Παραλήρημα αντικειμένων

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την katerina-paylopoyloy, 13/6/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. katerina-paylopoyloy

    katerina-paylopoyloy Τακτικός στο φόρουμ

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες, έχω μία ιδέα σχετικά με τον Δόκτωρ Κατιφές,στην οποία εκτός από στάβλους,δέντρα και εργαλεία να έχουμε και τα αντικείμενα.;)
    Προτείνω στις κατηγορίες τα εξής αντικείμενα
    :

    • Συνηθισμένα:τα παλιά αντικείμενα (από παλιά δρώμενα),
    • Ασυνήθιστα: τα αντικείμενα που έχουν στις φασολιές και τα βρίσκεις στο χωριατοροδάνι (μυθικά ζώα,σκιάχτρα κ.ά.) και
    • Σπάνια:αντικείμενα τα τελευταία που έχουν βγει στο τζακποτ του χωριατοροδάνι (τρενάκι,καραβάκι κ.ά.)
    Ευχαριστώ που διαβάσατε την γνώμη μου σχετικά με αυτό το θέμα.:D
     
    Αρέσει σε NOTHS58, kokoritsa, αμφιθεα και 3 σε άλλους.
  2. bilbo

    bilbo Ανερχόμενος

    καλησπερα συμφωνω εξυπνη και υπεροχη ιδεα , ελπιζω εαν ειναι με τα 5 φιορινια θα παιξουν πολλοι αυτο το παιχνιδι , συγχαρητηρια ισως να υλοποιηθει το ευχομαι δηλαδη!
     
    Αρέσει στους NOTHS58 και katerina-paylopoyloy.
  3. katerina-paylopoyloy

    katerina-paylopoyloy Τακτικός στο φόρουμ

    Γεια χαραντάν,bilbo ευχαριστώ πολύ .;)
    Οι κανόνες στο παραλήρημα είναι ίδιες,με εξαίρεση τα αντικείμενα.:D
     
    Αρέσει στον/ην NOTHS58.
  4. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Συμφωνώ και εγώ με την ιδέα γιατί πολλά τζακπότ είτε δεν τα πρόλαβα είτε δεν μου έτυχαν ποτέ με αποτέλεσμα και να θέλω να μην μπορώ ούτε να έχω πολλά καλά αντικείμενα για πόντους εμπειρίας ούτε να ολοκληρώσω τις σειρές τις φασολιάς οπότε συμφωνώ να πούν σε παραλήρημα
     
    Αρέσει στον/ην katerina-paylopoyloy.
  5. katerina-paylopoyloy

    katerina-paylopoyloy Τακτικός στο φόρουμ

    Γεια χαραντάν aggellll , και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα και με τα τζακπότ και με την φασολιά:oops:.Είναι ο λόγος που σκέφτηκα την ιδέα,γιατί γνωρίζω πως όλοι οι παίκτες θα χρειάζονται ένα αντικείμενο σε τέτοια προβλήματα:).(Εκτός από την ώρα του πάρε-δώσε:p)
     
    Αρέσει στον/ην kokoritsa.
  6. kokoritsa

    kokoritsa Ανερχόμενος συντάκτης

    Πολύ καλή ιδέα!
     
    Αρέσει στους NOTHS58, katerina-paylopoyloy και μαμαβικη.
  7. katerina-paylopoyloy

    katerina-paylopoyloy Τακτικός στο φόρουμ

    Σε ευχαριστώ πολύ kokoritsa!;)
     
    Αρέσει στον/ην kokoritsa.