Προβλήματα ιβεντ Πανσελήνου

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 4/11/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλησπερα
    το ρολοι μετρησης του χρονου του εβεντ, μου δειχνει τωρα 23 ωρες. πηρε παραταση το εβεντ ή δεν λειτουργει το ρολοι??
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    θα υπάρχει επισημη ανακοίνωση αν κάνετε λίγο υπομονή.
     
  3. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    οκ ευχαριστω
     
  4. xaris68

    xaris68 Στρατηγός του φόρουμ

    Καλησπερα!!!Ειχαν μπει 4 βιοτεχνικα ανθοδεσμη.Αυτη τη στιγμη μου δειχνει οτι εχει μπει το ενα σε λειτουργεια.Τελικα εχουν χαθει ή παραμενει προβλημα.
     
  5. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    καλησπέρα

    Εχουμε ενεργοποίησει το ένα πρόιον και έχουμε επιστρέψει τα υπόλοιπα στον αχυρώνα σου. Επίσης έχεις λάβει ακόμα ένα σαν αποζημίωση. Θα υπάρχει επίσημη ανακοίνωση σε λίγα λεπτά.
     
  6. xaris68

    xaris68 Στρατηγός του φόρουμ

    Κ.Χαρα τα βιοτεχνικα στον αχυρωνα παραμενουν 10 και εγω ειχα 14
     
  7. theanw1

    theanw1 Ανερχόμενος

    παρακαλω δεν μου πιστωθηκε ο χρονος μειωσης απο τη φασολια και το αρκουδακι στο layer εξακολουθει να δειχνει οτι μου δεινει επιπλεον ποντους στα φυτα της πανσεληνου
    τιπρεπει να κανω?
     
  8. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Συγνώμη που δεν σας απάντησα άμεσα, αλλά αφού περίμενα άλλη μια ώρα και είδα ότι συνεχιζότανε το ίδιο πράγμα, τα παράτησα και έκλεισα το παιχνίδι. Τώρα που μπήκα στις 02:50 όπως μπαίνω καθημερινά εξαφανίστηκε από μόνος του ο σταύλος. Ακόμα και αυτή την μια ώρα χτες που προσπαθούσα έσβηνα και ξανά έβγαινε. Δυστυχώς το είχα πει και την άλλη φορά ότι είναι το αγαπημένο μου event αλλά τι να κάνουμε συμβαίνουν και αυτά, δεν πειράζει. Καλή μέρα να έχουμε και καλή συνέχεια. Ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον!!!
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Κα Snorkel μόλις φύτεψα τα φυτά της πανσελήνου αλλά ... κατανάλωσα ανθοδέσμη τρόμου και δεν μου μειώνει τον χρόνο παραγωγής στα φυτά όπως επίσης και το αρκουδάκι από την φασολιά μου δίνει 20% περισσότερους πε και όχι μείωση χρόνου. Όταν το δείτε το μήνυμα μου μπορείτε να το ελέγξετε και να μου απαντήσετε; Ευχαριστώ!!!


    Συγχώνευση μηνυμάτων - διπλοποστάρισμα
    Απαγορεύεται το διπλοποστάρισμα!!!
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 5/11/14
  9. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Να ελέγξεις προσεκτικά τους χρόνους.
    Επιπλέον να διαβασεις τους κανόνες. Στο επόμενο διπλοποστάρισμα θα αποκλειστείς από το Forum.
     
  10. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα.
    Μήπως έχεις μπερδέψει τις γραμμές φασολιάς;


    Το αρκουδάκι παρουσιάζατε σα γραφικό εδώ:
    [​IMG]
    Αυτή η γραμμή δίνει 20% παραπάνω στους πε φυτών πανσελήνου.
    Αρα σωστή είναι η γραμμή!!!!



    Η γραμμή φασολιάς με το 10% έκπτωση στο χρόνο των φυτών πανσελήνου είναι αυτή:
    [​IMG]
     
    Αρέσει στον/ην nipakona.
  11. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    διάβασα στην ε.α ότι πιστώθηκαν τα βιοτεχνικά που καταναλώσαμε, ειχα μονο μια ανθοδεσμη τρόμου την οποια και χρησιμοποιησα και τώρα δεν εχω καμία. Θα επρεπε να μου εχει πιστωθεί ή κανω λάθος ?
     
    Αρέσει στον/ην kitsena.