Παίξε με τις συλλαβές

Η συζήτηση στο 'Άσχετες και γενικές αναρτήσεις' ξεκίνησε από τον/την faidroylini, 5/1/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    καλημερααα!!!!!!!ωραια βικυ μας βαζεις σε γλυκους πειρασμους ολοκληρο ταψι μπορω να φαω..... χαχαχαχααα!!!!
     
    Αρέσει στον/ην skias10.
  2. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Ηθελα να φτιαξω σημερα χαλβα ,αλλα εχω μονο ψιλο σιμιγδαλι.. Πρεπει να βγω να παρω..
    Καλο μεσημερι και καλο σκ σε ολους !!!
     
    Αρέσει στον/ην soyla74.
  3. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    καλημερααααα!!!!!!!μια ανθοδεσμη φορτωμενη φερνω στη μανα τη λατρεμενη μ'οολα του κοσμου τα στολιδια και του ουρανου τα μπιχλιμπιδια,μια ανθοδεσμη θα φορτωσω μ'εξωτικα λουλουδια να της δωσω...με τ'αρωμα της θα ποτισω γιατι στο κοσμο πουθενα δεν βρισκω ειναι μοναδικο και ιερο οπως και η μανα π'αγαπω.....χρονια πολλα σ'ολες της μαμαδες του κοσμου:inlove::inlove::inlove:!!!!!
     
    Αρέσει στους sofiapao76 και GaTe987.
  4. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Εσεις στα γλυκα και εγω στα αλμυρα..τι λετε για το κεικ του διαβολου;
     
    Αρέσει σε wywy., sevenmarg, akatallhlos και 9 σε άλλους.
  5. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Τι ειναι αυτο ;; Πρωτη φορα το ακουω..Πρεπει να ειναι διαβολικα νοστιμο ,αν κρινω απο τον τιτλο..χαχαχα..
    Σημερα ειχα σκοπο να μην κανω δουλειες και να λουφαρω..Αλλα αν μου πεις την συνταγη, θα μπω στον πειρασμο να το φτιαξω..

    Πολλες γλυκες καλημερες σε ολους !!!
     
    Αρέσει στον/ην soyla74.
  6. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    καλημερα!!!ρωτησε την dinaspygo για την συνταγη της να σου πει και την δικη της....γιατι εχει διαφορες παραλλαγες στη δικη μου παντως κοβεις το σοκολατενιο κεικ με κλωστη οριζοντια σε τρια μερη και βαζεις για να το ενωσεις πλουσιο σοκολατενιο γλασο...........θεικο,υπεροχο!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει στον/ην skias10.
  7. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Πωπωπωπω !!!!Με κολασατε φιλεναδες .. Θα το φτιαξω οπωσδηποτε αλλα θα προσθεσω και μπολικη σαντιγυ οταν το σερβιρω..
     
    Αρέσει στους dinaspyro και soyla74.
  8. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Βρηκα την αυθεντικη ρωσικη συνταγη για πιροσκι και λεω να τα κανω αυριο.Ελπιζω να πετυχουν.
     
    Αρέσει σε wywy., sevenmarg, akatallhlos και 8 σε άλλους.
  9. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Ο καιρος εχει ζεστανει πολυ..Θα αρχισουμε σε λιγο να περναμε τα καλοκαιρινα βραδακια μας σε βεραντες και αυλες..
    Ειναι λοιπον ωρα να ασχοληθω με τον κηπο μου και να φυτεψω καινουρια λουλουδια να μοσχοβολησει ο τοπος..

     
    Αρέσει στον/ην dinaspyro.
  10. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Οχι αλλη βεραντα..αρκετα το μεσα......εξω εξω!!!!ασε που στη δικη μου γινεται πολεμος απο τα κουνουπια.
     
    Αρέσει σε wywy., sevenmarg, akatallhlos και 8 σε άλλους.
  11. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Μοσχαράκι σκέφτομαι να φτιάξω σήμερα... Καλό μας μεσημέρι;)
     
    Αρέσει στους soyla74, skias10 και sofiapao76.
  12. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Εγω εφτιαξα σημερα μακαρονια με κιμα , σπανακοπιτα και εκμεκ κανταιφι .. Μιλαμε για μεγαλο μαγειρικο οιστρο..
    Καλο ξημερωμα φιλες μου !!!
     
    Αρέσει στον/ην soyla74.
  13. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα παρεούλα, ετοιμάζω τα μαγιό, αύριο μετά την δουλειά έχει θάλασσα....;)
     
    Αρέσει στους sofiapao76, soyla74 και skias10.
  14. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Αχ φιλεναδα, τι ωραια!!! Να περασεις ομορφα και χαλαρα . Εγω θα την περασω την ημερα στο σπιτι, με διαλογισμο
    και γιογκα .χαχαχαχ..
     
    Αρέσει στους GaTe987 και soyla74.
  15. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Θα κάνω και για σένα μια βουτιά, τελικά η θάλασσα ωραία ναι μεν, αλλά παγωμένη....... Βέβαια ο καιρός είναι ζεστός και για άλλες δουλειές, κόψιμο γκαζόν τέτοια.. απλά καθημερινά πράγματα:p
     
    Αρέσει στους skias10 και sofiapao76.
  16. dimitrisxg

    dimitrisxg Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Έχετε δει τη ταινία ζόντιακ;
     
    Αρέσει στον/ην skias10.
  17. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημερα φιλοι μου ..
    Εγω ουτε την εχω ακουστα. Παιζεται αυτην την περιοδο στα σινεμα ;;
    Και μια ερωτηση ..Ξερει κανεις ποτε γιορταζει ο Ιακω
    βος ;;
     
  18. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Η ταινία καταπληκτική, είναι παλιά κάπου 2007 βασίζεται σε αληθινά γεγονότα. Όσοι δεν την έχετε δει, δείτε την.
    Άκουγα στο ραδιόφωνο το φιλαράκι της Βόσσου, καταπληκτικό τραγούδι απ τα παλιά και πάντα διαχρονικό. Αφιερωμένο σε όλη την παρεούλα της φαρμας;)
     
    Αρέσει στους sofiapao76 και skias10.
  19. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Σημερα το βραδυ παραγγελνουμε απ εξω φαγητο.. Το αιωνιο διλημμα ειναι πιτσα η' σουβλακι ;;
     
    Αρέσει στους sevenmarg και dinaspyro.
  20. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Σουβλάκι!!!!σουβλάκι!!!!μπορω να φάω κιλα απο δαύτο..
     
    Αρέσει σε wywy., akatallhlos, -PANOS00- και 7 σε άλλους.