Παλαιολιθική εποχή

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την katerina-paylopoyloy, 23/12/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. katerina-paylopoyloy

    katerina-paylopoyloy Τακτικός στο φόρουμ

    Γεια χαραντάν αγρότες/ισσες,προτείνω μέσα στον χάρτη να ανοίγει κατά περιόδους ένα μέρος με χωράφια και ζώα παλαιολιθικής εποχής με παράξενα ζώα όπως τα είδη των δεινοσαύρων και κρασπεδωτή χελώνα και άλλα ζώα που υπήρχαν, από φυτά βολβούς και ρίζες καθώς μεταβαλλόταν ο άξονας της γης λόγω της εποχής των παγετώνων.Ευχαριστώ που διαβάσατε το θέμα μου!;)
     
    Αρέσει σε elkid, fisherman65, skias10 και 4 σε άλλους.
  2. bilbo

    bilbo Ανερχόμενος

    αχ αθωα μου κατερινα δεν φανταζεσαι ποσες ιδεες εδωσα εγω για δεντρα παλια καινουργια , νησι για τρελοανταλλαγες τιποτα δεν εφαρμοστηκε ειμαι συμφωνος μαζι σου και κατι ακομα ολα περιστρεφονται γυρω απο το κερδος!
     
    Αρέσει στους maria_palou και katerina-paylopoyloy.
  3. katerina-paylopoyloy

    katerina-paylopoyloy Τακτικός στο φόρουμ

    Γεια χαραντάν bilbo,κάποιες ιδέες τις έχουν πραγματοποιήσει αλλά δεν είναι ακριβώς όπως το θέλουμε. Εμείς για παράδειγμα ζητάμε φασολοφλουριά σε δέντρο,αντικείμενο κ.ά. και η farmerama μας δίνει τα φασολοφλουριά μέσω του σγουρομάλλη ή και με άλλους τρόπους.Εγώ συμφωνώ μαζί σου πάρα πολύ.
    καλές γιορτές!:D
     
    Αρέσει σε maria_palou, NOTHS58, elpaylopoylos και 2 σε άλλους.
  4. katerina-paylopoyloy

    katerina-paylopoyloy Τακτικός στο φόρουμ

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες νομίζω πως το νησί για την παλαιολιθική εποχή είναι::music:
    [​IMG]Εύχομαι να σας αρέσει!:)
     
    Αρέσει στους fisherman65, FARMER.GP και maria_palou.