Προβλήματα log in

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την Happy_Unicorn, 9/10/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Happy_Unicorn

    Happy_Unicorn Μόνιμος στο φόρουμ

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες,

    Ανοίγουμε αυτό το θέμα να τα προβλήματα Log in που αντιμετωπίζετε.
    Θα σας παρακαλούσαμε να μην ανοίγετε νέα θέματα για το συγκεκριμένο πρόβλημα.


    Οι επίσημες ανακοινώσεις για το πρόβλημα εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Προβλήματα-log-in.11192/#post-41272

    Η ομάδα του Farmerama
     
  2. seawaves

    seawaves Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    η φιλη μου δεν μπορει να μπει στη φαρμα της. το μηνυμα που τις βγαζει ειναι'' An error occurred while processing your request.
    Reference #97.9489ba5d.1412840614.e40c54b3""με τα τελευταια νουμερα να αλλαζουν καθε φορα που προσπαθει να ξαναμπει.
    ολα τα γνωστα τα εχει κανει (επανεκκινηση, καθαρισμος κλπ)
    το προβλημα υπαρχει 3-4 ημερες και το μηνυμα λαθους ειναι το ιδιο.
    τι κανουμε? απο οτι ειδα στο φορουμ το γνωριζετε και προσπαθειτε να το φτιαξετε. αλλα μην ξεχνατε οτι τωρα με το εβεντ ειναι τουλαχιστον 'εκνευριστικο" για να μην αναφερω αλλο επιθετο.
    ευχαριστω για την προσοχη σας
     
  3. 66romanou

    66romanou Προχωρημένος

    Kαλημέρα σας
    Δεν ξέρω πού να γράψω την ιδέα μου, γι΄αυτό παρακαλώ για την κατανόησή σας, παρά την παράκληση να μην ανοίγουμε νέο θέμα για το ίδιο ζήτημα. Υπήρξα κι εγώ θύμα του προβλήματος με το log in, και βλέποντας κενό στο ημερολόγιο του Οκτωβρίου, μήπως θα μπορούσατε να εξετάσετε την πιθανότητα για παράταση του event ? Σας ευχαριστώ.
     
  4. natalia_prod72

    natalia_prod72 Στρατηγός του φόρουμ

    Καλημερα, μετα απο αρκετες ωρες ταλαιπωρια τα καταφερα και μπηκα, η κατασταση εχει ξεφυγει :mad: ενω η εταιρια ηξερε οτι υπηρχαν προβληματα δεν μπορουσε να αναβαλει το ιβεντ μεχρι να λυθουν?
    Εχω και ενα ερωτημα, οταν δεν μπορουμε να μπουμε στην φαρμα πως να μπορεσουμε να σας αναφερουμε τα προβληματα που εχουμε?
     
  5. dalaveri

    dalaveri Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλημερα κ απο μενα.....κ εγω τα ιδια προβληματα ειχα...και δυστυχως αφου δεν μπορουσα να μπω δεν με αφηνε να γραψω κ στο φορουμ....ελπιζω να μην εχουμε ξανα προβλημα....ειναι και το ιβεντ βλεπετε που δεν μας παιρνει να χασουμε μαζεματα....!!!!
     
  6. stavros72

    stavros72 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλημέρα εκ μέρους μου.Υποβάλω την ταπεινή μου άποψη για παράταση του ιβεντ, λόγω των τεχνικών προβλημάτων που έχουν προκύψει.Καλή συνέχεια σε όλους !!!
     
  7. liliane061058

    liliane061058 Αρχάριος στο φόρουμ

    kalimera thewrw oti i etereia prepei kati na kanei dioti xasame biotexnika proionta voi8ous kai sodies gia to event
     
  8. -Barbie73-

    -Barbie73- Ενεργός συντάκτης

    Καλημέρα και από μένα.
    Πιστεύω ότι η παράταση του event είναι το λιγότερο που μπορεί να κάνει η εταιρία για μας.
    Προσωπικά ελπίζω σε κάτι καλύτερο.........!
     
