Προβλημα σχετικα με την paysafe

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την ΔΗΜΗΤΡΗΣ1972, 12/2/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. ΔΗΜΗΤΡΗΣ1972

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ1972 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημερα σε ολη την ομαδα.

    Θα ηθελα μια πληροφορια για την καρτα paysafe.Πριν απο λιγη ωρα ελαβα ενα mail με το οποιο μου ζητειται απο την εταιρια να στειλω αντιγραφο της ταυτοτητας μαζι με μια φωτογραφια για λογους αναβαθμισης με βαση καποιο αιτημα απο πλευρας μου το οποιο, ωστοσο, εγω δεν εχω υποβαλει ποτε.Μαλιστα εχουν την απαιτηση η ταυτοτητα μου να εχει και διεθνεις χαρακτηρες.
    Γνωριζετε εσεις κατι σχετικα με αυτο?
    Ο λογαριασμος μου στην paysafe αναφερει οτι κλειδωθηκε και δεν ειναι δυνατη η οποιαδηποτε συναλλαγη.
    Εχω στειλει ερωτημα και σε αυτους και περιμενω καποια απαντηση αλλα ελπιζω να ειναι απολυτως αντιληπτο οτι ακομα και αν ειχα διεθνη ταυτοτητα δεν επροκειτο να προχωρησω σε τετοιου ειδους κινηση.
    Παρακαλω ενημερωστε με αν εχει υποπεσει κατι στην αντιληψη σας.
    Ευχαριστω πολυ.
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Αυτό δεν έχει να κάνει με εμάς.
    Θα πρέπει να επικοινωνήσεις με την paysafe.
     
  3. ΔΗΜΗΤΡΗΣ1972

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ1972 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Υπαρχει εκπροσωπος στην Ελλαδα? Προσπαθησα να επικοινωνησω τηλεφωνικα αλλα βγαινει αυτοματος στα αγγλικα.
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Εγώ είμαι διαχειρίστρια του Farmerama και όχι της Paysafe.
    Δεν γνωρίζω πως λειτουργούν εκεί. ;)
    Είναι σαν να με ρωτάς αν ξέρω το τηλέφωνο του διεθυντής της Eurobank.

    Το Farmerama δεν έχει καμία σχέση με την paysafe.
     
  5. ΔΗΜΗΤΡΗΣ1972

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ1972 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Με συγχωρεις αλλα δεν ειναι δεν ειναι δυνατον να μου λες οτι το farmerama δεν εχει καμμια σχεση με την paysafe οταν αυτη ειναι βασικο μεσω συναλλαγης για αγορα νομισματων του παιχνιδιου.
    Πες μου καποιον αλλον εκτος των διαχειριστων που μπορει να με ενημερωσει.
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Το παιχνίδι σου δίνει κάποιους τρόπους ώστε να αγοράζεις φιορίνια, καλάθια/πακέτα και προσφορές. Αν αντιμετωπίζεις πρόβλημα με τη κάρτα σου δεν φταίει το παιχνίδι. Να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη της κάρτας σου να μάθεις για ποιό λόγο σου ζητάει να κάνεις αυτή τη διαδικασία. Το Farmerama ουδέποτε ζητά προσωπικά έγγραφα για να κάνεις μια αγορά.
    Επίσης δεν φαίνεται λογικό να έχουμε την εξουσιοδότηση και την δικαιοδοσία να κλειδώνουμε τραπεζικούς λογαριασμούς. ;)
     
  7. ΔΗΜΗΤΡΗΣ1972

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ1972 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ρε παιδια ελεος ειλικρινα.Συνεννοουμαστε η οχι?
    Δεν σας ειπα οτι φταιτε εσεις ουτε οτι μου ζητατε εσεις κατι αντικανονικο.
    Μια πληροφορια ζητησα σχετικα με το προβλημα που αντιμετωπιζω γιατι δεν μπορω να βρω καποιον στην Ελλαδα που να γνωριζει τι συμβαινει ακριβως.Εστειλα ενα μηνυμα σε καποια διευθυνση της paysafe αλλα δεν γνωριζω αν ισχυει.

    Ευχαριστω πολυ παντως για τον κοπο.Καλη συνεχεια.
     
    Αρέσει στον/ην νταφυντακ.
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Κι εμείς σου απαντάμε οτι δεν είναι πρόβλημα του Farmerama, είναι πρόβλημα της κάρτας σου. Επικοινώνησε με την υποστήριξη της paysafe για να σου δώσουν πληροφορίες. Αν κάνεις αναζήτηση στο διαδίκτυο και γράψεις "Φόρμα επικοινωνίας με την paysafe", μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί τους. Απο την πλευρά μας δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα και ουδεμία ανάμειξη της Bigpoint με τέτοιου τύπου διαδικασίες.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.