Προβλήματα με client

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την walrus4673, 17/7/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. walrus4673

    walrus4673 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημέρα, έχω προβλήματα με κάποιους από τους λογαριασμούς μου στο client, ενώ μπαίνω δεν μπορώ να κάνω τίποτα ή κάνω μία ενέργεια και μετά κολλάει. Σας γράφω από έναν από αυτούς (walrus4673 id 12959971-ο βασικός μου είναι ο icons1 που μέχρι στιγμής λειτουργεί κανονικά, ένας ακόμη που έχει πρόβλημα είναι ο farmawer46-δεν μπορώ αυτή τη στιγμή να δω id).

    Ευχαριστώ.
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Τι ενέργεια κάνεις πριν κολλήσεις; Και όταν εννοείς οτι κολλάει, τι ακριβώς εννοείς;
    Θα πρέπει να μας δώσεις όσες περισσότερες πληφορίες μπορείς.
     
  3. walrus4673

    walrus4673 Αρχάριος στο φόρουμ

    Δώστε μου λίγο χρόνο, επιχειρώ μια απεγκατάσταση-επανεγκατάσταση που είδα ότι συστήσατε σε άλλο παίχτη και επανέρχομαι.

    Μετά την επανεγκατάσταση όλα φαίνεται να λειτουργούν σωστά. Ίσως "κόλλησε" από το γεγονός ότι πέρασα διαδοχικά από 7 διαφορετικούς λογαριασμούς.

    Για ενημέρωσή σας να σας πω ότι η πρώτη ένδειξη προβλήματος ήταν ότι δεν μου έβγαζε αυτόματα τη σελίδα των νέων, με το που έμπαινα, όπως συμβαίνει κανονικά. Μετά, στη βασική φάρμα δεν μπορούσα να κάνω καμία ενέργεια, το f5 δεν λειτουργούσε, όταν προσπαθούσα να πάω σε άλλη έκταση φόρτωνε αέναα μέχρι το 100% και ξαναγυρνούσε στο χάρτη. Μπόρεσα να μπω μόνο στην πόλη, όπου όταν πχ προσπάθησα να δω το event του ημερολογίου μου το άνοιξε αλλά ο κέρσορας μετατράπηκε σε μαργαρίτα και τα εικονίδια έδειχναν σαν να μην έχουν ανοίξει.

    Αυτά σας τα γράφω απλά ενημερωτικά, επειδή ρωτήσατε νωρίτερα και για την περίπτωση που είναι χρήσιμα. Αυτή τη στιγμή επαναλαμβάνω όλα λειτουργούν κανονικά. Ευχαριστώ πολύ, καλή συνέχεια.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 17/7/21
  4. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε,καλή συνέχεια και για σένα.

    Το πρόβλημα λύθηκε το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.