  9. alexbas

    alexbas Έμπειρος

    καλημερα κ απο μενα..
    να πω κ εγω απο τη μερια μου οτι θεωρω λογικο κ δικαιο να υπαρξει αποζημιωση αφου ακομα κ σημερα δεν μπορεσα οπως κ οι υπολοιποι να μπω οποτε τερμα ο σχεδιασμος κ για σημερα.
    να πω ομως οτι αν κ ειναι σωστο κ δικαιο κραταω μικρο καλαθι. ελπιζω αλλα δεν ειμαι αισιοδοξος. ευχαριστω και καλη συνεχεια με ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗ
     
  10. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    αυτή η διαδικασία με το να μη μπορεί να λειτουργήσει κανονικά ένα δρώμενο, είναι συνηθισμένη πια. η ιδιαιτερότητα που υπάρχει σε αυτό το συγκεκριμένο δρώμενο είναι ότι δεν υπάρχει χρόνος! κάθε λεπτό ειναι πολύτιμό. αν κάποιος - και είμαστε πολλοί- χάσει ένα μάζεμα τότε χάνει:
    φυτά δρώμενου που δεν μπορεί να αναπληρώσει
    βιοτεχνικά προϊόντα που πιθανόν λήγουν
    βοηθό που κέρδισε στο 2ο βήμα και δεν μπορεσε να αξιοποιήσει
    νερά που δεν αναπληρώθηκαν (δεν μπορεί να τα μαζέψει δύο φορές το 24ωρο, μια που θέλουν 12 ώρες για να γεμίσουν τις δεξαμενές
    και
    κάτι άλλο που ίσως μου διαφεύγει τώρα.

    νομίζετε ότι όλα αυτά αντικαθίστανται με μία παράταση 1-2 ωρών; για να έχουμε μερική (ολική δεν μπορεί να γίνει) αναπλήρωση των χαμένων, χρειάζονται τουλάχιστον 6,5 ώρες, όσο κάνει μια σπορά με νερό....
     
    Αρέσει στον/ην fullmeno.
  11. GIONA88

    GIONA88 Ανερχόμενος συντάκτης

    Ωρα 16.20 στη μεση ενος απαιτητικου event και δεν μπορω να μπω. www farmerama gr και μου βγαζει οτι η ιστοσελιδα δεν ειναι διαθεσημη. Και τωρα τι γινετε? 8ωρα φυτα, σως 2.30 ωρες η καθε μια κι εμεις εκτος παιχνιδιου.
     
  12. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    GIONA88 Σε παρακαλώ διάβασε τις τελευταίες επίσημες ανακοινώσεις.

    - Υπάρχει ξανά πρόβλημα με το Log in
    - Εχει ήδη δωθεί παράταση του δρώμενου
    - Θα υπάρχει αναλυτική ανακοίνωση αύριο με πολλές λεπτομέρειές.

    Θα σας παρακαλούσαμε θερμά να κάνετε λίγο υπομονή.
     
  13. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    Επιτέλους μπήκα στο παιχνίδι
    Ας ελπίσουμε ότι λύθηκαν τα προβλήματα
     
  14. ΒΗΜΑΣΩΤΑ

    ΒΗΜΑΣΩΤΑ Αναλυτής του παιχνιδιού

    Snorkelcita donde esta bonus κωδικός;
    Snorkelcita
    το δρώμενο είναι απαιτητικό
    θέλει προγραμματισμό τακτικό και αυστηρό
    μα έχω χρόνο λιγοστό για log in να προσπαθώ...
    Το σπίτι βάφω
    και νυστάζω απ΄τις 21:00 σαν καφέ κότα
    δεν μπορώ να ξενυχτώ περιμένοντας να μπω όπως και πρώτα.
    Η παράταση καλή κι έχω την υπομονή
    αλλά αν λήξουν οι βοηθοί και φάω τα τσάτνι
    μάλλον θα δυσκολευτώ, γι΄αυτό σε παρακαλώ
    δώσε bonus κωδικό γενναιόδωρο, παχιό.
     
    Αρέσει σε keftedakimou, Nantia123, xaris68 και 9 σε άλλους.
  15. xristos-ale3andros

    xristos-ale3andros Επίτροπος του φόρουμ

    και μένα με δυσκολεύει η ροή του παιχνιδιού αλλά αφού φαίνεται να υπάρχει γενικό πρόβλημα θα πρέπει να το υπομένουμε μέχρι να λυθεί.
    Παίζω τρία χρόνια αυτό το παιχνίδι και μπορώ να πω οτι δεν έχω συναντήσει πολλές περιπτώσεις όπου τεχνικά προβλήματα δε λυνόταν γρήγορα.
    Υπομονή και όλα θα γίνουν
     
    Αρέσει στον/ην empotonaki.
  16. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Τα προβλήματα log in έχουν αντιμετωπιστεί επιτυχώς.
    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.