Προβλημα στην αλλαγη χωραφιων...

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την jimisraf1, 20/11/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλο μεσημερι...Εδω και 3 μερες περιπου, οταν πας στις αποστολες στην κεντρικη πλατεια και πατησεις εκει,μετα δεν μπορεις να φυγεις και πρεπει να πατησεις επανεκινηση για να μπορεσεις να πας σε αλλο χωραφι...Νομιζα οτι ηταν τυχαιο αλλα συνεχιζεται και σημερα σε ολες τις φαρμες μου...Ειναι γνωστο το προβλημα?
     
  2. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

  3. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Κιρκη μου,παιζω πολλα χρονια και το εχω κανει αυτο...Θα το ξανακανω...Γινεται απο τοτε που ειπε η Χαρα,την Πεμπτη,οτι γινονται εργασιες συντηρησης...Απο οπου κι αν μπαινω...Θα το κανω και θα ενημερωσω παλι...Καλο μεσημερι....
     
  4. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Ναι αλλά οι εργασίες συντήρησης έχουν τελειώσει! :(

    Προσπάθησε ξανά σε παρακαλώ και ενημέρωσε μας αν λύθηκε το πρόβλημα!

    Το θέμα θα παραμείνει ανοιχτό μέχρι να μας ενημερώσεις.
     
  5. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Σ ευχαριστω για την αμεση απαντηση...Θα ενημερωσω αφου κανω αρκετες δοκιμες...Καλο μεσημερι και καλη συνεχεια να εχεις...
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Μπορείς σε παρακαλώ να μας δώσεις το id σου;
     
  7. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    31369362 hazel...
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    καλησπέρα

    Έλεγξα το λογαριασμό σου και δεν είδα κάποιο πρόβλημα με την λαχαναγορά.
    Έχεις κάνει καθαρισμό flash cache μετά το update? Δοκίμασες σε διαφορετικό browser και έχεις και εκεί πρόβλημα;

    Υπάρχει κάποιο πρόβλημα και το παιχνίδι είναι αργό ή κολλάει μετά από την συγκομιδή των αποθηκευτικών χώρων. Μήπως το πρόβλημα σου είναι από αυτό και όχι από την λαχαναγορά. Αν ναι, αυτό το πρόβλημα έχει προωθηθεί και θα διορθωθεί το συντομότερο δυνατόν.
     
  9. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Χαρα μου καλο μεσημερι...Εκανα καθαρισμο κι επισης το κανει και απο τον chrome και απο τον explorer...Δηλαδη πας στο κεντρικο κτιριο στην πλατεια,πατας αποστολες η οποιοδηποτε απο τα 3 εικονιδια και η δεν σου ανοιγει η μετα δεν μπορεις να φυγεις να πας σε αλλο μερος της φαρμας...Κανει οτι γεμιζει μια μπαρα και δεν γινεται τιποτα,αν δεν κανεις ανανεωση...Το προβλημα δημιουργηθηκε απο την Πεμπτη που εγιναν οι εργασιες συντηρησης...Και δεν κολλαει το παινιδι,ουτε ειναι αργο...
     
  10. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μήπως έχεις κάποιο add blocker ενεργό;
    Από τι Browser είσαι;
    Εχεις καθαρίσει Cookies ή Flash cache?
     
  11. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Μπαινω και απο chrome και απο explorer...Εκανα και καθαρισμο και δεν εχω αλλο add blocker ενεργο...Ομως δεν ειναι σωστο και ειναι αγενεια απο μερους μου,μεσημεριατικα Κυριακης,να σε απασχολω με το παιχνιδι...Δεν πρεπει...Αστο...Θα προσπαθησω ξανα το βραδυ και βλεπουμε...Καλο μεσημερι να εχεις με την οικογενεια σου...
     
  12. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Δυστυχως το προβλημα εξακολουθει...Πας στη λαχαναγορα,πατας τις αποστολες,βγαινεις να πας λαικη κι οταν ξαναπας στη λαχαναγορα δεν ανοιγει κανενα απο τα 3 σηματακια,αν δεν κανεις ανανεωση...Και μετα την ανανεωση ομως,αν ξανακανεις το ιδιο,παλι θελει ανανεωση ...Μακαρι να διορθωθει...Καλο βραδυ...
     
    Αρέσει στον/ην GaTe987.
  13. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Δοκίμασε να κάνεις επανεκκίνηση στο μόντεμ , μήπως φταίει η σύνδεση σου .
     
  14. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλημερα Βικυ...Τα εχω κανει ολα...Μου εστειλε και μηνυμα συμπαικτης-τρια που εχει το ιδιο προβλημα και ειπα να το αναφερει...Οταν πας στη λαχαναγορα και πατησεις αποστολες η παραγγελιες και μετα πας στη λαικη για ν αγορασεις αυτα που ζηταει,οταν γυριζεις στη λαχαναγορα,δεν σ αφηνει να μπεις σε κανενα απο τα 3 εικονιδια,αν δεν κανεις ανανεωση...Σπανιοτατα σ αφηνει μια η δυο φορες,αλλα μετα παλι θελει ανανεωση...Και οταν κανεις ανανεωση και δοκιμαζεις παλι,γινονται τα ιδια...Συνεχεια θελει ανανεωσεις...Εκανα καθαρισμους,μπηκα απο chrome και explorer τα ιδια...Ας ελπισουμε να λυθει...Συγνωμη γιατι εγινα και κουραστικος...Καλημερα και παλι...
     
    Αρέσει στον/ην GaTe987.
  15. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Το πρόβλημα το προωθήσαμε και περιμένουμε την επίλυσή του.

    Καλή συνέχεια, το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.