Προβλήματα ιβεντ Πανσελήνου

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 4/11/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Γεια χαρανταν αγροτες και αγροτισσες.

    Δυστυχώς με την έναρξη του ιβεντ της Πανσελήνου δημιουργήθηκαν πολλά προβλήματα. Οι τεχνικοί μας προσπαθούν να διορθώσουν τα προβλήματα όσο το δυνατον γρηγορότερα.

    Σε αυτό το θέμα μπορείτε να γράφετε τι προβλήματα αντιμετωπίζετε για να μπορέσουμε να έχουμε μια γενική εικόνα του προβλήματος.

    Όσα θέματα ανοίγονται, θα διαγράφονται.

    Σας ζητάμε να κάνετε υπομονή και σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.
     
  2. .pinelopi1983.

    .pinelopi1983. Νέος ειδικός

    μαζευω τα φυτα αλλα δεν μπορω να σπειρω βγαινω εξω και οταν ξαναμπω ειναι αμαζευτα
     
  3. kroulini

    kroulini Νέος ειδικός

    εμένα μου λέει ότι έχει λήξη η σύνδεση μου login και με πετάει συνέχεια έξω!!
     
  4. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Kαλησπερα σε ολους. Εχω το εξης: θερισα 4 φορες τα ιδια φυτα (φυτο τρομου) και μολις παω στο χαρτη δε μ'αφηνει να παω σε αλλο χωραφι, κανω ανανεωση, και ειναι παλι αθεριστο το χωραφι ενω καθε φορα φυτευω διαβολοκολοκυθες.
    Ευχαριστω, και κουραγιο.
     
    Αρέσει στον/ην ath.
  5. polulogou

    polulogou Ανερχόμενος

    οταν παω να μαζεψω με θεριστικη αμεσως μου λεει σφαλμα στην συνδεση κ να ξανακανω λογκιν..
    προσπαθησα με το χερι να μαζεψω φαινεται να τα αφαιρει κ οταν κανω ανανεωση φαινονται αμαζευτα..
     
    Αρέσει στον/ην geokarasgr.
  6. kroulini

    kroulini Νέος ειδικός

    εγώ είμαι εντάξει τώρα, έκανα εκκαθάριση cookies κτλ. και επανήλθε..
     
  7. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μπορείτε σας παρακαλώ να κάνετε ανανέωση και να δείτε αν υπάρχουν ακόμα προβλήματα;
     
  8. Nέλλη00

    Nέλλη00 Ανερχόμενος συντάκτης

    Μόλις φύτεψα και όλα λειτουργούν ομαλά (και τα βιοτεχνικά και η φασολιά).
     
    Αρέσει στον/ην Nantia123.
  9. polulogou

    polulogou Ανερχόμενος

    απο μοζιλλα εμενα δεν δουλεψε..δοκιμασα απο κρομ κ ειμαι οκ..
     
  10. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Έκανα καθαρισμό cookies, login, logout και παρόλα αυτά έχω πρόβλημα. Μόλις πάω να διαγράψω τα χωράφια μου και να τα κάνω μικρά, ήδη είχα και έναν σταύλο ποντικιού, τον σβήνω και αυτός ξανά εμφανίζεται μόνος του το ίδιο και με τα χωράφια μου. Το id μου είναι 11093500, μπορείτε να το ελέγξετε; Ευχαριστώ!!
     
  11. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Σας παρακαλώ δοκιμάστε ξανά τώρα.
    Ο συγχρονισμός μόλις ολοκληρώθηκε.
     
  12. .pinelopi1983.

    .pinelopi1983. Νέος ειδικός

    φύτεψα και όλα λειτουργούν καλα
     
  13. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Εμένα εξακολουθεί να υπάρχει πρόβλημα. Φύτεψα με δυσκολία σε κάποια μικρά χωράφια. Σβήνω τον σταύλο ξαναεμφανίζεται και τα μικρά χωράφια που έχω τοποθετήσει κάποια ξαφνικά γίνονται μεγάλα από μικρά
     
  14. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Αυτό εγινε από την υποστήριξη καθώς έλεγξε το λογαριασμό σου και δεν βρήκε κάποιο πρόβλημα.
    Μπορείς να καθαρίσεις την flash cache και να δοκιμάσεις ξανά;
     
  15. anny01

    anny01 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Φυτεψα και ειναι ολα καλα και απο μοζιλλα
     
  16. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Καθαρισμό cookies εννοείτε; Διότι αυτό το έκανα. Αυτό που λέτε τι είναι και πως γίνεται; Και όμως εξακολουθεί αυτός ο σταύλος να μην θέλει να τον αφαιρέσω. Ειλικρινά με έχει πιάσει νευρικό γέλιο. Το σβήνω και σε 2 δευτερόλεπτα ξανά εμφανίζεται. Είναι για γέλια και για κλάματα.
     
  17. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Επιτέλους και εμένα δουλεύουν τα βιοτεχνικά!!
    Πάντως νομίζω ότι όλοι θα εκτιμούσαμε μια παράταση του event τουλάχιστον μέχρι αύριο το βράδυ, ώστε να κερδίσουμε τον χαμένο χρόνο και να έχουμε το χρόνο να προετοιμαστούμε για το επόμενο event (κομικ) που έρχεται μεθαύριο.
     
    Αρέσει στον/ην misirli.
  18. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Να ρωτήσω κάτι? Επειδή μόλις μάζεψα και παρατήρησα πως η ανθοδέσμη μου εξακολουθεί να μην έχει επίδραση στα φυτά, μήπως πρέπει να τη διακόψω και να βάλω καινούργια ή το πρόβλημα παραμένει και άδικα θα τη χαλάσω?
    Συγνώμη που ρωτάω αλλά τώρα γύρισα από τη δουλειά και δεν έχω χρόνο να ψάξω αλλού να βρω απάντηση στο παραπάνω ερώτημα...
     
  19. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Εμένα μου δούλεψε χωρίς να τη διακόψω. Έβαλα πρώτα ένα χωράφι χειροκίνητα και μετά από λίγα δευτερόλεπτα είδα ότι μειώθηκε ο χρόνος και μετά με τη σπαρτική όλα ήταν εντάξει.
     
  20. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Το προωθήσαμε ξανά για έλεγχο και θα σε ενημερώσουμε.

    ----------------------

    @ ath μπορείς να ελέγξεις αν έχει διορθωθεί το πρόβλημα;