Προβολή Σινεμά

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την lik992t, 22/9/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. lik992t

    lik992t Αρχάριος στο φόρουμ

    Εδώ και λίγο διάστημα δεν προβάλλονται τα φιλμάκια. Αντ΄ αυτού επιμένει να εμφανίζεται ένα κείμενο στα Αγγλικά από κάποια υποτίθεται ιδιωτική αστυνομία Ludens κτλ.
    Δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε άλλους συμπαίκτες;;;;;Παρακαλώ να με ενημερώσετε.
    Είναι πολύ εκνευριστικό, να μην υπάρχει αυτή η δυνατότητα ξαφνικά και συνέχεια σ΄ ένα παίκτη που παίζει από τότε που ξεκίνησε αυτό το παιχνίδι.
    Παρακαλώ τους υπεύθυνους ομάδας Farmerama στην Ελλάδα να ενεργήσουν και λύσουν σύντομα αυτό το πρόβλημα διαφορετικά θα είναι μεγάλη απογοήτευση....
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
    kyr.
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Μπορείς να μας κάνεις ενα screenshot για να δούμε τι πρόβλημα έχεις;
     
  3. lik992t

    lik992t Αρχάριος στο φόρουμ

    προβολή Σινεμά

    αφαίρεση λινκ
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Ειλικρινά προσπαθώ να καταλάβω τι ακριβώς κάνεις τόση ώρα βάζοντας μας Link απο άγνωστες σελίδες και σελίδες με Ιούς.

    Σου ζητήσαμε screenshot απο το σινεμά καθώς δεν έχουμε ιδέα για το εννοείς με την περιγραφή σου.

    Αν συνεχίζεις να βαζεις τέτοιους είδους Link θα υποχρεωθούμε να σε αποκλείσουμε.
     
  5. lik992t

    lik992t Αρχάριος στο φόρουμ

    Δεν ξέρω πως να κανω screenshot στον υπολογιστή.
    Αυτά που στέλνω είναι από φωτογραφίες που εβγαλα στο κείμενο που εμφανίζεται όταν πατάω για προβολη φιλμ, με το κινητό μου.
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

  7. kyriakos081964t

    kyriakos081964t Αρχάριος στο φόρουμ

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Πιστεύω τώρα να τα έχω καταφέρει. Ευχαριστώ, περιμένω απάντησή σας. Ελπίζω να λυθεί το πρόβλημά μου.
     
    Αρέσει στον/ην kikijimy.
  8. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Θα πρέπει στο τέλος να πατήσεις το πράσινο ότι είσαι άνω των 18 ετών, αν όντως φυσικά είσαι. Αυτό συμβαίνει γιατί είχες δηλώσει προφανώς στην εγγραφή σου ότι είσαι κάτω των 18.
     
  9. loukas203333t

    loukas203333t Αρχάριος στο φόρουμ

    Δεν το δέχεται αυτό. Δεν πατιέται.
    Ούτε είχα δηλώσει κατά την εγγραφεί ότι είμαι ανήλικος.
    Πως μπορεί να λυθεί το πρόβλημα.
     
  10. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Μπορείς να δοκιμάσεις με κάποιον άλλον περιηγητή να μπεις στο παιχνίδι και να δεις σινεμά?
    Θα σε παρακαλέσουμε για άλλη μια φορά, να γράφεις μόνο από έναν λογαριασμό
     
  11. kyriakos081964t

    kyriakos081964t Αρχάριος στο φόρουμ

    Ωραία, θα γράφω μόνο απ΄ αυτό το λογαριασμό.
    Η ημερομηνία γέννησης κατά την εγγραφή κάποιου φαίνεται στον Λογαριασμό του και μπορεί να την αλλάζει όποτε θέλει.
    Δεν μπορείς να μπείς στο παιχνίδι, για να δείς Σινεμά, από κανένα περιηγητή.
    Αν δεν μπορεί η ΦΑΡΜΕΡΑΜΑ να προστατέψει τους παίκτες και να επιλύει προβλήματα τότε ποιος μπορεί;
     
  12. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Οπως βλέπω σε αυτό το θέμα έχεις γράψει απο 3 διαφορετικούς λογαριασμούς και στο forum χρησιμοποιείς συνολικά 10 λογαριασμούς.
    Θα σε παρακαλέσω λοιπόν να γράφεις απο το λογαριασμό στο οποίο υπάρχει πρόβλημα. Συνεπώς η ερώτηση μου είναι σε ποιον απο τους 10 λογαριασμούς σου αντιμετωπίζεις πρόβλημα με το cinema?

