Περί λόγων και διαλόγων

Η συζήτηση στο 'Οι παίκτες και παίκτριες' ξεκίνησε από τον/την -Snorkel-, 26/11/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    [​IMG]
    :mad:
     
    Αρέσει σε katerina-paylopoyloy, xaris68, maria071966 και 4 σε άλλους.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Κλειστό λόγω διακοπών!

    [​IMG]
    Σας ενημερώνουμε ότι το forum θα παραμείνει κλειστό επειδή οι αγαπητοί συντονιστές μας ζεσταίνονται και τα κλιματιστικά του Forum είναι χαλασμένα. :oops:

    Σας ευχόμαστε καλό υπόλοιπο καλοκαιριού και ελπίζουμε να σας δούμε ξανά όταν δροσίσει xD
     
    Αρέσει σε ΝΕΦΕΛΗ9, katerina-paylopoyloy, empotonaki και 9 σε άλλους.
  3. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Σήμερα μεγάλη γιορτή, στέλνω τις ευχές μου σε όσους εορτάζουν σήμερα. Σοφία, Αγάπη, Πίστη και Ελπίδα. Τόσα όμορφα ονόματα γεμάτα αισιοδοξία. Χρόνια πολλά στα γειτονάκια μου sofiapao76 & mmavres, καθώς και στην sofouladim, ελπίζω να το γράφω σωστά. Εύχομαι τα καλύτερα φίλες μου με υγεία και πολλά χαμόγελα ;)
     
    Αρέσει στους kikijimy, maria071966 και sofiapao76.
  4. CrazyGM

    CrazyGM Ενεργός συντάκτης

    καλησπέρα σε ολη την παρέα... ομορφος και ηλιολουστος καιρος εδω στην λιβαδεια!
     
    Αρέσει στον/ην kikijimy.
  5. tsarouxis

    tsarouxis Έμπειρος

    [​IMG]
    Νερό δεν έχεις μα κυματίζεις
    από τις μνήμες δάκρυα σχηματίζεις
    περήφανη και μόνη πάντα εκεί ψηλά
    σήμερα γιορτάζεις
    Χρόνια Πολλά!!!
     
    Αρέσει σε 2014chr, traxhla, kikijimy και 9 σε άλλους.
  6. kikijimy

    kikijimy Ενεργός συντάκτης

    ολοι μου οι φιλοι παντρευτηκανε γινανε ρεζιλι γιαυτο κρυφτικανε!!!xDπου χαθηκατε βρε παιδια!! που πηγε το τρελο σας κεφι?σας διαβαζαμε και διασκεδαζαμε τοσο πολυ με το παρεακι....φουσκα ηταν?!να σας ευχηθω εγω λοιπον σημερα ων τριων ιεραρχων (πνευματικη γιορτη):p ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ...να σας ερθει ξανα η εμπνευση :music:
     
    Αρέσει στον/ην GEPPO1.
  7. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Χρόνια πολλά στην Ελένη και στον Κωνσταντίνο του φόρουμ μας, να σας χαιρόμαστε όλους, πολύχρονοι με ότι το καλύτερο για τον καθένα ξεχωριστά
     
  8. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Χρόνια πολλά στις Κατερίνες μας, για χθες, και χρόνια πολλά στον Στέλιο και την Στέλλα που γιορτάζουν σήμερα. Εύχομαι παιδιά να έχετε μόνο χαμόγελα και καλούς ανθρώπους γύρω σας. Κι αν ξεχνάω κάποιον φίλο ή γείτονα ζητώ συγνώμη, αλλά τα ψευδώνυμα μπερδεύουν....
     
    Αρέσει σε ioanna6929, Wolverine_Logan, -lousi-leon2001 και 2 σε άλλους.
  9. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλή και Ευλογημένη Χρονιά σε όλους, και στους εορτάζοντες εύχομαι τα καλύτερα. 2020 Ευχές γεμάτες χαμόγελα και αισιοδοξία:inlove:
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, IRENE26, Megas_kokoriko και 2 σε άλλους.
  10. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Κ α λ ή Χ ρ ο ν ι ά ! ! ! ! ! !
    Σε Φιλους, γειτονες, συντονιστριες και στο αγαπημενο μας Farmerama
    με υγεια, αγαπη, ειρηνη, ευημερια και οτι επιθυμει ο καθε ενας μας να του το χαρισει αυτος ο χρονος απλοχερα!
    Ηταν μια ομορφη χρονια αυτη που περασε και ευχομαι το ιδιο να ειναι και το 2020 για το παιχνιδι που τοσο εχουμε αγαπησει ολοι!
    Χρονια Πολλα σε ολους και ολες που γιορταζουν σημερα!
    :inlove::inlove::inlove:
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, IRENE26, Megas_kokoriko και 5 σε άλλους.
  11. LILA413

    LILA413 Διοικητής του φόρουμ

    Χαρούμενη, Χρυσή Χρονιά για όλους μας !!!
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, maria071966, IRENE26 και 7 σε άλλους.
  12. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλη Χρονια σε ολους ..
    Ευχομαι να πραγματοποιηθουν ολα σας τα ονειρα και ο καινουριος χρονος να σας φερει υγεια για σας και τους αγαπημενους σας..
    Παρεα θα περασουμε και το 2020 και ευχομαι , πολλα πολλα χρονια ακομη ..
    Τις καλυτερες ευχες μου στους εορταζοντες !!!
    φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, IRENE26, Megas_kokoriko και 5 σε άλλους.