Πακέτα συννέφων μαγικής φασολιάς

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την Nantia123, 28/4/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Γεια σας!

    Η επίσημη ανακοίνωση λέει:

    Από τις 27 Απριλίου στις 15:00 μέχρι και τις 29 Απριλίου στις 15:00 θα έχετε την ευκαιρία να αγοράσετε τρεις παλιές σειρές συννέφων και δύο νέα πακέτα σύννεφων μαγικής φασολιάς.

    Εγώ δε βρίσκω νέα πακέτα συννέφων μαγικής φασολιάς, ούτε στη φασολιά, ούτε στα νέα.
    Τα παλιά τα έχω ήδη. Αν δεν υπάρχουν, παρακαλώ κλείστε το θέμα, αλλιώς βοηθήστε με να τα βρω.
    Ευχαριστώ!
    ID: 34113173
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Αν είχες αγοράσει στο παρελθόν αυτές τις σειρές συννέφων, δεν σου εμφανίζονται ούτε στα νέα ούτε στο ρολογάκι καθώς μπορείς να τις έχεις μόνο μια φορά. Αν δεν τις βλέπεις, σημαίνει πως τις έχεις απο προηγούμενη φορά.
     
  3. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Καλημέρα!
    Τις σειρές τις έχω αγοράσει, όλες αυτές που αναφέρονται, αλλά η ανακοίνωση μιλάει και για 2 νέα πακέτα συννέφων. Προφανώς εκ παραδρομής.
    Ευχαριστώ πολύ! Κλείστε το θέμα!
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε, καλή συνέχεια!
    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.