Feedback Πασχαλινό Αυγοκυνηγητό

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Persa*, 23/3/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους. Τελείωσα άλλο ένα δρώμενο και μάλιστα γρηγορότερα από τις προηγούμενες φορές. Ευχαριστώ τους φίλους για τα δώρα τους. Έχω κάθε λόγο να είμαι χαρούμενη. Καλή συνέχεια σε όλους.
     
    Αρέσει σε takis.00, ioanna6929, persa75 και 9 σε άλλους.
  2. mary73

    mary73 Ενεργός συντάκτης

    καλημερα σε ολους,τελος και για μενα απο χθες το μεσημερι και θελω να πω κατι.παιζω απο το 2011 με μια μικρη διακοπη.η διαπιστωση μου?αν δεν εχεις να διαθεσεις ευρω,θα διαθεσεις χρονο.παλια που δεν ειχα πολυ χρονο,δεν καταφερα να τελειωσω αρκετα δρωμενα,γιατι δεν ηθελα να αγοραζω καλαθια.τωρα που εχω αρκετο χρονο,τελειωνω ολα τα δρωμενα max την προτελευταια μερα.αλλα θελει δουλεια.π.χ ραβε ξηλωνε σταβλων,μαζεμα μικρα χωραφια χωρις βοηθους κλπ.και φυσικα με την πολυτιμη βοηθεια των εμπειρων παικτων για θεματα στρατηγικης.οσο για τα αναδυομενα,μπερδευτηκα και εγω.εδινε το εξευγενισμενο γαρυφαλλο αλλα εδιναν και τα καροτα!!τελος παντων.πιστευω οτι ολα τα δρωμενα ειναι σχεδιασμενα να βγαινουν,αλλα πιο ευκολα και αλλα πιο δυσκολα.αυτες ηταν οι σκεψεις μου.καλη συνεχεια σε ολους και ας προσπαθησουμε να χαιρομαστε αυτο με το οποιο καταπιανομαστε και ας μην το κανουμε πιεστηκα και αγχωμενα.;)
     
    Αρέσει σε ioanna6929, 2014chr, persa75 και 12 σε άλλους.
  3. mpimpilas

    mpimpilas Νέος ειδικός

    Παιδιά καλημέρα σε όλους σας(αποφάσισα πλέον να μιλάω με το σεις και με το σας).Ήταν από τα πιο καλύτερα δρώμενα που έχω συναντήσει.Γιατί οι τιμές στη λαϊκή κυρίως τις πρώτες μέρες ανέβηκαν πολύ και μου έδωσαν την ευκαιρία να πουλήσω πολλά από τα προιόντα που ήθελα τα οποία και είχα σε μεγάλη ποσότητα σε πολύ υψηλές τιμές.Μετά συμπλήρωσα αρκετά γρήγορα τον αριθμό των κρίνων γιατί με νερό μόνο η διάρκεια του φυτού έπεφτε πολύ.Τα αναδυόμενα έβγαιναν λίγο αργά αλλά με τους φίλους κάτι έγινε.Εγώ δεν το ολοκλήρωσα τελείωσα μόνο τη μια πλευρά και πήρα και τον κανονιοβολισμό αυγών.Εγώ έίχα στόχο να φτάσω μέχρι τα πάρτι εισητήρια και πήρα τελικά καλά δώρα,αλλά το προχώρησα λίγο ακόμα.Τώρα συνεχίζω με πασχαλιές γιατί έχει ανέβει η τιμή τους και πουλάω συνέχεια στη λαϊκή.Γειά σας και χαρά σας.είδατε πόσα"σας" έβαλα σήμερα;
     
    Αρέσει σε ioanna6929, anet140, 2014chr και 7 σε άλλους.
  4. SemK

    SemK Επαγγελματίας του φόρουμ

    Ήταν το πρώτο δρώμενο εδώ και χρόνια που ανησύχησα ότι δεν θα τελείωνα, επειδή το ίντερνετ μου έπαιζε πολλά παιχνιδάκια εκεί που ήμουν...:music: όμως πλέον έχω περίσσευμα 80 ψαλίδια και μου λείπουν ακόμη 2500 φυτά για να τελειώσω το δρώμενο και να πάρω τη γραμμή φασολιάς που δίνει 12.000 χτ...:inlove::inlove: Καλή συνέχεια σε όλους εμάς που ακόμη δεν έχουμε τελειώσει και μπράβο στην εταιρία που μετά από καιρό μας έκανε σχεδόν όλους να ιδρώσουμε λίγο από την αγωνία μας!!
     
    Αρέσει σε Gulit1, ioanna6929, jimixatz και 6 σε άλλους.
  5. zendaya_13

    zendaya_13 Τακτικός στο φόρουμ

    επιτελους τελειωσα το ιβεντ αν και ανησυχουσα οτι δεν θα τα καταφερνα.ευχαριστω παρα μα παρα πολυ οσους με βοηθησαν με τα αναδυομενα
     
    Αρέσει σε ioanna6929, jimixatz, gtrullis και 5 σε άλλους.
  6. anto.7

    anto.7 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    τελείωσα και εγώ σήμερα και σας ευχαριστώ για ακόμη μια φορά γιατί χωρίς τα δωράκια σας δεν θα τα κατάφερνα:D
     
    Αρέσει σε takis.00, skareleni, persa75 και 4 σε άλλους.
  7. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    συγγνωμη που δεν εγραψα νωριτερα.... εμενα τα αναδυομενα μια χαρα μου αναδυθηκαν ισα ισα που περιμενα τα φυταστο τελος :p το εχω τελειωσει συναγροτοπουλα :) οποτε στελνετε δωρακια σε αυτους που δυσκολευονται :(
     
    Αρέσει σε Gulit1, takis.00, skareleni και 6 σε άλλους.
  8. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    θα ήθελα, λοιπόν, να ξαναπώ πως με ενόχλησε αφάνταστα το θέμα με τα μαγικά δέντρα και θα ήθελα να σας παρακαλέσω εσείς που είστε αρμόδιοι να μεταφέρετε τις διαμαρτυρίες μας για το γεγονός πως άλλα μας υποσχέθηκαν όταν αγοράζαμε τα μαγικά δέντρα κι άλλα πράττουν τώρα!!! αφαιρείται το προνόμιο που αγαράσαμε, σαν να λέμε καταργείται η επίδραση του σούπερ λιπάσματος γι΄αυτό το δρώμενο, γίνεται;;;;;;;;
    σας ευχαριστώ, εκ των προτέρων, για τη κατανόησή σας
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 30/3/16
    Αρέσει σε Stefoulini, nota.dim1802, Gulit1 και 12 σε άλλους.
  9. adimoulas

    adimoulas Ανερχόμενος συντάκτης

    Ευχαριστώ γείτονες και φίλους για τα καθημερινά τους δώρα (αν και δεν τελείωσα το δρώμενο γιατί το αρχισα με μέρες καθυστέρηση)
    και ειδικά τους παρακάτω που δεν τους ήξερα...!!!

    georgia469
    *-Nina-*
    flyla78
    graganta
    EarthQuake7
    flyla78
     
    Αρέσει σε Gulit1, Stefoulini, Louisa και 5 σε άλλους.
  10. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.
    Η συζήτηση κλείνει.

     
    Αρέσει στον/ην jimixatz.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.