    Τι Browser χρησιμοποιείς; Εχεις δοκιμάσει κάποιο άλλο browser?

    Τέλος να σε ενημερώσω οτι η εν λόγω διαφήμιση δεν έχει καμία σχέση με ιδιωτική αστυνομία ή υπηρεσίες κατασκοπείας για να υπάρχει λόγος να σε προστατέψουμε απο κάτι.
    Προφανώς είδες την λέξη "privacy policy" που σημαίνει "Δήλωση προστασίας προσωπικών δεδομένων"
    Η αστυνομία ονομάζεται police και η λέξη ιδιωτική μεταφράζεται ως private.
    Οπως βλέπεις ή έκφραση "privacy policy" δεν σημαίνει σε καμία περίπτωση Ιδιωτική αστυνομία και να είσαι σίγουρος 100% οτι κανείς δεν σε κατασκοπεύει ή σε παρακολουθεί όσο παίζεις Farmerama.

    Με λίγα λόγια η "Δήλωση προστασίας προσωπικών δεδομένων" περιγράφει τους όρους χρήσης της υπηρεσίας και συγκεκριμένα αναγράφει οτι τα προσωπικά στοιχεία που έχεις καταχωρήσει στο παιχνίδι μας δεν θα καταγραφούν στην έρευνα. Εσύ θα πρέπει να συμφωνήσεις με αυτό ωστε να προχωρήσει η έρευνα και να μπορέσεις να συμμετέχεις σε αυτήν ωστε να λάβεις το δώρο σου.

    Μπορείς λοιπόν τώρα να μου εξηγήσεις τι ακριβώς πρόβλημα αντιμετωπίζεις;
    Φοβάσαι οτι κάποιος σε παρακολουθεί;
    Υπάρχει τεχνικό πρόβλημα και δεν μπορείς να συνεχίσεις την έρευνα;
    Γιατι αδυνατώ να καταλάβω που ακριβώς υπάρχει πρόβλημα
     
    Αρέσει στον/ην CrazyGM.
  13. kyriakos081964t

    kyriakos081964t Αρχάριος στο φόρουμ

    Γειά σας,
    το θέμα είναι ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα με τη Δήλωση προστασίας δεδομένων και φυσικά συμφωνώ.
    Το πρόβλημα είναι ότι τα δύο πράσινα κουμπιά που εμφανίζονται ΔΕΝ πατιούνται ,ούτε και το κουμπί absenden(Γερμανικά)=στέλνω, για να μπορώ να επιβεβαιώσω και να στείλω την απάντηση μου.Δυστυχώς το κείμενο δεν είναι στην Γερμανική γλώσσα, την οποία και γνωρίζω.
    Έτσι παραμένω εγκλωβισμένος πάνω από δύο μήνες, χωρίς να μπορώ να κερδίζω τα αντίστοιχα δώρα.
    Όπως μου ζητήσατε και το έγραψα σε προηγούμενο μήνυμα, θα γράφω μόνο από αυτό το Λογαριασμό.
    Πάντως το πρόβλημα το έχουν όλοι οι πλασματικοί μου παίκτες, αφού έχουν την ίδια e-mail διεύθυνση.
     
  14. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Το e-mail δεν έχει καμιά σχέση με το πρόβλημα
    Δεν μας απαντάς όμως ποιον Browser χρησιμοποιείς και αν έχεις δοκιμάσει να συνδεθείς με κάποιον άλλον;
     
  15. kyriakos081964t

    kyriakos081964t Αρχάριος στο φόρουμ

    Συγγνώμη, που σας παίδεψα λιγάκι.
    Χρησιμοποιούσα Internet explorer και δοκίμασα Google Chrome, όπου επιτρέπει την αποδοχή και αποστολή της συμφωνίας και στη συνέχεια την είσοδο στα φιλμάκια του Σινεμά.
    Ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση.
     
  16. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    θα προωθηθεί το πρόβλημα με τον Internet explorer
    Παρακαλούμε, καλή συνέχεια :)
    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει
     
    Αρέσει στον/ην pap100.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.