχει γίνει αγορά 2 καλαθιών μόνο σήμερα και έχουν πιστωθεί κανονικά τα αντικείμενα που έπρεπε να πιστωθούν.
    Μάλλον θα έχεις μπερδευτεί με άλλο δρώμενο.
     
  11. annaf

    annaf Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    που ειναι τα αντικειμενα αφου πιστωθηκαν....αυτο εξηγω τοση ωρα δεν υπαρχουν μεσα στο παιχνιδι...οι καρτες πιστωθηκαν αλλα τα αντικειμενα τα οποια αναφερονται δεν βρισκονται μεσα στο παιχνιδι....δεν μπηκαν τα αντικειμενα...αυτο εξηγω
     
  12. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    85 φυτά καμελίνα = Φυτό
    20 Δοχεία Καυσίμων = Αναδυόμενο
    1 Βιοκαύσιμο = Προχωράς ένα βήμα στο δρώμενο
    40 Σακιά Σούπερ Λίπασμα

    Αυτά πιστώθηκαν για κάθε ένα καλάθι!
     
  13. annaf

    annaf Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    μπορω να μιλησω με εναν υπευθυνο??? ξαναλεω δεν υπαρχουν και δεν βρισκονται μεσα στο παιχνιδι......εσεις η ιδια μου λετε οτι επρεπε να ειναι
    85 φυτά καμελίνα = Φυτό
    20 Δοχεία Καυσίμων = Αναδυόμενο
    1 Βιοκαύσιμο = Προχωράς ένα βήμα στο δρώμενο
    40 Σακιά Σούπερ Λίπασμα
    αφου εγω πητα 2 καρτες επρεπε να ειναι επι 2 ολα αυτα....εγω εχασα και 5ευρω και τα πραγματα δεν μπηκαν και το παιχνιδι θα λειξει και δεν θα το χω παρει.....εσεις τι θα κανατε στη θεση μου???? αμα ειναι να μοιραζουμε 5ευρα ετσι και η δουλεια στο παιχνιδι να μη γινετε τοτε γιατι να συνεχισω να παιρνω καρτες? δεν ειναι η πρωτη φορα που αγορασα καρτα
     
  14. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Θα σε παρακαλέσω να διαβάσεις προσεκτικά τι γράφω. Τα αντικείμενα που έπρεπε να λάβεις, τα έλαβες.
    Εσύ προφανώς νόμιζες οτι θα λάβεις κάτι άλλο

    Είχες 1340 σούπερ λίπασμα. Ελαβες 80 από τα καλάθια και έχεις 1420 τώρα = Πιστώθηκαν
    Ελαβες 2 χ Βιοκαύσιμο τα οποία και έπαιξες στις 13:24
    Είχες 17 Δοχεία Καυσίμων, έλαβες 40 και έχεις τώρα 57
    Έλαβες 170 φυτά τα οποία χρησιμοποίησες και έφτιαξες επιπλέον βιοκαύσιμα.

    Μπορείς να μου πεις τι ακριβώς δεν πιστώθηκε;
    Λέει πουθενά στο παιχνίδι ή στις ΣΕ οτι θα λάβεις "20 παιχνίδια"?
     
  15. annaf

    annaf Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    αυτα ειναι δικαιολογιες που λετε...δεν περιμενα να αναγνωρισετε το λαθος γιατι απο εσας προερχεται....επρεπε να παιξω 40 παιχνιδια με τις 2 καρτες και επαιξα μονο 1! μπορειτε να το ξαναδειτε....επρεπε να εχω 40 δοχεια καυσιμων και ειχα μονο 1 το οποιο και επαιξα...τα υπολοιπα παιχνιδια γιατι δεν τα επαιξα????ισως εσεις δεν μπορειτε να καταλαβαετε τι σας λεω ....εγω ξερω οτι εδωσα 5ευρω και παιχνιδι δεν επαιξα
     
  16. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Αυτά είναι αναδυόμενα και τα ελαβες.
    Θα πρέπει να τα βάλεις στο μύλο μαζί με φυτά να φτιάξεις καύσιμα. Δεν τα χρησιμοποιείς όπως είναι.