Παντοπωλειο

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την milka44*, 15/3/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. milka44*

    milka44* Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Μια πολυ καλη ιδεα ειναι η δημιουργεια παντοπωλειου που θα περιεχει σπανιους σταυλους,δεντρα,και γενικως υπαρχοντα που δινονταν σε παλαιοτερα ιβεντ και δεν εχουν την δυνατοτητα να τα αποκτησουν οι νεοι αγροτες.
    Φυσικα η αγορα να γινεται με φιορινια και κατ επιλογη και φυσικα αναλογα με το επιπεδο του καθενος.
    Πιστευω με καλη μελετη απο τους συντονιστες για να εχουν κερδος και οι δυο πλευρες ειναι πολυ καλη ιδεα για να μην υπαρχουν αδικιμενοι αγροτες....εσεις τι λετε?
     
    Αρέσει σε leyteris205, pan15200188, .FARMERAMA010. και 3 σε άλλους.
  2. SofiaXnd

    SofiaXnd Ανερχόμενος

    Αν πρέπει να αγοράζονται με φιορίνια, νομίζω πως δεν θα είναι καλό για τους φτωχούς παίκτες ή για αυτούς που δεν πιστώνουν λεφτά στο παιχνίδι. Πιο δίκαιο θα ήταν στο στυλ ανταλλαγής όπως στο πάρε δώσε ή με πολλά εκατομμύρια..όμως, να είναι μόνιμο κι όχι σε χρήση πάρε-δώσε που είναι πολύ σπάνιο...πολύ καλή η ιδέα σου όμως,μαρέσει! :)
     
    Αρέσει στους .FARMERAMA010., milka44* και _giannis2002_.
  3. milka44*

    milka44* Μαθητευόμενος στο φόρουμ


    λιγο πολυ οσοι ασχολουντε ενεργα με την φαρμα μπαινουν στην διαδικασια να συμμετασχουν στην αγορα φιορινιων οταν εχει μυστηριωδη δεντρα και σταυλους....με αυτο το σκεπτικο φανταζομαι οτι οσοι θελουν και εχουν αναγκη θα κανουν αγορες απο το παντοπωλειο βαση των αναγκων τους....πχ εγω θα ηθελα πολυ αυγουλοδεντρο μελοδεντρο γαλατοδεντρο και πολλα αλλα τα οποια κατεχουν αλλοι κατα δεκαδες....δεν ξερω ισως μου διαφευγει κατι αλλα πιστευω οτι πρεπει με καποιο τροπο και αυτοι που ξεκινανε τωρα να εχουν καποια απο αυτα τα υπαρχοντα.
     
    Αρέσει στους xristos-ale3andros και georgia469.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.