Προβλημα με σταβλους

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την akatamaxhtoss, 13/6/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. akatamaxhtoss

    akatamaxhtoss Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπερα εχω προβλημα με σταβλους απο σαλαχια ειχα 4 και αποτομα μου εγιναν 2. Μπωρειτε να βοηθησετε?
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Πρέπει να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη.
    Την υποστήριξη θα την βρεις κάτω από το ξύλινο πλαίσιο της φάρμας σου.
    Το email που θα συμπληρώσεις θα πρέπει να είναι έγκυρο και να έχεις πρόσβαση σε αυτό γιατί εκεί θα λάβεις την απάντηση από την υποστήριξη
     
  3. akatamaxhtoss

    akatamaxhtoss Αρχάριος στο φόρουμ

    Ναι εχω επικοινωνησει 2 φορες με την υποστηριξη εδω και μια μιση εβδομαδα και ακομα αναμενω στο ακουστικο μου φενεται οτι δεν τους ενδιαφερει το προβλημα το δικο μου και για αυτο ειπα να γραψω εδω μηπως μπωρουσατε να με βοηθησετε. Ευχαριτω πολυ που εστω μου γραψατε απλος εαν ειναι ευκολο να πειτε σε εκεινα τα παλικαρια να μου απαντησουνε.
     
    Αρέσει στον/ην sertheo.
  4. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Δεν υπάρχει περίπτωση να μη σου έχουν απαντήσει τα παλικάρια εάν έχεις ακολουθήσει τη σωστή διαδικασία.
    Εάν έχεις στείλει υποστήριξη τότε έχεις λάβει και απάντηση στο email που δήλωσες.
    Εχεις δώσει ένα έγκυρο email που να έχεις πρόσβαση σε αυτό για να επικοινωνήσουν μαζί σου;
    Η επικοινωνία με την υποστήριξη, γίνεται μόνο μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

    Δώσε μας σε παρακαλώ το ID σου
     
  5. akatamaxhtoss

    akatamaxhtoss Αρχάριος στο φόρουμ

    Ναι εχω δωσει σωστο και το κοιταω το email αλλα μονο μου στελνουν οταν ρειχνω χρημα με τους σταβλους μουγκα εχει που τους ειπα. Ευχαριστω για το χρονο σας θα ξερω και εγω απο εδω και περα τι θα κανω αφου δεν απαντανε
     
    Αρέσει στον/ην sertheo.
  6. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Δώσε μας σε παρακαλώ το ID σου.
    Θα το βρεις στο κάτω μέρος της φάρμας σου πάνω στο ξύλινο πλαίσιο.
     
  7. akatamaxhtoss

    akatamaxhtoss Αρχάριος στο φόρουμ

    Το ID: 4656094 ειναι αυτο ευχαριστω
     
  8. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Στις 2019-05-05 17:01:46 πλήρωσες 630 φιορινια και αγορασες ένα πακετο.
    Μαζί με το πακέτο πήρες και μια λιμνούλα σαλαχιού.
    Κέρδισες άλλη μια λιμνούλα σαλαχιού από τους μυστηριώδες σταβλάρχες
    Δεν είχες 4 λιμνούλες, αλλά 2
    Θα ήθελα επίσης να σου πω , πως η υποστήριξη αν ακολουθήσεις τη σωστή διαδικασία, σου απαντάει πάντα εντός της ημέρας.
    Αν λες ότι έστειλες υποστήριξη με το σωστό τρόπο, κοίταξε στο email σου και στην ανεπιθύμητη αλληλογραφία, ίσως έχει πάει εκεί η απάντηση.