Περίοδος διακοπών.

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για αρχάριους' ξεκίνησε από τον/την -lousi-leon2001, 29/7/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα! Θυμήστε μου σας παρακαλώ, πού μπορώ να διαβάσω, σχετικά με την περίοδο διακοπών; Ευχαριστώ!
     
  2. Unicorn*

    Unicorn* Στρατηγός του φόρουμ

  3. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα! Σ` αυτό που μου δώσατε αναφέρει για δύο φορές το χρόνο από δύο εβδομάδες, πράγμα που δεν συμβαίνει - σε μένα - γιατί μου δίνει το δικαίωμα για 30 ημέρες ''με τη μία''. Επίσης, θα ήθελα να μάθω - να διαβάσω κάπου - και για τα οφέλη της ενεργοποίησης των διακοπών. Σας ευχαριστώ!
     
  4. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα,

    Η ενεργοποίηση των διακοπών από τη ρούνα δίνει 2 φορές το χρόνο από 30 μέρες, έχει αλλάξει σε σχέση με παλιότερα που ήταν 2 φορές από 15 ημέρες. Θα αλλαχτεί και στις Συχνές ερωτήσεις.

    Μπορείς εναλλακτικά να αγοράσεις περίοδο διακοπών 10 ημερών έναντι 20 φιορινιών από το διακοσμητή. Σε αυτήν την περίπτωση με την αγορά, η λειτουργία διακοπών ξεκινά αυτόματα.

    Ενεργοποιώντας το θα κρατήσεις το θερμόμετρό σου ενεργό, χωρίς να χάσεις τους γείτονες σου αν δεν παίζεις. Δεν υπάρχει κάποιο άλλο όφελος.
     
  5. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα! Δηλαδή τώρα που την έχω ενεργοποιήσει, έχω ακόμα 30 ημέρες στη διάθεσή μου; Όσο για τα οφέλη...
    Με την απάντησή σας, μπορείται να κλείσετε το θέμα. Σας ευχαριστώ και πάλι! Καλή συνέχεια...
     
  6. Unicorn*

    Unicorn* Στρατηγός του φόρουμ

    Έκανες την ενεργοποίηση από τις ρυθμίσεις? Αν ναι, τότε έχεις 30 μέρες στη διάθεσή σου.
     
  7. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα! Την έκανα πριν λίγες ημέρες, γιατί θα έφευγα, δεν θυμόμουν τα οφέλη. 30 μου έδωσε, άρα, σύμφωνα με την ανάρτησή σας, έχω ακόμα 30 ημέρες στη διάθεσή μου. Σωστά;
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Απο τη στιγμή που θα το ενεργοποιήσεις, έχεις στη διάθεση σου 30 μέρες. Αν το είχες ενεργοποιήσει πριν λίγες μέρες, ήδη "τρέχει" η περίοδος διακοπών στη φάρμα σου. Έχεις στη διάθεσή σου άλλες 30 μέρες που μπορείς να τις ενεργοποιήσεις εφόσον λήξουν αυτές που ήδη έχεις τώρα.
     
  9. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα και ευχαριστώ πολύ! Καλό καλοκαίρι!
     
  10. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε, καλό καλοκαίρι και σε σένα.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.