Πολλές Διάφορες Ιδέες

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την katerina-paylopoyloy, 5/6/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. katerina-paylopoyloy

    katerina-paylopoyloy Τακτικός στο φόρουμ

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες, μετά από πολύ καιρό, σκέφτηκα διάφορες ιδέες για το αγαπημένο μας παιχνίδι. Πρώτη μου ιδέα ήταν ένα κατοικίδιο, συγκεκριμένα ζώα έλεγα την Λιβελούλα ή το κολυμπρί (επειδή είναι στο bahamarama) να δίνουν ένα μπόνους Π.Ε. ή Τ.Π.Ε. και χρυσές μπανάνες μιας και υπάρχουν κατοικίδια να δίνουν αστέρια. Καθώς αναφέρω τα κατοικίδια προτείνω επίσης, τον τρυποκάρυδο να τον έφτιαχναν στάβλο,αφού δεν υπάρχει. Επιπλέον, το δρώμενο Το μεγάλο κυνήγι ΙV είχε ως έπαθλα τα τζαμπόδεντρα, το μαγικό δέντρο και το φιορινόδεντρο θα ήθελα αν μπορούσαμε να τα ανταλλάσσουμε στο πάρε-δώσε. Τέλος κοιτούσα τις μόνιμες καμπάνιες και είδα ότι λείπει το φιορινόδεντρο αν μπορέσουν να το μοιράσουν στην γιορτή ως έπαθλο ή στα τελευταία επίπεδα του παιχνιδιού να υπήρχε μια καμπάνια όπως και με τα υπόλοιπα που ήδη υπάρχουν (τζαμπόσταβλοι, τζαμπόδεντρα...).
    Καλή μου Ζωζώ,που πετάς στον ουρανό, υλοποίησε τις ιδέες όλων τον συμπαικτών και συμπαικτριών μου!
    Ευχαριστώ που διαβάσατε τις ιδέες μου και την "ευχή" μου.;)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 6/6/20
    Αρέσει σε pap100, ΜαύροςΛύκος, smaro94 και 8 σε άλλους.