Προβλήματα με αστερονομίσματα και διακοσμητικά στη Λολαπαλούζα

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την ΚΑΤΕΡΙΝΑGIANIS, 20/12/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. ΚΑΤΕΡΙΝΑGIANIS

    ΚΑΤΕΡΙΝΑGIANIS Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημέρα, το πρόβλημα που έχω είναι ότι δεν πιστώθηκα 2 αστερομομίσματα ενώ είχα το ταμπλό και επίσης στο κατάστημα με τα διακοσμητικά δεν εμφανίζονται σωστά ποια διακοσμητικά έχω πάρει.
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα
    Διακοσμητικά , μπορείς να πάρεις όσα θέλεις, γι αυτό και δεν σου εμφανίζει το εξαντλήθηκε
    Μπορείς να μας δώσεις το id σου, για να ελέγξουμε για τα αστερονομίσματα;
     
  3. ΚΑΤΕΡΙΝΑGIANIS

    ΚΑΤΕΡΙΝΑGIANIS Αρχάριος στο φόρουμ

    το id ειναι 30123962. Το θεμα με τα διακοσμητικα ειναι οτι εχω παρει 3 αλλα μου δειχνει οτι πηρα αλλα και δεν με αφηνει να αγορασω αυτα που θελω για την φασολια.
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Δεν έχεις αστερονομίσματα για να αγοράσεις διακοσμητικά, όσα βλέπεις γκρι , δεν σε αφήνει να τα πάρεις γιατί δεν φτάνουν τα αστερονομίσματα και όχι γιατί τα έχεις πάρει. Μπορείς να αγοράσεις , μόνο όσα βλέπεις πράσινα.
    Τα 2 νομίσματα που αναφέρεις στο πρώτο ποστ, ο έλεγχος έδειξε, ότι πιστώθηκαν κανονικά.
     
  5. ΚΑΤΕΡΙΝΑGIANIS

    ΚΑΤΕΡΙΝΑGIANIS Αρχάριος στο φόρουμ

    Ευχαριστω για τις απαντησεις.
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ, καλή συνέχεια
    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.